lekarz Izabela Sieradzka

Ginekolog

Przeszłam w swoim życiu sporo ginekologów z powodu problemów z zajściem w ciążę. W Bielsku-Białej jak i na Śląsku. Docelowo zostałam u dr sieradzkiej i nie żałuję ani jednej wizyty pomimo kolejek do gabinetu. Coś za coś. Lekarka bardzo profesjonalna, uprzejma, ciepła, wszystko tłumaczy, naprawdę dzięki niej udało mi się utrzymać, zagrożenia ciążę i dojść do szczęśliwego finału który teraz ma półtora roku a ja chodzę do pani dr z drugą ciąża i polecam ją każdej kobiecie z czystym sumieniem. Znam przypadek mojej przyjaciółki której uratowała życie jej i dziecka bp na czas skierowała ze szpitala w bb na Śląsk. Inni lekarze to zlewali.... Żyją oboje dzięki niej. Nie mogę się nadziwić kilku negatywnym opiniom bo te osoby chyba chodziły do innego lekarza :) znam panią dr wiele lat i zawsze zawsze wszystko tłumaczy. Jest naprawdę ludzkim lekarzem z powołania. Polecam ją i życzę żeby się nie zrazala do ludzi czytając czasem brednie w necie. Niech dalej pełni swą misje z sercem i zaangażowaniem jak do tej pory :)

Mój pierwszy kontakt z doktor Izabelą Sieradzką miał miejsce w styczniu 2019 roku. Głównym powodem były bardzo nieregularne krwawienia. Pani doktor po badaniu, USG a także pobraniu materiału do badania cytologicznego zleciła histeroskopię. Zabieg wykonany został przez Panią doktor w znieczuleniu ogólnym w Euroklinice. Opieka i podejście do pacjenta całego personelu, z którym miałam styczność oceniam bardzo wysoko. W mojej ocenie Pani doktor Izabela Sieradzka jest osobą bardzo życzliwą, kompetentną, dokładną, nie bagatelizującą problemu. Jestem przekonana, że to lekarz z powołania.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr.Sieradzkiej. Jest bardzo precyzyjna ,delikatna i ludzka! Miałam wielkie szczęście,że trafiłam na tą kobietę w ciąży ,zawdzięczam jej życie mojego dziecka!Wyprowadziła moją ciąże po wieelkich błędach i niedopatrzeniach innego lekarza.Pani dr robi to co kocha,ma wielkie serce i każdą pacjentkę traktuje z szacunkiem i ogromna dokładnością. Tłumaczy wszystko na bieżąco ,nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana.Ponadto o każdej porze (co dla kobiet w ciąży jest b.ważne) można się z nią skontaktować. Obdarzyłam tą kobietę wielkim zaufaniem ,mogę z czystym sumieniem polecić innym Paniom :)

Poza delikatnością podczas wykonywanych badań, innych plusów nie widzę. Totalne lekceważenie pacjentek począwszy od ponad godzinnych spóźnień, kończąc na ilości czasu poświęconego w gabinecie. 9 minut jak na wizytę w zaawansowanej ciąży to zdecydowanie za mało. Po wykonywanych badaniach nigdy nie udzielała informacji nt. stanu dziecka, wagi, dokonanych pomiarów. Wizyta na fotelu ginekologicznym przez całą ciążę raz(!!!) i to w celu pobrania cytologii. Wszystkie badania wykonywałam we własnym zakresie bo jak to stwierdziła pani doktor: " gdyby miała wszystkim wypisywać skierowania to miała by pół wypłaty". Oczywiście chodziłam na nfz. W 31 tygodniu kazała odstawić luteinę (dodając przy tym, że bierze się ją do 34 tygodnia, ale te 3 tygodnie "jakoś pani przetrzyma") mimo problemów ze skracającą szyjką, po czym dwa tygodnie później wylądowałam w szpitalu z porodem przedwczesnym zagrażającym. Wizyty krótkie, choroby nietłumaczone, kończyło się jedynie na wypisaniu recept. Mogę jeszcze wiele o tej pani doktor powiedzieć. Do wizyt kontrolnych ok, do prowadzenia ciąży zdecydowanie nie!!!!!!

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Podchodzi do każdej wizyty bardzo sumiennie z uśmiechem i nie ulega presji czasu. Powracająca nadżerka, której innej Pani Doktor nie udało się wyleczyc powodowała coraz to różne infekcje oraz wirus HPV. Pani dr Sieradzka wyleczyla wszystko w parę miesięcy.

Polecam, bardzo miła kobieta, doskonały lekarz, poświęciła mi wiele czasu w ciąży. Co ważne, Pani Doktor jest dostępna dla swoich pacjentek w każdej chwili podając im numer telefonu. Kiedy było coś nie tak, wiedziałam, że zawszę mogę do niej zadzwonić i mi pomoże. Odpowiadała na każde nurtujące mnie pytania. Wiele tłumaczy, jest niezwykle grzeczna i spokojna. Serdecznie polecam każdej ciężarnej kobiecie!

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo dobra specjalistka, rzetelna i konkretna. Stawia trafne diagnozy. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta i tworzy miłą atmosferę.

Pani dr jest wspaniałym fachowcem!!!:) prowadziła obie moje ciąże. Przede wszystkim to najdelikatniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia . Jest bardzo ludzka, wesoła i daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa. Polecam Panią dr z całego serca.

Dr Sieradzka to najlepsza ginekolog, do jakiej mogłam trafić. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, a swoją wiedzę potrafi świetnie wykorzystywać. Podczas każdej wizyty zawsze służy radą i pomocą, odpowiada na nawet najbardzej błahe pytania w sposób rzetelny i wyczerpujący. A do tego jest uprzejma i bardzo miła. Polecam serdecznie!

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat i zgadzam się z każdą pozytywną opinią na Jej temat. Wspaniały lekarz profesjonalizm w każdym calu. Wizyta u Niej to przyjemność, polecam wszystkim Paniom i zachęcam do wizyt u Niej. Pani Doktor dziękuję za poświęcony mi czas i wszystko co Pani dla mnie zrobiła.