dr n. med. Jacek Klimala

3,7
3,9
3,7
3,6

Nie będę się rozpisywał ale doktor Klimala jest lekarzem godnym polecenia.Z poważaniem wyleczony pacjent.

Poszedłem z zapaleniem krtani. wyszedłem z listą leków za 150 zł. Poprzedni lekarz na tę samą chorobę zapisał mi lekki antybiotyk, lek osłonowy i kazał siedzieć w domu i się wypocić. Pan Klimala kazał mi kupić wór leków i brać zastrzyki. Zastanawiam się czy on te leki daje w takiej ilości bo nie wie co pacjentowi jest i jak już przepisze taka ilość to nie ma cudu, musi mu któryś pomóc?

Nie jestem zadowolona z wizyty z dzieckiem (5 lat)u pana doktora. Przepisał dziecku całą listę leków, po których nie było poprawy. Za to dr Wieczorek wyprowadził dziecko z choroby - pierwsze co zrobił, kazał przestac podawac te leki. Ogólnie - nie polecam.

Właściwie nie podał żadnej diagnozy, sugerował tylko że powodem mojej choroby uszu i gardła jest bruksizm, co w rezultacie ZMUSIŁO MNIE DO SKORZYSTANIA Z NASTĘPNEJ, OCZYWIŚCIE PRYWATNEJ WIZYTY O LEKARZA ORTODONTY. DO DZISIAJ TJ. JUŻ PONAD ROK NIE WIEM NA CO CHORUJE, A MAM CAŁY CZAS PROBLEMY Z GARDŁEM I BÓLEM USZU.

Lekarz rewelacyjny. Bardzo dobrze postawiona diagnoza. Chodziłem do wielu innych lekarzy (ogólny, neurolog), a tylko dr Klimala od razu wiedział co mi dolega. Co do kolejek przyjechałem o 21.30 i był tylko jeden pacjent przede mną, więc mi się udało.

szkoda, tylko, że dostać się nie można

szkoda, tylko, że dostać się nie można

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego udało mi sie spotkac .Wspanialy bezinteresowny człowiek przez duze C .Doktor Judym dzisiejszych czasów.Wyleczyl moje dziecko ,dzieci znajomych i siostrzencow.Takich ludzi już się nie spotyka.Duzo mu zawdzięczamy. Anna z Radomska

Najbardziej kompetentny lekarz
Anna z Radomska

Polecam, nikt nie wyjdzie zawiedziony.Dla każdego znajduje diagnozę i skuteczną metodę leczenia.

Z małym dzieckiem zimą na ulicy czekałam 2 godziny, bo pan doktor nie prowadzi zapisów. W 2011 roku gabinet w szeregówce w piwnicy to trochę przesada. Gdzie jest sanepid!!! Dziuplowata poczekalnia, gdzie jedni chorzy zarażają drugich, dorośli razem z dziećmi, nie ma się co dziwić, że pan doktor ma tyle pacjentów. Wizyta 5 minut, worek leków- bez efektów. Nie polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Lekarz z polowania. Polecam wszystkim ktorzy maja problem z zatokami. Zawdzieczam panu Klimali to ze od 12 lat juz nie mam zadnych problem. Bardzo polecam.