dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

W szybkim tempie wyprowadził mnie z objawów rwy kulszowej a inni lekarze nie dawali sobie z tym rady przez 2 miesiące. I okazało się, ze wcale nie mam wypadniętego dysku, co mi wczesniej wmawiano, ani nie potrzeba mnie operować. Wskazówka dla internautów.Tu uwaga!!!!!! W tym gabinecie i u tego lekarza warto się leczyć. Sławek Bagiński Lębork

Ten neurolog to super gość, cool and trendy. Facio zna się na tym co robi,i robi to co lubi. Mnie pomógł bardzo szybko skutecznie Cieszę się bo mogę wyjechać na żagle. A już mi się wydawało, że wakacje mam z głowy, o czym mi mówili inni lekarze Karol Maziarski Gdańsk

WYLECZYŁ MNIE Z CIĘŻKIEJ DEPRESJI W KTÓREJ STRACIŁAM WSZYSTKO CO BYŁO DLA MNIE WAŻNE. lECZYŁAM SIĘ U IN NUCH LEKARZY I ZA WYJATKIEM OTUMANIENIA I BRAKU SIŁ CHOROBA NIE USTĘPOWAŁA. TERAZ PO LECZENIU DR NIŻNIKIEWICZA MOJE OBJAWY USTAPIŁY I ZACZYNAM NOWE ZYCIE,MARIOLA K.BAAAARDZO WDZIECZNA PACJENTKA

Dr NIznikiewicz to wspaniały i bardzo skuteczny lekarz. Mówią o tym opinie internautów, na tym i na innych portalach. Napewno Nr 1 w Trójmiescie. W jego gabin ecie leczą się profesorowie i lekarze z AKADEMII mEDYCZNEJ, a ci dokładnie wiedzą gdzie warto się udać jeśli są problemy zdrowotne

Ten neurolog bardzo mi pomógł w bólach głowy, Od trzech lat,leczono mnie na nietypową migrenę, ale okazało się ,ze jest to napięciowy ból główy ,i trzeba było zastosować zupełnie inne leki, które uspokoiły moje problemy.Polecam tego lekarza, bo zna się na swoim fachu. Marian Kózłowski

Ten neurolog ustawił leczenie mojej padaczki tak, ze teraz juz nie mam tak częstych ataków i nie wywracam się ,ani nie tracę przytomnośći, a w innych poradniach i gabinetach wmawiano mi, ze moja padaczka jest całkowicie lekooporna i proponowano mi operację na móżgu. To jak jest teraz z moją chorobą uważam za cud. Maria z Kiełpina

Ten lekarz błyskawicznie poradził sobie z moimi zawrotami głowy i zaburzeniamim równowagi. A było juz tak, ze chodziłem po scianach i wymiotowałem wokół siebie. To dobry lekarz i pomaga chorym. Rekomenduje innym internautom z całym przekonaniem.

DOKŁADNY, STARANNY, CIERPLIWY. BADA CHORYCH NIEZWYKLE STARANNIE. ZLECA NIEZBEDNE BADANIA , NO I MA REZULTATY, CO WIEM PO SOBIE BO WARTO SIE U NIEGO LECZYC.POLECAM ZAINTERESOWANYM ,WOJTEK BRYCZKO GDANSK

To lekarz z bozej łaski. Cierpliwy, dokładny, bardzo skuteczny w tych chorobach gdzie jest szansa na odwrócenie sytuacji. Bardzo dr Niznikiewicza polecam, bo na swoim przykładzie odebrałam od niego cudowne wyzdrowienie po latach latania u innych lekarzy w trojmiescie. Wdzieczna pacjentka Maryla Wołko

Dr Niznikiewicz bardzo mi pomógł w niezwykle złozonej i tudnej medycznie sprawie. Wyleczył mnie z schorzenia na które nie dawano mi zadnej szansy w innych miejscach. To wzsmienity lekarz i dociekliwy diaqnosta