Lekarze Szczecin

lekarz Urszula Schemionek

Szafera 74 lok. 4
71-245 Szczecin

Dzień dobry. Po pierwsze chciałabym powiedzieć że jestem z pochodzenia Bialorusińką i nie za zbyt długo w Polsce, więc z góry bardzo przepraszam za wiele błędów. Bardzo się postaram pisać bez pomocy tłumacza. Chce, żeby to było NATURALNIE. Brakuje mi słów, więc wybrałam metodę opisywania. Dla mnie to NIESAMOWITA wizyta. Nie wiem takich słów żeby w polskim języku tak MOCNO charakteryzowali moje poczucia. Do tej pory płacze czasami jak dorosły ...
Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Joanna Szajnar

Ortodonta, Stomatolog

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Huzarski

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Dziś miałam przyjemność służyć jako pacjent wywiadu dla studentów w PUM Szczecin z udziałem profesora. Mimo że moje drzewo genealogiczne jest mocno obciążone nowotworami zwłaszcza z mutacja genu BRCA 1 i BRCA 2 Profesor doskonale naświetlił mi sytuację wdrażając swoich uczniów. Jestem mile zaskoczona atmosfera i podejściem do pacjenta. Wytłumaczył co i jak mam zrobić. Jest to człowiek lekarz z powołania. Oby więcej takich ludzi na drodze każdego pacjenta
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aniela Strzelecka - Lichota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Mogę śmiało stwierdzić że Pani doktor Aniela uratowała mi życie. Jej zaangażowanie, troska, uprzejmość i cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie a przy tym ciepło i serce jakie wkłada w pracę nie mają tu odpowiedniej skali do oceny. Skoro mamy tu skalę 1 do 5 u mnie Pani doktor ma 10. Z czystym sercem i sumieniem bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Mariola Kąkol-Kaczmarska

Platinum dent
ul.Osiek 10/1
70-535 Szczecin

Jak dla mnie lekarz- specjalista nr.1.Na wizytę do P.Marioli przychodzę spokojna, a wychodzę bardzo zadowolona. Mogę swobodnie powiedzieć o dolegliwościach i otrzymuję rzetelną poradę oraz fachową pomoc(tutaj został uratowany mój ząb, który nie rokował już za dobrze). P. Mariola to ciepła i empatyczna osoba, która przypadła do gustu również mojej kilkuletniej córeczce.W poczekalni zawsze oczekują pacjenci, a to oczywisty wyznacznik znakomitej pracy.Ceny baardzo przystępne. Śmiało polecam P.Mariolę Kąkol- Kaczmarską.
Opinia dodana przez: Beata
Wspaniały lekarz i specjalista. Człowiek w pełni oddany pacjentowi, pracy i nauce. Kochamy go za uratowanie nam syna. Jesteśmy Szczęściarzami że trafił pod opiekę Pana Profesora i jego załogi. DZIEKUJEMY
Opinia dodana przez: Anna

dr Grzegorz Krężel

Jana Matejki 6 lok.2
71-434 Szczecin

Nie znam się na stomatologii, więc trudno mi wyrazić w pełni sprawiedliwą ocenę. Zgłosiłem się do Doktora mając zęby mocno zrujnowane. Dziś cieszę się pełnią mocy fizycznej i estetycznej uzębienia w całości. Kilka miesięcy troskliwej opieki, wyjątkowa już dziś kultura w komunikacji, schludny gabinet przepełniony zapachem dobrej kawy i wytrawną muzyką oraz niewymuszenie czarująca atmosfera pracy. Pan Doktor jest w swojej dziedzinie artystą i to wcale nie jest metafora, lecz ...
Opinia dodana przez: Marian Nieszczerbaty

dr Piotr Olender

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Ginekologiczny Piotr Olender
Al. Wojska Polskiego 107 A/3
Szczecin

Dr Piotr Olender jest bardzo sympatycznym i otwartym lekarzem, który szczegółowo przeprowadza badania oraz dokładnie i jasno wszystko tłumaczy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki, jest profesjonalny w swoim zawodzie. To bardzo dobry lekarz, do którego chodzi się ze świadomością, iż oddaje się w dobre ręce. Chodzę do niego od ponad 10 lat, gdzie miałam wizyty u innych ginekologów przed wyborem właśnie tego, jak i w trakcie. Natomiast właśnie ten ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Dar-Dent Specjalistyczny Gabinet Dentystyczy
ul. Łubinowa 85
Szczecin

Czy wizyta u stomatologa może być miła? Ano może. Pomijając rozdziawioną buzię i urządzenie odsysające ślinę, pobyt w gabinecie Dar-Dent jest po prostu przyjemny. Nie spotkałam się dotąd z taką cierpliwością i dokładnością, delikatnością i wręcz perfekcją w zajęciu się zębem - efekt leczenia za każdym razem został sprawdzony na zdjęciu RTG, robionym na miejscu w gabinecie. Dobry człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecam, polecam, polecam. Katarzyna S.
Opinia dodana przez: Katarzyna S.

lekarz Stanisław Paradowski

Chirurg dziecięcy

Medicus
Szczecin

Wspaniały lekarz, wspaniały specjalista Z ogromnym sercem Oby wszyscy lekarze tacy byli , ma świetne podejście do dzieci. Bardzo cierpliwy i i wyrozumiały
Opinia dodana przez: Iwona

dr Alicja Hess-Leońska

Psychoterapeuta

Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska
Klonowica 27/3
71-247 Szczecin

Moja terapia u Pani Alicji trwała 2,5 roku i był to czas mojego odrodzenia. Empatyczna, wspierająca, dogłębnie rozumiejąca Towarzyszka mojej przemiany pomogła otworzyć się, zrozumieć i przepracować rzeczy, z którymi nie umiałam sobie poradzić. W trakcie terapii odkryłam nie tylko drzemiącą we mnie siłę, ale też kreatywność, która dziś daje mi wielkie szczęście. Dzisiaj z trudem przypominam sobie tę roztrzęsioną, nie umiejącą usiedzieć w miejscu, zapłakaną osobę, jaką byłam na ...
Opinia dodana przez: Monika

Alergolog, Pediatra

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu. Regina Hepko

lekarz Radosław Jackowski

Ortopeda, Balneolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Święty Marek" Spółka Cywilna, Gabinety Lekarskie
ulica Łucznicza 64
71-557 Szczecin

Bardzo dobry i sympatyczny (co sie rzadko zdarza) lekarz, ze wspanialym podejsciem do dzieci. Polecam :)
Opinia dodana przez: Malgorzata
Świetny lekarz, baardzo przyjacielski człowiek:) Kompetentna, miła, uśmiechnięta, zawsze łagodna, bardzo,ale to bardzo empatyczna, świetne podejście do pacjenta i rodziny ;) Nie spotkałam się z lepszym lekarzem, który tak jak Pani doktor, zawsze pomoże, doradzi i... zainteresuje się w 100% pacjentem. Szczęściem być pacjentem u tego lekarza.;)
Opinia dodana przez: Kamila

mgr Jarosław Chudzik

Optometrysta

Optometrysta - Optyka Optometria - Gabinet Okulistyczny
ul.Różowa 8A
70-781 Szczecin

Witam. Rewelacyjne podejście do klienta. Bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, nawet męczące. Cierpliwy i wyrozumiały podczas badania. Jako jedyny z wielu optyków znalazł różnice w okularach, które według innych były identyczne.
Opinia dodana przez: Artur

lek. stom. Jakub Tumiński

Gabinet Stomatologiczny Dentus
ul. Felczaka 18a/5
Szczecin

Lekarz profesjonalny, empatyczny potrafi jasno wytłumaczyć problem stomatologiczny, Zawsze tłumaczy pacjentowi swoje czynności ze zrozumieniem. Pacjent jest świadomy wykonywanych zabiegów przez P. doktora. Zęby "naprawione" przez stomatologa są super, bezboleśnie naprawione. Polecam wizytę z całego serca, zresztą sama namówiłam całą rodzinę i systematycznie odwiedzamy pana doktora.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

dr n. med. Ryszard Brzeźniak

Moczyńskiego 3 lok. 1
70-492 Szczecin

Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie. Polecam wizytę u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Endokrynolog
                                       prof. dr hab. Krystyna Widecka

prof. dr hab. Krystyna Widecka

Endokrynolog, Hipertensjolog

Baltica Spa/Pazim
Plac Rodła 8
Szczecin

Jestem pacjentką Pani prof. od 26 lat. Pani profesor jest wspaniałym, miłym i o dużej wiedzy lekarzem . Ustawiła moje nadciśnienie z którym miałam duże problemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Renata Mackiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie