Lekarze Implantolog

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

lek. dent. Maciej Stanuszek

Stomatolog, Periodontolog

Proper Dent
ul. Krakowska 19A
32-050 Skawina

Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Maciej to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie niezwykłą satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo objaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. Przywiązuje ogromną wagę do każdego szczegółu. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonanej pracy, a higiena, bezpieczeństwo ...
Opinia dodana przez: Michał

dr Barbara Stawska

Implantolog

Dental Art
Śląska 9a-11
71-585 Szczecin

Dzisiaj założone korony pełnoceramiczne, pełna góra, same korony perfekto, założone bezproblemowo i bezboleśnie. Polecam Gabinet Dental Art. Efekt piękny..
Opinia dodana przez: Marasek

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2
01-504 Warszawa

Wyjątkowy specjalista, zawsze uśmiechnięty,empatyczny, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam wizytę u dr. Radwańskiego!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Damian Nasulicz

lek. dent. Damian Nasulicz

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :) Pan Doktor jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. To profesjonalista i lekarz z powołania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pojawiłam się u Pana Doktora z problemem, który wymagał wstawiania implantu zęba (jedynki). Pomógł mi w ciągu zaledwie 3 dni! :) Pan Doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne. Potrafi wysłuchać, doradzić i odradzić ...
Opinia dodana przez: Katarzyna F.

lek. stom. Michał Sypień

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Jacek Kozik

lek. dent. Jacek Kozik

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Jestem pacjetka Dr. Jacka Kozika od lat i uwazam go za bardzo dobrego specjaliste pod kazdym wzgledem leczenia zebow i porad w tym wzgledzie oraz jego ciepla przyjemna postawe w kontakcie z pacjentem . Jolanta Chornowicz
Opinia dodana przez: Jolanta Chornowicz

lek. stom. Przemysław Warszawa

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. stom. Artur Bubeła

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Implantolog
                                       lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4
31-457 Kraków

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Bardzo chciałbym jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za wspaniałą pracę która włożył w usunięcie mojej 8 - emki , zabieg był bezbolesny wszytko w miłej atmosferze jednym słowem pełen profesjonalizm i podeście do pacjenta , wraca wiara w dobrych lekarzy :) . Mój przypadek usunięcia 8 emki nie należał do łatwych z racji tego iż ząb był umiejscowiony przy 7 i krzywo wrośnięty . Minęło 30 min a doktor oznajmił ...
Opinia dodana przez: Patryk
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. stom. Andrzej Warchlewski

lek. stom. Andrzej Warchlewski

PLATINUM AKADEMIA IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ
ul. Księcia Witolda 49
50-202 Wrocław

Zgłosiłem się na zabieg inplantyczny do dr. A.Warchlewskiego w Żarach. Zabieg mu się nie udał ponieważ zła została postawiona diagnoza stomatologiczna. Zaproponował wykonanie mostku i koron. Musiał wykonać dwa podejścia. A i tak robota została spartaczona. Pod korony dostają się drobinki jedzenia gdyż są źle dopasowane. Zęby pod koroną bolą ponieważ także są nie dopasowane. Myślałem o skierowaniu sprawy do sądu ale nie chciałem kopać się z koniem. Nawet nie ...
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Marcin Łosek