dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

Ter4raz jest tak, ze w internecie szuka sie weszystkiego. Tak samo sklepu.lodówki. fryzjera jak i lekarza. Dzięki temu szukająć po opiniach i na portalach specjalistycznych znalazłąm tam najlepszego neurologa. Wiem po sobie ,i to nie pierwszy raz, że info od innych uzytkowników sieci nie zawodzi!!!!. Dr Niznikiewicz wyleczył mnie z dolegliwosci korzonkowych szybko i skutecznie. Co więcej wiem co mam robic i...czego nie robic. Zdecydowanie poleczm innym internautom bo to fachowiec we wielkim stylu. Mariola Garcznska

Ustawił mi leczenie napadów padaczki tak, ze od kilku miesiecy wreszcie zyję normalnie, Prowadzę auto i nawet bez lęku pływam w jeziorze. Mn ie pomógł szybko i jestrem zaadowolon y i moi rodzice też. Jareek B, Zukowo

Bogu dzięki, ze istnieje internet i portale medyczne, gdzie bez przypadkowych informacji mozna uzyskac rekomendację o lekarzu od innych pacjentów. Zawierzyłam opiniom o dr Niznikiewiczu i nie zawiodłam się. Wyciągnął mnie z ciężkiego przerazenia chorobą o którejinni neurolodzy mi mówili, ze moze dawać straszliwe i nieobliczlne następstwa. Okazało się wszystko depresją, a nie uszkodzeniemm mózgu. W tej chwili czuję się swietnie, po przeszło rocznym koszmarze. Gorąco polecam lekarza i jego gabinet, bo Bóg nad nim czuwa i daje mu łaskę uleczeń. Marianna K. Kolbudy

To znakomity lekarz, który uwolnił cała naszą rodzinę od straszliwego przerażenia związanego z błędnym rozpoznaniem Alzheimera, którą to chorobę błędnie rozpoznały "gdyńskie sławy". Wystarczyła zmiana leków, odstawienie innych, w tym Ariceptu, i po kilku miesięcy ciężkiej zapaśći mama funkcjonuje tak jak dawniej.Chwała Bogu, ze ten adres i opinie znalazłyśmy w internecie. Gorąco polecamy Dr Jana Niznikiewicza bo ten lekarz ma dar rozpoznawania i leczenia chorób w dodatku jest skuteczny. Przed wizytami u niego straciłymy masę nerwów,zdrowia i pieniędzy na innych neurologów i psychiatrów

Leczono mnie 3 miesiące na rwę barkową zupełnie bez rezultatu Miałem szczescie, ze trafiłem do dr. Niznikiewicza. Okazało się- dopiero po wykonaniu badania usg- ze mam zerwany pierscien rotatorów i ze jedynym skutecznym sposobem leczenia jest zabieg operacyjny. Od 14 dni jestem po operacji i wreszcie mogę w miarę poprawnie poruszac ręką i unosić bark, a rokowania rehabilitacyjne są dobre. Powiedziano mi , z gdybym przeciągnął sprawę dalej, i brał niepotrzebne leki, to staw by zarósł na zawsze ,a jego operacyjne udroznienie nie zawsze się udaje.Ludzie !!!!! chodzcie do renomowanych lekarzy, bo ja straciłęm miesiące zdrowia i masę kasy na patałachów. Dlatego gorąco polecam dr Niznikiewica, bo wskazał mi własciwą drogę postępowania, i namówił na operacje . Mariusz Wojtaś

Błyskawicznie wyleczył mnie z bólów związanych ze skutkami półpaśćca, a inni neurolodzy kompletnie z tym nie dawali sobie rady i rozpoznawali u mnie za[palenie kortzonków. Polecam lekarza i jegom gabinet. MK Gdansk

To znakomity Lekarz który wie co robi i potrafi skutecznie leczyc. Wiem o tym nie tylko z własnego doswiadczenia, ale równiez z opinii innych lekarzy, pacjentów jak równiez internautów. BARDZO STARANNY, ZAWSZE ZLECA NIEZBĘDNE BADANIA. NIE ZAWIODŁAM SIE I MOJE ZAWROTY I BÓLE GŁOWY PO LECZENIU U DR NIZNIKIEWICZA USTAPILY. ZDECYDOWANIE POLECAM, BO TO DOBRY ADRES.

Chodziłam do Pana doktora z różnymi objawami, które okazały się objawami stwardnienia rozsianego :(. Były wprawdzie mało charakterystyczne, ale od fachowca z taką renomą oczekuje się czegoś więcej niż znajomość typowych przypadków. Wystarczyło skierować na jedno badanie, żeby mieć jasność i diagnoza zostałaby postawiona półtora roku temu. Nie upieram się bynajmniej, że dr. Niżnikiewicz nie jest dobrym fachowcem, mówię jedynie, że mnie nie pomógł. A 150 zł to wcale niemało. Szczególnie za brak diagnozy :D!

Bardzo starannie zebrałem opinie o tym lekarzu z różnych forów internetowych i nie zawiodłem się.Super facet cool and trendy.Z moimi problemam uporał się szybko i skutecznie. W dodatku miły i spokojny. Polecam. Marek

Bardzo miły i skuteczny lekarz. W szybkim czasie uporał się z moimi problemami korzonkowymi i bólami pleców, które dręczyły mnie od dawna. Mimo sugestii neurochirurgów, ze tylko operacja mnie uzdrowi zlecił mi wykonanie badania rezonansu magnetycznego i okazało się, ze zabieg nie jest konieczny, a zastosowane leki i rehabilitacja ustawiły mnie na nowo. Polecam pacjentom internautom bo warto!!!!