1,7

Odradzam wizyt u tego lekarza. W ogóle nie słuchał tego co do niego mówiłam, wchodził w zdanie i pytał o coś co minute temu sama mu powiedziałam. Zero zainteresowania, skupiony na komputerze, traktował mnie z góry. Przez to, że mam 19 lat od razu był nastawiony, że chce wyłudzić od niego tylko zwolnienie z w-fu.. Już lepiej iść prywatnie albo do innej przychodni, bo pomocy się niestety nie otrzyma.

brak słów ... arogancja, expresowe badanie na odległość, nie przeprowadzenie żadnego badania oprócz patrzenie się w monitor komputera .... ODRADZAM tego pana ... !!!

Jestem oburzona wizytą, brak szacunku do osób starszych młodych jak i dzieci taktuje jak jakieś zło. Jak ktoś już poważnie choruje to już nic innego nie może się stać ani dolegać. Brak kompetencji. Ja po fizjoterapii wiedziałam, co powinnam, ale ze wzgl finansowych sama nie mogłam sobie zlecić zabiegów czy badań. Spojrzał na wynik mówi, że wszystko dobrze, że wymyślam choroby. Lecz wynik oprócz mnie innych trzech fizjoterapeutów widziało. Więc dziękuję takiemu "lekarzowi". Nie polecam. Potrafi jedynie obrażać ludzi. Ale za to kolejki strasznie duże do niego. Miał dwie godzi i full pacjentów. Początkowo przyjmował po 15-20 minut potem końcówkę to po 5 minut. Stanowczo odradzam wizyty u Niego.

Po negatywnych opiniach mile zaskoczony.Podejście doktora fachowe i właściwe do mojego urazu.Spora kolejka oczekujących.

Beznadziejny lekarz!!! Szkoda ze nie przeczytalam opinii o nim przed wizytą. Nie rozumiem jak NFZ może finansować leczenie u takiego ch.... Jestem zdegustowana i zastanawiam się jak taki człowiek mógł dostać uprawnienia do leczenia ludzi. Chociaż do zwierząt też by sie nie nadawał. Świat schodzi na psy...

Arogancki, niekompetentny. Brak empatii, dobrej woli. Lubi pięknymi słowami obrażać ludzi.Nie ma czasu na leczenie chorych.

Po pierwsze to nie jest żaden lekarz tylko osoba uprawniona do wypisania recepty. Na uraz w ogóle nie spojrzał. Cały czas obrażał mnie i męża jestem zszokowana całą wizytą i odradzam każdemu.

Chamski i arogancki, prawdopodobnie minął się z powołaniem, bo powinien zostać psychiatrą, a już na pewno do takowego się wybrać. Tłumaczenie pacjentowi, że nie dolega mu żaden uraz fizyczny a psychiczny i że ból to mu się tylko wydaje, bez nawet spojrzenia na rękę, gratuluję. Mimo, że wygląda raczej jakby całe życie na zwolnieniach z wychowania fizycznego, doskonale zna się na psychologii sportu, po jednym spojrzeniu jest w stanie stwierdzić kto się nadaje do uprawiania a kto nie, ostatecznie zamiast pomóc coś w wyleczeniu urazu wpisał zakaz aktywności ruchowej i dziękuję. Pana doktora Łajzy stanowczo nie polecam.

Moja Mama wrocila od niego z placzem.Jest chamski, nie pomaga, nie tlumaczy i wogole nie interesuje go co pacjent ma do powiedzenia.Zapisal tylko drogie leki, podobnie miala pani przed Mama wyszla z recepta i nastepna wizyta za pol roku, bo starzy ludzie maja problemy...To jest kpina, ze ktos taki pracuje jako lekarz.

ten człowiek powinien mieć zabrane prawa wykonywania zawodu ,pacjentów traktuje jak śmieci ,śmie mówić... wy wszyscy chcieli byście być leczeni za darmo!! mimo to że całe życie składki są odprowadzane do zus itp także jego słowa ..albo leczy na biodro albo leczy na kolano . na moje przez to całe podejście chce zwabić pacjentów do leczenia prywatnego w swoim gabinecie