lek. med. Jarosław Woźniak

2,5
2,5
2,3
2,4

Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim w Łodzi im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne.

Z leczenia przez dr Woźniak niezadowolona jestem , ponieważ nie było rezultatów leczenia zgodnych z moimi oczekiwaniami. No cóż stałam się pacjentką nie spodziewanie z zaskoczenia , na starość w młodości duchowej aby nie zderzyć się snowboardzistą skręciłam i hamowałam kijkami na nartach oblodzonym stoku. Jest stwierdzony w stopie lewej odchylenie wielkości stopy 1 cm krótsza nogą od stopy źle leczonej. NPodczas rekreacji w Fali Łódzkiej na leżaku rozmawiał ze mną ortopeda Woźniak totalny luz , leży spokojnie nawet deklaruje się służy pomocą posmarowaniu olejkiem do opalania, itd. . Dr Woźniak posiada nienaganną urzeczywistniająca zdrową męską sylwetkę , potrafi prawić komplementy, przytacza szczere zachwyty daną kobietą na temat jej urody wdzięku. Wykazał się duża intuicją oraz intelektem, spostrzeżenia w oddali mężczyznę bliskiemu mojemu sercu, będących z grona jego kolegów z studiów UM w Łodzi. Bardzo dr Wozniak szanuje swoja żonę, co mnie bardzo się podoba, oraz życie osobiste innych również moje. Dziękuję Panie doktorze za miłe wypowiedzi na Fali w Łodzi do mnie. Skromny wobec swojego wykształcenie zachowuje dystans oraz autonomiczność . Czekałam godzinami na wizytę i blokadę w stopę jeszcze przedłużał się czas wizyty z powodów osobistych dr Woźniaka. Dr Woźniak powiedział:” jeżeli Pani nie będzie pisać tego doktoratu to będzie z Naszym tutaj” pokazał palcem. Spojrzałam na jego mówi po ludzku z sensem. Podobne pytanie zadał 26.10.2016 roku lekarz wyśmiewający mnie w Centrum Matki Polki w Łodzi , kiedy miałam kolkę nerkową oraz bardzo duże ryzyko wylewu ze strony naczyniaka żylnego w lewej półkuli móżdżku 60%-100% [ od 1 stycznia 2014 roku powstało w wyniku pobicia mnie przez Grześka J. po zdradzie z Moniką S. w mojej obecności] . Ortopeda nie spełnił oczekiwań jakie oczekiwałam wyniku terapeutycznego. Zwykła skręcenie śródstopia zakończyło się deformacją nogi stopy. Pan dr stawia błyskawiczna diagnozę poświęca dużo czasu na analizę dolegliwości ortopedycznych. Kilkakrotne iniekcje w stopę dokładnie kostkę Lignocainum Hydrochloricum i kwasem hialitowym nie pomogły . Wiedza życiowa ogromna i słuszne sugestie wiele razy mogłam szczera do każdego zdania , wyrazu . Chodź doktor zostawił trochę nitki wątpliwości swojego „EGO „ co powie. Jednakże w 2014 roku zgłosiłam się z barkiem prawym zlecił RM braku i powiedział dr Woźniak abym szukała specjalisty do operacji barku. Liczyłam dni miejsce kiedy będzie lepiej z barkiem prawym i lewą stopa. Z Intelekt rozmowa naprawdę może być interesującą z lekarzem Wożniakiem. Proszę przekazać Markowi tzn.” Waszemu - Naszemu na temat mnie jaka Pan sobie wybrał wypowiedź moją na temat Marka z UM w Łodzi [ 2013 rok Fala –Tak Kocham Marka … UM…..NASZ…..Panią ]. Dziękuje za poświęcony czas na leczenia stopy skierowania na RM barku prawego w 2014 roku .

Wizyta u ortopedy Jarosława Woźniaka, okazała się dla mnie wyjątkowo przykrym doświadczeniem. Po pierwsze organizacja wizyt w Poradni Medical Magnus Clinic Łódź jest wyjątkowo zła. W tym samym czasie lekarz przyjmuje zarówno pacjentów w ramach NFZ jak i pacjentów prywatnych płacących za wizytę. Rejestracja wydaje te same numerki dla pacjentów obu grup, co powoduje , że numery wg których pacjenci są przyjmowani przez lekarza są dublowane. Dochodzi więc do niekoniecznie miłych dyskusji między ludźmi oczekującymi na wizytę, kto pierwszy z nich ma wejść do gabinetu. Miejsce przed gabinetem ma bardzo małą powierzchnię i chwilami tłoczy się tam grupa dyskutujących pacjentów. Miałam okazję zobaczyć, jak Dr Woźniak wyszedł z gabinetu i głośno krzyczał na pacjentów, żeby nie rozmawiali o „numerkach”. Gdy dostałam się do gabinetu, natychmiast zostałam bardzo nieuprzejmie skarcona, że wchodzę pierwsza, a tak wielu pacjentów czeka w kolejce. Dopiero, gdy zobaczył, że mam „numerek” pacjenta płacącego za wizytę zgodził się mnie zbadać. W trakcie wizyty, cały czas lekarz zachowywał się nieuprzejmie i krytykował innego ortopedę, który jego zdaniem nieprawidłowo wykonał iniekcję leku do mego chorego stawu. Przecież pacjent nie pójdzie do tego lekarza z pretensjami o złe wykonie zabiegu.
Recepta została napisana w sposób nieczytelny. Farmaceutka nie mogła odczytać nazwy leku. Dopiero po przejrzeniu alfabetycznego wykazu leków i wypytaniu mnie o jakie schorzenie chodzi odnalazła lek. Wtedy się okazało, że przy moich innych schorzeniach ten lek nie może być stosowany. Czyli nie otrzymałam oczekiwanej pomocy.
W podsumowaniu, jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem i fatalną organizacją pracy poradni. Opuściłam Medical Magnus Clinic bardzo zdenerwowana z poczuciem straconego czasu i pieniędzy.

"Atuty" - przedmiotowe traktowanie pacjenta, niechęć do wysłuchania z czym pacjent przychodzi, nieuprzejmy sposób komunikacji, krótkie komendy zamiast rzeczowego wytłumaczenia co może być powodem złego samopoczucia, czego unikać, wypisywanie recept nieczytelnych bez pytania o ewentualne uczulenia na leki i bez informacji co wypisuje i na co to pomaga, w efekcie recepta nie została zrealizowana zapisał leki, których brać nie sposób, zamiast dać skierowanie na badania wypisał na kartce co należy zbadać (patrz. odpłatnie a koszt niemały) a spokojnie mógł badania zlecić. Wobec "majestatu" pana dochtora pacjent czuje się malutki, uciszony, ...

"Atuty" - przedmiotowe traktowanie pacjenta,
niechęć do wysłuchania z czym pacjent przychodzi,
nieuprzejmy sposób komunikacji,

Wobec "majestatu" pana dochtora pacjent czuje się malutki, uciszony, upokorzony i wkurzony, że w dobie XXI wieku i walki o prawa człowieka jest tak nieludzko traktowany (wizyta tydzień temu a niesmak pozostał do dziś stąd potrzeba wyrażenia tego w komentarzu).
Należy dodać, że wizyta w ramach NFZ, może Fundusz powinien weryfikować komu i za co płaci. Negatywnych opinii ma ma pęczki. Czasy feudalnych chłopów już dawno minęły!!!
A przecież studiował medycynę za pieniądze podatników, jak to możliwe że swoich darczyńców tak teraz nie szanuje?!

Jak ktoś wcześniej napisał, z czym się zgadzam, "Szału nie ma, dupy nie urywa. Moje wrażenie: zmęczony, znudzony, powinien chłopak chyba odpocząć". Chyba jest już "zarobiony" i nic już nie musi a co? Facet zupełnie nie przykłada się do pracy ( może dlatego, że byłem w ramach NFZ? ). Na korytarzu tłum ludzi a Pan doktor co chwila robił przerwy bo rozmawiał przez telefon i w tym czasie oczywiście nie przyjmował pacjentów i tak kolejka do niego była coraz dłuższa a opóźnienie coraz większe. Poza tym zupełnie nie potrafił lub nie chciał wytłumaczyć o co chodzi z moim schorzeniem a na moje dociekliwe pytania odpowiadał ze zniecierpliwieniem i wyniosłością. Zero komunikacji z pacjentem. Jeśli jeden z egzaminów na medyku byłby z empatii to na 100% by oblał bo nie ma pojęcia co to za wynalazek. Nie polecam i nie zamierzam więcej go odwiedzić, bez żalu.

Szału nie ma. Moje wrażenie zmęczony, znudzony powinien chyba odpocząć, albo trochę odpuścić.Trafiłam do Pana doktora po wypadku komunikacyjnym z bólem głowy i szyi. Bez obejrzenia zdjęć na płycie zrobionych w dniu zdarzenia zalecił zdjęcie kołnierza, przepisał leki i zasugerował wizytę u Neurologa. No i poszłam. Neurolog zlecił TC z którego wynika że uraz jest dużo poważniejszy niż się Panu doktorowi Wożniakowi wydawało.Kołnierz noszę do tej pory, przeszłam fizjoterapię poddawana jestem dalszym konsultacjom. Liczę na cud. BO muszę wrócić do pracy a trwa to już 10 tygodni. Może byłam za mało dociekliwa nie wiem Pozdrawiam wszystkich mocno i życzę zdrowia

Z tak chamskim człowiekiem spotkałam się po raz pierwszy w życiu. Zero szacunku do pacjenta. Niedowartościowany człowieczek, który kosztem pacjentów leczy swoje ego. Nie polecam a wręcz przestrzegam, bo wizyta u niego grozi niebezpiecznym skokiem ciśnienia.

Witam.Miałem styczność z Panem Jarosławem. Chciałbym wyrazić wielkie zadowolenie z wyleczenia mojego kolana. Diagnoza bardzo trafna , leczenie poszło sprawnie i znów mogę śmigać na nartach. Pełen profesjonalizm . Bardzo pozytywnie oceniam podejście do pacjenta przez Pana Wożniaka. Polecam usługi Pana Jarosława

Konkretny ortopeda. Diagnoza bardzo szybka i skuteczne leczenie. Leczyłem u doktora dwa kolana oraz biodro. Doktor ma dużą wprawę w robieniu zastrzyków. Mówi krótko i na temat.

Polecam tego lekarza. Wcześniej byłam u innego (a właściwie innej) w tej klinice z bolącym kolanem. Pani doktor stwierdziła, że nie wie co mi jest, ale wiedziała, że będzie się pogarszać. Przepisała leki homeopatyczne i kazała przyjść na kontrolę. Ale zapisałam się już nie do niej, tylko do Pana dr Woźniaka. Spojrzał na zdjęcie, zbadał i już wiedział co mi dolega, przepisał leki w zastrzykach, zalecił odpowiednie ćwiczenia, wytłumaczył na czym polega moja choroba. W ciągu miesiąca ból zniknął. polecam pana doktora

Brak kompetencji. W sposób niegrzeczny komentuje i wyśmiewa (nie mając racji i nie znając sytuacji z przed operacji)pracę innego ortopedy. W tych samych rękawiczkach wypisuje karty a później opatruje świeżą ranę pooperacyjną. Wykonany opatrunek pozostawia wiele do życzenia, każdy z nas po zajęciach z Przysposobienia Obronnego wykonał by lepiej. Operacja i wizyta w gabinecie w ramach NFZ.