dr n. med. Jacek Klimala

Laryngolog

Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Podejscie calościowe, poswieca czas na to zeby wytlumaczyc na czym polegal moj problem. Leczenie zalecone przez dr Klimalę pomogło , a kilka lat błądziłam po innych lekarzach ktorzy tylko antybiotyki przepisywali. Polecam gorąco. A kolejki? Są. Ale to świadczy tylko dobrze o lekarzu. Warto bylo czekać. Pozdrawiam - Maria.

A kolejki? Są. Ale to świadczy tylko dobrze o lekarzu. Warto bylo czekać.
Pozdrawiam - Maria.

Średnio polecam. Kiedyś bardziej się przykładał teraz leci masówkę. Dosyć, ze długo czekasz to załatwia cie w sekundę i pa pa

Nie polecam tego lekarza, ponieważ nie wyleczył lecz pogorszył mój stan zdrowia.

Miły uprzejmy.Rzetelnie przykłada się do choroby pacjenta.

Miły uprzejmy.Rzetelnie przykłada się do choroby pacjenta.

lekarz , który twierdzi że dziecko jest chore , nawet jeśli tak nie jest . Najpierw straszy jak jest źle , bo kto do ucha zajrzy a potem daje tabletki i cudownie szybko przechodzi - no cóż wcale nie było chore . Mnie się zdarzyło iść z dzieciakiem straszył operacją ,sączkami cudami , a potem poszłam do swojego lekarza i rutinoscorbin wystarczył i było ok . I tym sposobem często matki w przekonaniu że uratował dziecko od ciężkiej operacji chodzą i polecają następnym , A pan doktor przyjmuje to fakt do późnych godzin nocnych ciekawe czemu ?- to swoją drogą czeka się i czeka jakby nie mógł zorganizować rejestracji - t zero diagnozy zero leczenia , jak nie wie co człowiekowi jest to odsyła do kolegów na Śląsk . jak człówiek zdrowy to pomaga. Nie polecam

Osobiście wzbudza zaufanie ale jako lekarz szału nie robi chociaz wielu pacjentom pomaga to ja nie moge tego powiedziec jesli chodzi o mnie ja w tej chwili uczeszczam do dr Sosada i jestem w 100% zadowolona i teraz dopiero widze jaka jest róznica miedzy tymi lekarzami a mianowicie diametralna. Nie bede sie wdawac w szczególy to tylko moja osobista opinia. Szkoda tylko ze wczesniej nie wiedzialam o Pani dr Sosada.

Pierwsza wizyta 100 kolejne 80, ale tak naprawde to wizyta jest poprostu bezcenna, przez 6 miesięcy leczyłam moją 10 miesięczną córeczkę, różni lekarze ją widzieli łącznie z pobytel 10 dniowym w szpitalu, a mała cały czas kaszlała, oddychała buziom miała katar strasznie się męczyła.Dzisiaj mija 6 dzień od naszej wizyty dr. Klimali i wszystko juz jest dobrze.Po prostu jest rewelacyjny moja córeczka jest już prawie zdrowa nie moge sobie wydarować,że wcześniej do Niego nie trafiłam tylko faszerowałam małą antybiotykami. Strasznie dziękuje Milenka z mamusią:))

Lekarz,który wyrobił sobie dobrą markę znajomościami z kolegami klinicystami i tam załatwi wejście jak jest potrzeba.Leczy skutecznie podleczonych już pacjentów albo nie tak ciężko chorych.Napewno koszt stosowanych leków musi uzdrowić,a za darmo to umarło.O dobrych laryngologów trudno,ale zapewniam ze nie jest warty tylu aż pochwał.ja też liczyłam na jego pomoc.Bylam ,stosowałam te drogie specyfiki które mają swoje dużo tansze i też skuteczne odpowiedniki chociaż napewno nie wszystkie.Kiedy trafiłam do instytutu patologii i fizjologii słuchu w Warszawie zapytano "kto mnie leczył?"po czym usłyszałam,niech mu pani podziękuje-dla pani jest już za pózno.Będzie pani już należeć do niedosłyszących.Nieodpowiednie leczenie w konsekwencji doprowadzi do całkowitej głuchoty.Mam dopiero 20 lat od roku noszę aparat słuchowy.Chcecie korzystać z pomocy pana dr Klimali nikt wam nie broni,ale oceniajcie go nie euforią, a obiektywnie i mądrze.

NAJLEPSZY Lekarz jakiego znam, SUPER SUPER i jeszcze raz SUPER! Przyjmuje od 15.00 do późnych godzin nocnych! Poświęca się na maks i dlatego do niego są ogromne kolejki! Byłem u kilku lekarzy i zawsze kończyło się tak samo, ale doktor Jacek Klimala jest wzorem! POLECAM KAŻDEMU!!!

NAJLEPSZY Lekarz jakiego znam, SUPER SUPER i jeszcze raz SUPER!

Polecam, nikt nie wyjdzie zawiedziony.Dla każdego znajduje diagnozę i skuteczną metodę leczenia.