lek. med. Joanna Góreckalek. med. Joanna Górecka - zdjęcie profilowe

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Doktor Joanna Górecka w 2010 roku ukończyła Poznan University of Medical Sciences. Od 2012 roku Rezydent / Młodszy Asystent Lekarz Kliniki Położnictwa i Perinatologii w Krakowie Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Obecnie Członek “International Society of Ultrasound in Obstetric and Gynecology”

Doświadczenie zawodowe zdobywa jako Lekarz w Miejskim Centrum Medycznym w Libiążu, NZOZ Ginekologii i Położnictwa Gemelli w Krakowie, NZOZ ”MEDEA” w Michałowicach oraz w NZOZ ”ARKA” w Krakowie. Pani Doktor od 2015 roku prowadzi również zajęcia dydaktyczne (seminaria oraz ćwiczenia) dla studentów Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców WL Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum / Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców.

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Doktor Asia wykryła u mnie mięśniaki na macicy. Ja byłam przerażona bo zawsze byłam okazem zdrowia. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem, uspokoiła mnie, a potem przeprowadziła miomektomię. Guzki zostały usunięte tak, że teraz mogłam już zacząć starać się o dziecko :)

Pani Asiu, jak powiedziałam - tak robię! Przy ostatniej wizycie powiedziałam Pani Asi, że jest moim najlepszym ginekologiem i dodam jej pozytywne opinie wszędzie gdzie będę mogła. I tak własnie czynię! Bardzo bardzo polecam tą Panią.

A ja się pochwalę, że nigdy nie czekałam w kolejce dłużej ;). Może u Ciebie Zuza to kwestia przypadku. W każdym razie ja do Pani Joasi chodzę na wizyty do Intimy i jestem bardzo zadowolona. Mam standardowe wizyty z różnymi badaniami. Pani Joasia przepisuje mi także tabletki, zadaje dużo pytań, pilnuje terminów. Cud kobieta :) Bardzo polecam

Zdarza się że kolejce trzeba poczekać dłużej - jednak pacjentki nie są przyjmowane "na sztukę" i to jest duży plus. Pani doktor miła, zrobiła dokładny wywiad na pierwszej wizycie i przeprowadziła cytologię i USG z opisem tego co zobaczyła w obrazie i odpowiedziała na moje pytania. Nie czułam w ogóle skrępowania wizytą tak jak to się zdarzało u innych lekarzy ginekologów. Do domu wróciłam zadowolona z poczuciem że ktoś zadbał o moje kobiece sprawy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo