lekarz Izabela Sieradzka

Ginekolog

Niepoważne traktowanie mojej osoby jako pacjentki. Wizyta ustalona z prawie 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Po przybyciu okazało się, że przede mną jest 10 pacjentek bo pani doktor się spóźniła (z resztą nie pierwszy raz, ale jak to pacjentki żadna z nas nie protestuje, bo nie wypada). Po odczekaniu 2h w kolejce pani doktor oznajmiła, że mój zabieg się nie odbędzie, bo ona się nie wyrobi. Tak się nie postępuje. Zostałam zlekceważona. Za każdym razem na wizytach słucham jak to niektóre pacjentki są niewdzięczne za udzielaną pomoc a pani doktor jak postepuje? Jestem bardzo zawiedziona potraktowaniem mojej osoby. Będąc jeszcze w ciąży raz odwołałam prywatną wizytę wcześniej, to musiałam pędem gnać przez miasto, bo niezadowolona pani doktor stwierdziła, że tak się nie robi i że zrezygnuje z prowadzenia mojej ciąży w okresie pandemii, gdzie specjalistów ciężko było znaleźć. Koszt wizyty wyniósł wtedy 250zl w prywatnym gabinecie i nikt się mnie wtedy nie pytał czy stać mnie na taką wizytę i jaki był powód odwołania. Jak widać w drugą stronę można wszystko. Więcej nie skorzystam z usług tej pani.

Przeszłam w swoim życiu sporo ginekologów z powodu problemów z zajściem w ciążę. W Bielsku-Białej jak i na Śląsku. Docelowo zostałam u dr sieradzkiej i nie żałuję ani jednej wizyty pomimo kolejek do gabinetu. Coś za coś. Lekarka bardzo profesjonalna, uprzejma, ciepła, wszystko tłumaczy, naprawdę dzięki niej udało mi się utrzymać, zagrożenia ciążę i dojść do szczęśliwego finału który teraz ma półtora roku a ja chodzę do pani dr z drugą ciąża i polecam ją każdej kobiecie z czystym sumieniem. Znam przypadek mojej przyjaciółki której uratowała życie jej i dziecka bp na czas skierowała ze szpitala w bb na Śląsk. Inni lekarze to zlewali.... Żyją oboje dzięki niej. Nie mogę się nadziwić kilku negatywnym opiniom bo te osoby chyba chodziły do innego lekarza :) znam panią dr wiele lat i zawsze zawsze wszystko tłumaczy. Jest naprawdę ludzkim lekarzem z powołania. Polecam ją i życzę żeby się nie zrazala do ludzi czytając czasem brednie w necie. Niech dalej pełni swą misje z sercem i zaangażowaniem jak do tej pory :)

Bardzo polecam Panią dr. wszystkim pacjentkom.Zaczynając od tego że jest bardzo ciepłą,miłą Pania doktor.Tłumaczy wszystkiego profesjonalnie,odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile trzeba, można zadzwonić o każdej porze dnia, również oddzwoni jak nie odbierze tel. Osoba na odpowiednim miejscu ,podchodzi do wszystkich z sercem, caly czas jest na bieżąco z informacjami medycznymi. Prowadziła moją ciąże od poczatku, wykryła nadciśnienie, kieruje na badania jesli tylko widzi wątpliwości. dzieki szybkiej interwencji trafilam w pore do szpitala i urodzilam zdrowa.córeczkę.Nie zmienie jej na innego lekarza a dopisze że chodzilam do wielu. Polecam ...

Polecam i dziękuję Pani Doktor☺

Pani Doktor Sieradzka jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym fachowcem! Zaufalam Pani Doktor i się nie zawiodłam. Odpowie na każde pytanie, nie lekceważy żadnego problemu, wszystko dokładnie sprawdza i naprawdę robi wszystko co w jej mocy żeby pomóc. Do tego jest sympatyczna, otwarta i bardzo uprzejma. Mogę polecić Panią Doktor każdemu z czystym sumieniem.

Mój pierwszy kontakt z doktor Izabelą Sieradzką miał miejsce w styczniu 2019 roku. Głównym powodem były bardzo nieregularne krwawienia. Pani doktor po badaniu, USG a także pobraniu materiału do badania cytologicznego zleciła histeroskopię. Zabieg wykonany został przez Panią doktor w znieczuleniu ogólnym w Euroklinice. Opieka i podejście do pacjenta całego personelu, z którym miałam styczność oceniam bardzo wysoko. W mojej ocenie Pani doktor Izabela Sieradzka jest osobą bardzo życzliwą, kompetentną, dokładną, nie bagatelizującą problemu. Jestem przekonana, że to lekarz z powołania.

Wizyta z nastoletnią córką.Pani doktor bardzo miła, delikatna przede wszystkim kompetentna.Ma bardzo dobre podejście do młodej pacjentki co ma duże znaczenie podczas pierwszej wizyty w życiu nastolatki. Jesteśmy z córką bardzo zadowolone.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr.Sieradzkiej. Jest bardzo precyzyjna ,delikatna i ludzka! Miałam wielkie szczęście,że trafiłam na tą kobietę w ciąży ,zawdzięczam jej życie mojego dziecka!Wyprowadziła moją ciąże po wieelkich błędach i niedopatrzeniach innego lekarza.Pani dr robi to co kocha,ma wielkie serce i każdą pacjentkę traktuje z szacunkiem i ogromna dokładnością. Tłumaczy wszystko na bieżąco ,nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana.Ponadto o każdej porze (co dla kobiet w ciąży jest b.ważne) można się z nią skontaktować. Obdarzyłam tą kobietę wielkim zaufaniem ,mogę z czystym sumieniem polecić innym Paniom :)

Poza delikatnością podczas wykonywanych badań, innych plusów nie widzę. Totalne lekceważenie pacjentek począwszy od ponad godzinnych spóźnień, kończąc na ilości czasu poświęconego w gabinecie. 9 minut jak na wizytę w zaawansowanej ciąży to zdecydowanie za mało. Po wykonywanych badaniach nigdy nie udzielała informacji nt. stanu dziecka, wagi, dokonanych pomiarów. Wizyta na fotelu ginekologicznym przez całą ciążę raz(!!!) i to w celu pobrania cytologii. Wszystkie badania wykonywałam we własnym zakresie bo jak to stwierdziła pani doktor: " gdyby miała wszystkim wypisywać skierowania to miała by pół wypłaty". Oczywiście chodziłam na nfz. W 31 tygodniu kazała odstawić luteinę (dodając przy tym, że bierze się ją do 34 tygodnia, ale te 3 tygodnie "jakoś pani przetrzyma") mimo problemów ze skracającą szyjką, po czym dwa tygodnie później wylądowałam w szpitalu z porodem przedwczesnym zagrażającym. Wizyty krótkie, choroby nietłumaczone, kończyło się jedynie na wypisaniu recept. Mogę jeszcze wiele o tej pani doktor powiedzieć. Do wizyt kontrolnych ok, do prowadzenia ciąży zdecydowanie nie!!!!!!

Wyjątkowy człowiek, pełen profesjonalizm, niezwykła empatia i cudowne podejście do kobiety w każdym wieku. Jej bezcenne rady wykraczają daleko poza Jej lekarskie kompetencje.

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Podchodzi do każdej wizyty bardzo sumiennie z uśmiechem i nie ulega presji czasu. Powracająca nadżerka, której innej Pani Doktor nie udało się wyleczyc powodowała coraz to różne infekcje oraz wirus HPV. Pani dr Sieradzka wyleczyla wszystko w parę miesięcy.