Lekarze Szczecin

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Super! Polecam, dawno nie spotkałam tak miłej Pani Stomatolog.

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !
Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta, szczegółowe badanie, i spokojne wyjaśnienie diagnozy pacjentowi. Polecam. Dr. Roland Kopeć jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też dba o range swego zawodu.
Opinia dodana przez: Adolfina

lek. dent. Mateusz Ganszer

LuxMed Szczecin
Hołdu Pruskiego 9
Szczecin

W życiu nie spotkałam lekarza tak oddanego pacjentom. Bardzo życzliwy, wyrozumiały, szczery,młody człowiek. Doskonały w tym co robi. Zawsze szczerze i wyczerpująco odpowiada na każde pytania. Zawsze wszystko tłumaczy, ustala z pacjentem co ma zamiar zrobić. Człowiek nie jest dla niego tylko pacjentem ale również partnerem w leczeniu, ponieważ razem podejmują decyzje, co do leczenia. Personel kliniki w której pracuje dr Ganszer również wspaniały. Sprzęt na najwyższym poziomie. Bardzo polecam ...

Roman Kostyrka

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Szpital Kliniczny nr 2
Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

lekarz Jolanta Krasowska

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Zawsze miła ; uśmiechnięta ; pomocna ; stawia trafne diagnozy. Polecam każdemu rewelacyjny kontakt z pacjentem. :)

lekarz Krzysztof Garda

Mickiewicza Adama 160/4
71-165 Szczecin

Fachowość, empatia p. Doktora + zabieg zdjęcia wielu szwów po operacji naczyń krwionośnych wykonany przez wspaniałą pielęgniarkę dn. 02.02.2023 Szczerze polecam
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Renata Duchnik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor z sercem i z powołania. Zawsze wysłucha i pomoże, wystawi trafną diagnozę. Przyjmuje do ostatniego pacjenta nawet po godzinach pracy. Polecam wszystkim, bo takiego lekarza, oddanego pacjentowi bardzo ciężko znaleźć.
Opinia dodana przez: Mama Mateusza i Klaudii

lekarz Iwona Zydor-Przewoźna

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Po dwóch wizytach z dzieckiem nie mam podstaw aby ocenić w pełni kompetencje lekarza, jednak na wyczucie, pani doktor budzi duże zaufanie. Natomiast mogę z pewnością stwierdzić, że jest osobą wyjątkowo miłą , życzliwą o znakomitym podejściu zarówno do dzieci, jak też ich opiekunów. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dziękuję Pani Doktor i polecam Ją innym pacjentom!
Opinia dodana przez: Stefan

dr hab. n. med. Tomasz Urasiński

Hematolog dziecięcy

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej
Szczecin

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże. Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję. Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

lek. dent. Joanna Sikorska-Dziadecka

ul. Koralowa 61a (Bezrzecze)
Szczecin

pozdrawiam serdecznie.stała pacjętka z Nowogardu.

lek. dent. Grażyna Bohdanowicz

Kaliny 49 lok. 35
71-118 Szczecin

Od 17 lat jestem pacjetka Pani doktor (podobnie jak cala moja rodzina) i po wczesniejszych traumatycznych przezyciaz u stomatologa u Pani Dr Bohdanowicz odnalazlam to czego sie szuka u lekarza - powolanie, profesjonalizm, uprzejmosc, cierpliwosc i super podejscie do pacjenta (nawet teraz gdy juz od dawna jestem dorosla zawsze w razie niepewnosci wyjasnia co i jak i stara sie abym odczuwala jak najmniej bolu), finansowo nigdy nie czulam sie poszkodowana ...

dr n. med. Iwona Mączyńska

Dermatolog

Medicanova
Milczańska 47A
70-117 Szczecin

Pani Doktor godna polecenia! Dawno nie spędziłam u lekarza tak dużo czasu. Na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Co najważniejsze dr Mączyńska jest lekarzem o dużej wiedzy i potrafi skutecznie pomóc. Kilka lat temu byłam pacjentką dr Bojko i przyzwyczaiłam się do ekspresowych wizyt (10 minut albo i mniej), braku odpowiedzi na moje pytania, czasami lekceważącej wręcz postawy. Tutaj odczułam różnicę: zarówno w kompetencjach jak i nastawieniu do pacjenta.
Opinia dodana przez: Bel

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Szpital arkońska
Szczecin

Bardzo polecam tą panią, to doswiadczony lekarz i naukowiec, sam tytuł naukowy profesora który posiada mówi sam za siebie. Ja pani doktor zawsze już będę wdzięczna bo na jej oddziale wyprowadzony na prostą został bardzo źle rokujący członek mojej rodziny. To lekarz z ogromną wiedza, duża kultura osobista i empatia, utwierdza mnie w tym fakt że pani profesor nie przyjmuje prywatnie, a tylko i wyłącznie w szpitalu czyli tam gdzie ...

lek. dent. Justyna Urbaś

DentMedica
Iwaszkiewicza 61/1
70-786 Szczecin

Cudowna Pani doktor , byłam z córką 6 letnią , musiałam usunąć córce mleczaki ,które nie bardzo się jeszcze ruszały ,a wychodziły już stałe ząbki , podejście do córki przeszło moje wyobrażenie, Pani doktor starała się pomóc jak tylko mogła, mimo ogromu pacjentów ,nie pośpieszała dziecka , dziecko w 100% zaopiekowane, mimo ogromnego strachu mojej córki , płaczu i krzyku ,pełne opanowanie i chęć pomocy na każdym etapie , cudowny ...
Opinia dodana przez: Kasia&Aleksandra
Pan doktor Wojciech Głąbowski jako jedyny sięgnął przyczyny moich problemów i pomógł mi (z kobiecym problemem). Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu niepłodności co dodatkowo podnosi jego kompeteencje. Jako lekarz pierwszego kontaktu jest dokładny, każdy opisany przez nas objaw dokładnie analizuje. Aby dobrać leki przeprowadza liczne badania (jako jeden z niewielu z którymi sie do tej pory spotkałam). Każdej kobiecie która w przyszłości chce założyć rodzinę polecam go!
Opinia dodana przez: ehhh

lekarz Aneta Kornacka

Internista, Lekarz rodzinny

Kosynierów 16/33
70-786 Szczecin

Najlepsza, tęskno mi za doktor,wiem,że taka kolej rzeczy....emerytura...Jej uśmiech,troska,serce pomagało leczyć pacjenta. Pani doktor Aneto,jeszcze raz dziękuję za 33 lata troski,pozdrawiam i życzę dobrego zdrowia. Adamowicz Ewa. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jagna Gordziejczyk-Łabuda

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Konkretna,cierpliwa,delikatnie dyscyplinująca jeśli trzeba.Bardzo gorąco polecam Panią doktor.Wspaniała,oby więcej było takich lekarzy.Dziękuję pięknie że Pani jest.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Beata Szymańska-Białek

Lekarz med. paliatywnej, Dermatolog

Al. Niepodległości 4/2
70-412 Szczecin

Trafiłam do pani doktor przez przypadek (zarejestrowałam się do dermatologa onkologa i wypadło akurat na nią). Świetny lekarz, zna się na rzeczy, po raz pierwszy czułam, że ktoś chce naprawdę mi pomóc. Dokładnie wyjaśniła mi co mam zrobić i jakie kroki mam podjąć, aby pozbyć się nieciekawych problemów skórnych. Zaleciła również usunięcie pieprzyka, który wyraźnie zdąża w kierunku czerniaka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Danuta Karpińska-Sadowska

"TOMADENT" Sp. z o.o.
ulica Gen. Rayskiego Ludomira 9
70-426 Szczecin

Genialna stomatolog, polecam. Symaptyczna, z wyczuciem bez stresu przed wizyta jeszcze raz serdecznie polecam