Lekarze Żary

Androlog, Ginekolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Robert Jamont

Chirurg plastyczny

eskulap
moniuszki
68-208 Żary

Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!

lekarz Maksym Zapolski

Anestezjolog

Powiatowe Centrum Usługowe NZOZ "Szpital Na Wyspie"
ul. Pszenna 2/0

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Krzysztof Wiadomski

Chirurg ogólny, Urolog

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Jasinowski

Radiolog

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary

Wspaniały człowiek, kulturalny, uprzejmy, sympatyczny. Podczas badania niezwykle dokładny. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Rewelacyjne podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość bije od Pana Doktora. Z całego serca polecam. !!!!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Andrzej Cieślak

Kasprzaka 21
68-200 Żary

Profesjonalista! Omawia każdą dostępną metodę leczenia z pacjentka. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Super komunikacja z doktorem zawsze uśmiechnięty i każda wizyta jest satysfakcjonujaca. Polecam doktora całym sercem. Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioleta

lek. dent. Waldemar Spacjer

Reg- Dent
Myśliwska
68-200 Żary

Chodziłam do niego jako dziecko, gdy przyjmował w "ekonomiku", tak miłego, uprzejmego i przyjaznego dentysty w życiu nie spotkałam, a miałam trochę problemów z zębami, nosiłam aparaty na zębach, odwiedzałam regularnie stomatologów i ortodontów. Nie wiem jaki jest teraz, ale mam nadzieję, ze się nie zmienił. To był cudowny lekarz, przyjazny, pomocny, dowcipny, delikatny, żadne dziecko nie bało się rwania zębów w jego wykonaniu, miły, kulturalny, jako dzieci uwielbialiśmy go. ...
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Zbigniew Borowiec

"PRIMUS" s.c.
Henryka Wieniawskiego 3 B
68-200 Żary

Super opieka medyczna, umiejętności i kompetencje, skoncentrowany na pacjencie,godny polecenie, już miałem okazje polecić moim krewnym
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Jarosław Jakubski

Psychiatra

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny psychiatra. Mimo, że jestem osobą niepełnosprawną na wózku inwalidzkim, on nie patrzy na mnie przez ten pryzmat, lecz potraktował jak normalnego pacjenta któremu trzeba pomóc rozwiązać problem i poukładać psychicznie. Z przyjemnością udam się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Jarosław z Zielonej Góry

dr Henryk Wcisło

Laryngolog

SZPITAL NA WYSPIE
ŻARY
68-200 Żary

Byłam z dzieckiem u tego lekarza i chciałam serdecznie polecić jego osobę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ponieważ nie znaliśmy lekarza, była to pierwsza nasza wizyta, miałam obawy, czy dziecko /5 latek/się nie wytraszy (przez telefon zdawkowy). Pan doktor obejrzał dziecko, bardzo trafnie zdiagnozował, uspokoił nas. Okazało się, ze przepisany przez pediatrę tego samego dnia antybiotyk, jest zupełnie zbędny (!!!) i dzięki Panu doktorowi dziecko nie zostało narażone na niepotrzebne podanie silnego ...
Opinia dodana przez: Hanka
Również ja uważam, że to był świetny, młody lekarz, o bardzo dużych zdolnościach i wysokiej kulturze osobistej. Bardzo żałuję, że już nie przyjmuje na miejscu, pewnie miejscowe kliki go zniszczyły. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym, uprzejmym i pomocnym kobiecie lekarzem a do tego najwyższej klasy fachowcem. Byłam u niego 2 razy. Zainteresował się moim problemem, choć były to wizyty publiczne. Bardzo szybko mi pomógł. Jest bezinteresowny, w odróżnieniu ...

lekarz Dagmara Otocka-Kmiecik

105 Szpital Wojskowy
Żary

Wyjatkowa Pani Doktor z zuzpelnie wyjatkowym podejsciem do dzieci jak i doroslych. Moj 5 letni synek do nikogo innego nie da sie zaprosic:-) U mnie natomiast zab ktorzy "inni" wskazali wyrwac , zostal pieknie odbudowany a ze moj wlasny wyglada lepiej niz implant:-) ...kompetentnie i rzeczowo a co najwazniejsze bez naciagania:-)

Anna Owsianicka

Logopeda

Klonowa 23
68-200 Żary

Miła,kompetentna,z odpowiednim podejściem do dzieci i co najważniejsze-skuteczna.Polecam.

lek. dent. Krystyna Błażejewska

Tatrzańska 9
68-200 Żary

super duper pani stomatolog goraco polecam

lekarz Wiesława Sudnik

Dermatolog

Krótka 27/60
68-200 Żary

Serdecznie polecam Panią Wiesławę, lekarz z powołania, cudowne podejście do pacjenta, potrafi sprawić że człowiek całkowicie się odpręży a po 30 min jest 10 lat młodszy i to całkowicie bezboleśnie. Ceny konkurencyjne a preparaty najwyższej jakości, ponadto Pani dermatolog nie" naciąga " proponuje te zabiegi które dają najbardziej widoczne efekty.
Opinia dodana przez: zadowolona
LUDZIE TROCHĘ EMPATII . PAN DALECKI PRZYJMOWAĆ MA NA UL. SZPITALNEJ W ŻARACH , KWATER NR/NR ??? PRZECIEŻ LEKARZ OD KILKU LAT - !!!! NIE ŻYJE !!!!!

lekarz Gabriela Mazurkiewicz

ulica Spokojna 7/14
68-200 Żary

Bardzo profesjonalnie wykonywanie swoich zadań. Uprzejmie podchodzi do pacjenta. Empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Michał Kulczycki

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Wspaniały fachowiec w swojej profesji Lekarz godny zaufania.Wyniki badań ocenia prawidłowo . Polecam.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Zdzisław Ogrodowczyk

Zawiszy Czarnego 12/35
68-200 Żary

Pan doktor operował moją córkę ,polecił mi go inny lekarz którego zapytałam komu powierzył by własne dziecko, myślę że to mówi samo za siebie. Dziękuję Panie doktorze.