2,9
2,6
2,6

Pierwszy raz poczułam się poważnie potraktowana przez lekarza psychiatrę. Do tej pory nie miałam najlepszych doświadczeń. Na pewno będzie to mój stały lekarz prowadzący.Pan Jakub potrafi pomoc każdemu, jest pełen empatii i zrozumienia a do tego dysponuje ogromną wiedza.

Przestrzegam przed tym lekarzem wszystkich pacjentów ! Uważam, że powinna się nim zainteresować Izba Lekarska a nawet Prokuratura. Doznałam krzywdy na zdrowiu zamiast pomocy a sam lekarz miał z tego wielką satysfakcję.Jak zatem osoba, która ma poważny problem sama ze sobą może leczyć innych ?!!!

Slabiutko. Tym lekarzem powinna zainteresowac sie jakas komisja etyki lekarskiej!!! Nie polecam nikomu, kto potrzebuje prawdziwej opieki lekarskiej. Mozna sobue zrobic jeszcze wieksza krzywde.

Trafiłam do tego lekarza kilka lat temu, a pamiętam jak dziś. Potrafił człowieka zmieszać z błotem. Ludzie wychodzili zapłakani z gabinetu. Każdego miał za idiotę i nie krępował się tego okazywać. Kiedy dowiedział się, że mam doktorat troszkę zszedł z tonu, ale nadal poniżał. Ochrzanił mnie, np. za napicie się wody "W JEGO GABINECIE". No cóż gabinet w którym siedział był finansowany z moich podatków. Koleś ciągle podkreślał, że jak chce się mieć dobrą jakość leczenia to trzeba prywatnie, bo nic za darmo. W głowie mu się poprzewracało, bo przecież składki płacę i to wysokie. Odradzam, psa bym na leczenie mu nie powierzyła.

Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam! Odradzam!

Ostrzegam przed nim i podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego pana...

Krótko i na temat NIE POLECAM Podpisuję się pod tym wszystkim negatywnym co napisali inni na temat tego pana

Krótko i na temat NIE POLECAM
Podpisuję się pod tym wszystkim negatywnym co napisali inni na temat tego pana

Bardzo kompetentny lekarz i posiada dużą wiedzę. Ale przede wszystkim jest cierpliwy i umie słuchać. NAPRAWDĘ POLECAM Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych opinii. Czytając je odnoszę wrażenie, że pisze je ta sama osoba...

Brak słów!!! Nie polecam. Stanowczo odradzam!!! Ludzie dbajcie o swoje zdrowie!

Brak słów!!! Nie polecam. Stanowczo odradzam!!! Ludzie dbajcie o swoje zdrowie!

Jest to człowiek który poniża pacjenta to jest jakieś nieporozumienie że pracuje jako lekarz powinen chociażby wyciągnć jakiś wniosek z przeczytanych opini o sobie on ma poważne problemy ze sobą .Rozmawiając trzyma ręke w kieszeni i to ubranie bluza dresowa a do tego jeszcz brudna .OSTRZEGAM PRZED WIZYTą U NIEGO Pacjentka