1,7

Nigdy wiecej tego lekarza nie chce spotkac. Nawet nie spojrzał a już wiedzial ze nic mi nie jest. Nie zapytał czy boli. Padło stwierdzenie ze wymyslam i marnuje jego czas. Palec mam siny on stwierdził że nie ma zasinienia. Nie miły. Ocena ludzi po wygladzie. Dopiero jak mu powiedzialam ze mam małe dziecko w domu i bez potrzeby bym nie jechala na Sor czekac po pare godzin w kolejce to podarował sobie głupie komentarze. NIE POLECAM NIKOMU. Lekarz nie musi byc miły ale on to jest juz przegięcie. Nawet nie ...

Lekarz nie musi byc miły ale on to jest juz przegięcie. Nawet nie wiem do kogo,czego go porównać

Piekarz nie lekarz. Żona naderwała wiązadła w kolanie, udając się do Pana Tejzy liczyła że przedstawi jej dokładną diagnozę. Okazało się, że żona wchodząc do gabinetu wiedziała więcej niż z niego wychodząc. Dokładnie powiedziała "Panu Doktorowi" o co chodzi po czym on złapał ją za kostkę. "Panie Doktorze mówiłam że chodzi o kolano". Lekarz stwierdził że kolano trzeba jak najbardziej obciążać więc otworzył drzwi i kazał żonie biegać bez kuli przy wszystkich innych pacjentach. (Szkoda że musiałem akurat wyjść przeparkować auto). Zdecydowanie nie polecam! W sześciu literach można skwitować kompetencje tego lekarza - DRAMAT.

Kompletny ignorant. Zanim zapytał co mi jest, juz stwierdzil ze nie ma obrzeku wiec jest ok z kostką. Przyszłam z urazem kolana....

Byłam ze złamanym palcem na sorze - nie mam zastrzeżeń, uprzejmie, konkretnie, szybka diagnoza i nastawienie palca, udzielił więcej informacji niż pytałam, proponował L4 . Może trochę mało delikatny, ale w końcu czego w tej kwestii można oczekiwać od chirurga... Ogólnie polecam, dla mnie najważniejsza jest skuteczność lekarza, wolę szorstkiego profesjonalistę niż uprzejmego barana.

Lekarz bardzo niemily. Nawet nie ogladajac mojego uszkodzonego kolana stwierdzil na podstawie wyniku rezonansu, ze udaje i nic mi powaznego nie jest. Jak sie potem okazalo, wynik byl niedokladny i nie mial nic wspolnego z rzeczywistym stanem kolana (2 zerwane wiazadla). Nie polecam

Lekarz bardzo nie miły, 3 razy pytał o którą stopę chodzi, bez zapytania o stan zdrowia po zlamaniu sam stwierdził że nie utykam i nic mi nie dolega, kiedy ja mam problemy z chodzeniem. Brak słów!!!

Do doktora trafiłam ze złamaną ręką, na SOR w szpitalu. Wbrew wszystkim negatywnym opiniom tutaj zamieszczonym, dla mnie okazał się sympatycznym lekarzem. Zbadał rękę, obejrzał zdjęcia, porozmawiał, wytłumaczył co / jak mam dalej postępować. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Do doktora trafiłam ze złamaną ręką, na SOR w szpitalu.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Zdecydowanie odradzam nie slucha co sie do niego mowi, bardzo nie uprzejmy, twierdzil ze wymyslam sobie uraz, w godzinach przyjmowania wychodzi z gabinetu nie wiafomo gdzie, ksiaze w srod lekarzy, psa nie dalbym mu do zbadania.

Dzisiaj bylem u tego "lekarza", bardzo nie uprzejmy, gdy mowilem co mi dolega, przerywal twierdzil ze napewno wyczytalem w internecie i zmyslam, bo on nic nie widzi, odradzam bardzo tego pseudo lekarza, po wizycie z psem nawet bym do niego nie poszedl.

Odradzam lekarza. Nie słucha pacjenta do tego w nie miły sposób krytykuje go. Wstawia swoje głupie docinki. Na zaleceniach wpisuje zupełnie coś innego niż to co się do niego mówiło. Byłem u niego pierwszy i ostatni raz