Lekarze Szczecin

Małgorzata Kram

ul. Szafera 24a
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, ciepły i kompetentny. Prawdziwa lekarz rodzinna.Nie skąpi na wypisywaniu skierowań.

lek. dent. Bernadetta Ślączka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ProfiDentica
al. Bohaterów Warszawy 100/2
70-341 Szczecin

Trafiłam do p. Bernadetty ładnych kilka lat temu, z miejsca ujął mnie jej pełny profesjonalizm, zaangażowanie, podejście do pacjenta, z całkowitym zaufaniem poddałam się leczeniu, pomimo wcześniejszych przykrych doświadczeń u innych dentystów. Później namówiłam na leczenie u niej mojego partnera, który jest dość nieufny i wymagający. Przy każdej wizycie p. Bernadetta cierpliwie mu tłumaczyła co robi i czemu to służy :) Do dziś jesteśmy jej regularnymi pacjentami. Dzięki p. Ślączce, ...

lekarz Hanna Gorczyńska

Gołębia 14
71-696 Szczecin

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasiulka

lekarz Elżbieta Zarzycka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Pani Elżbieta jest bardzo porządnym lekarzem, podchodzi do pacjenta indywidualnie, okazując troskę i szacunek. Takich lekarzy potrzeba więcej.

Krzysztof Mikulski

Anestezjolog

CLUW
Szczecin

polecam, skromny i fachwiec na maxa,umie wspolpracowac z pacjentem,mozna mu zaufac ze sie obudzisz......

dr n. med. Artur Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

prof. Bogdan Daniel

Radiolog

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

byłam na rezonansie magnetycznym w MSWiA Szczecin... super obsługa / P.Piotr obsługa tomografu/ ..potem powiedziano mi że pan profesor chce skomentować moją dolegliwość i otworzyły mi się oczy ...bo odkąd chodzę do lekarzy i na badania różnego typu z taką obsługą się nie spotkałam .. byłam na skier.NFZ SUPER pozdrawiam pana profesora i Piotra

lek. dent. Agata Budzyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Górna 17 d lok. 1
71-220 Szczecin

Najlepsza ortodontka w Szczecinie! Uczęszczam już 8 rok ponieważ mam bardzo skomplikowaną wadę i nigdy się nie zawiodłam. Zaczęłam jako małe dziecko a moje zaufanie zyskała od razu :) polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jolanta Dańczura-Dynowska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Robert Narolewski

Neurochirurg

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

W październiku 2022 dr Robert Narolewski operował u mnie kręgosłup w odcinku szyjnym. Pan doktor przywrócił mnie do zdrowia, operacja była skomplikowana wymagająca niezwykłej precyzji. Dr Narolewski ma złote ręce. Jest niezwykle skupionym człowiekiem, nie dziala chaotycznie lecz podejmuje leczenie, które będzie najlepsze dla pacjenta. Nie podchodzi do pacjenta statystycznie. Mam do doktora pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Barbara Basa

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, wywiad oraz osłuchanie pacjenta. Polecam Panią Doktor .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Haberko

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Jeden z nieliznych lekarzy, z ktorym pajent nawiązuje prawidłowy kontakt. To On wykrył u mnie zweżenie tętnic i na Niego trafiłem podczas wykonywania wszczepienia stentów w zasie pobytu w szpitalu.Bardzo szczegółowo opisał mi stan moich tętnic oraz sposób ich leczenia. fantastyczny jako lekarz oraz jako człowiek. Poleam z pełną odpowiedzialnością. Wieej takich lekarzy!!!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Barbara Litwińska-Kozaryn

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
al. Wojska Polskiego 97
70-481 Szczecin

Jest bardzo dobrym lekarzem, leczyłam się u Pani Dr. i mi bardzo pomogła, daje trafne diagnozy, wiec jestem tu by nadal uczęszczać do niej . Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marta Bobryk

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Fryderyka Chopina 22
71-450 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem z powołania . Jest bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Nie szczędzi czasu aby poinformować pacjenjęta o jego chorobie i sposobie leczenia.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Nikola Brzostowska-Bera

Lekarz rodzinny

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA"
ulica Szafera 16-18
71-245 Szczecin

Pani Doktor to złoty człowiek, widać,że wysłucha pacjenta pomoże i bardzo dokładnie dobiera do schodzenia leki oraz poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Super lekarz jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Hanna Zarzycka-Garus

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 43 lok. 2
70-473 Szczecin

Naprawde BARDZO DOBRY lekarz dentysta z znajomoscia wszystkich dolegliwosci zebow. Ta Lekarka jest tak delikatna ze moze borowac nawet na nerwie - naprawde polecam, material stosowany jest b.dobry i dlugo trwa w zebie. Koszt leczenia bardzo dostepny . Sama Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i troskliwa i rozumie ten STRACH jaki mamy przychodzac z zembem i do tego bardzo bolesnym. POLECAM - bedziesz profesjonalnie doleczony i zadowolony. Maria.
Opinia dodana przez: Maria Jablonska

lekarz Izabela Chmielewska

ul. Zygmunta Felczaka 8B
71-417 Szczecin

Jestem niezmiernie zadowolony że trafiłem do Pani doktor . Fachowość dokładne wytłumaczenie problemu i właściwa diagnoza która ratuje mój wzrok
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Piotr Sałapa

Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Polecam dr Piotra Sałapę. Profesjonalista, opanowany, kompetentny z dozą wysublimowanego humoru. Podczas wizyty spokojnie wysłuchał mnie na czym polegaja moje dolegliwości. Dokładnie przejrzał moją zgromadzoną dokumentację medyczną. Obejrzał też płytki rezonansu magnetycznego i rtg. Po dokładnym przebadaniu mnie w pozycji leżącej i stojącej wyjaśnił mi skąd są moje dolegliwości. Zaproponował mi leczenie szpitalne. Podczas neurolizy obwodów nerwowych wyjaśnił mi na czym będzie poległ zabieg. Z doza humoru przygotowywał mnie na ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Małgorzata Skwierawska

Anestezjolog

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Pani doktor przygotowała mnie do zabiegu usunięcia żylaków. Super lekarz. Do tego wszystkiego piękna i bardzo ciepła kobieta.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Lucyna Jankowska

Kardiolog, Internista

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak