lekarz Joanna Majchrzak

3,6
3,4
3,6
3,3

Zaznaczyłam wizytę prywatną ale tak na prawdę wiyty różnią się tylko tym że na prywatnej Pani dr się uśmiecha i faktycznie jest milsza. To kosztuje 80 pln. Wizyty nie są drogie bo żeby kasować trzeba coś wiedzieć aha i poza tym i tak nie dostaje się żadnego paragonu ani kwitku i płaci w gabinecie. Śmiech na sali.. ALe od początku. DO Pani dr zaczęłam chodzić ok 10 lat temu - tylko po recepty właściwie, po kilku latach stosowania antykoncepcji- ( w tym kilka razy tabletki były zmieniane bo niby droższe to lepsze - Pani dr porownywala wtedy malucha do mercedesa..) wiec po kilku latach zapytałam ją czy nie powinnam mieć zrobionych jakiś badań bo koleżanki zazwyczaj mają- Pani dr na to udaje zdziwioną że nigdy nie miałam i wtedy dopiero sama dała mi skierowanie. Nadszedł czas planowania ciąży i co najważniejsze z 20 -letnią cukrzycą. Pani dr nie ma pojęcia o tej chorobie, ryzyku jakie niesie za sobą w przypadku złego leczenia. Gdy testy wskazywały na to że jestem w ciąży- poszłam prywatnie na usg ( ok 4 tyg) Nie było jeszcze nic widać ale w tej sytuacji każdy rozsądny ginekolog już zleciłby badania krwi. Owszem Pani dr powiedziała że mogę sobie zrobić Beta hcg ale tylko w odstępie dwóch dni (były święta wiec 2 dni były nie możliwe- zrobiłam chyba na czwarty dzień i oczywiście sama sobie wyliczałam z proporcji bo dla Pani dr to już było chyba za trudne zadanie), mało tego nie kazała brać żadnego kwasu foliowego! Dopiero jak zapytałam czy nie powinnam przypadkiem pryjmować już kwasu foliowgo to powiedziała że mogę!!! buhaha Pani dr nadaje się tylko do wypisywania recept- przepisze wszytsko co chcecie- chociaż nie do końca bo jak sie nie ma fachowej wiedzy to sie również nie wie jakie wymagania trzeba spełniać aby móc skorzystać z refundowanych badań. Kpina.

Polecam. Chodziłam do P.Doktor przez 3 ciąże i była przy moich porodach. Miła , uśmiechnięta, kompetentna.

Nie wiem czy wy mówicie o tym samym lekarzu...do pani dr chodziłam jeszcze jako nastolatka, teraz prowadzi moją ciąże...zawsze uśmiechnięta, odpowiada nawet na ,,najgłupsze'' pytania z dokładnością której oczekuje, ma bardzo personalne podejście do pacjentki, uzyskuję wszystkie możliwe informacje, o nic się nie martwię, pani dr mówi nawet o tym co mi do głowy nie przyszło, słowem wzorowa opieka , zawsze dostępna i co najważniejsze chętna do pomocy , Ja Polecam Serdecznie Z Czystym Sumieniem

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat pani doktor... Od pierwszego wejścia do gabinetu, czuje się miłą atmosferę. Pani doktor uśmiechnięta, profesjonalna, odpowiadała na każde pytania, w badaniu delikatna. Kobieta - Anioł. Jak najbardziej mogę Ją polecić z ręką na sercu.

Hm..czytając tutaj niektóre opinie mam wrażenie ze niektórzy chyba pomylili Panie doktor bo sa 2 Panie Majchrzak:) Byłam u Pani Joanny i moja ocena to 5 bez żadnych zawachań. Miła, uśmiechnięta, na pytania odpowiadała i słuchała bardzo uważnie, nie zbywała mnie w żaden sposób, ładnie wszystko wytłumaczyła i dodała że mam sie nie denerwować:) Z miłą chęcią pójdę jeszcze raz na wizyte do Pani doktor :) Pozdrawiam serdecznie!

Dwa lata borykam się z problemami z jajnikami, bolesnymi i zbyt obfitymi miesiączkami. Byłam w tym czasie u jednej pani ginekolog, która nie umiała mi pomóc, u drugiego ginekologa, który stwierdził, że "taka moja uroda", w końcu u trzeciego, który po jednej wizycie już mnie nie przyjął, bo stwierdził, że ma limity z NFZ-u tylko dla kobiet ciężarnych. W ten sposób trafiłam do dr Majchrzak. Opowiedziałam jej historię leczenia, stwierdziła jednak, że: "ona nie jest tutaj od ustosunkowywania się do opinii innych lekarzy". Następnie stwierdziła, że lepiej brać podwójne dawki Nimesilu przez tydzień czasu niż tabletkę antykoncepcyjną codziennie. Ogólnie czułam, że wolałaby, żebym szprycowała się ketonalem, nimesilem i no-spą niż przepisać mi tabletki, które biorę dwa miesiące i które bardzo mi pomogły.
Myślę, że Pani doktor nie nadaje się, żeby mieć kontakt z innymi ludźmi. Powinna siedzieć zamknięta w gabinecie i nie być dopuszczana do pacjentów, bo ja teraz siedzę i płaczę- była moją ostatnią deską ratunku, nadal nie wiem, czy jestem chora,czy nie, a na dodatek zostałam jeszcze zdołowana i potraktowana jak śmieć.

Do Pani doktor pierwszy raz udałam się, po długotrwałej, żmudnej terapii przeciwtrądzikowej. Pani Majchrzak zleciła mi badania poziomu hormonów we krwi, z których (podobno) jednoznacznie wynikało, iż mój problem z trądzikiem, jest spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Przez 4 miesiące brałam tabletki hormonalne, po których stan mojej cery, jak również stan mojego zdrowia uległy znacznemu pogorszeniu. Po tych 4 miesiącach oparłam się w szpitalu - na wskutek obniżonej odporności lekami hormonalnymi, ciężko zachorowałam na płuca. Lekarz pulmonolog kategorycznie zabronił mi zażywania tychże leków. Miesiąc temu zachorowałam na zapalenie przydatków. Szanowna Pani doktor ...

Miesiąc temu zachorowałam na zapalenie przydatków. Szanowna Pani doktor przepisała mi leki, które w żaden sposób nie poprawiły mojego stanu zdrowia. Naskoczyła na mnie, kiedy przyznałam się jej, że nie biorę Ketonalu, który przepisał mi inny lekarz. Według niej jest to jednoznaczne z czerpaniem przyjemności z bólu. Inny lekarz przyznał mi rację mówiąc, że biorąc Ketonal niepotrzebnie niszczę sobie żołądek.
W każdym razie z usług doktor Majchrzak polecam korzystań TYLKO wtedy, kiedy jesteście pewne, że nic poważnego Wam nie dolega. W razie przewlekłych chorób radzę sobie poszukać innego ginekologa.

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta i z pewnością ostatnia, bo wyszłam ze łzami w oczach. Lekarka jest nieuprzejma, pacjentkę traktuje z góry, nie potrafi udzielić odpowiedzi na proste pytania oraz pomóc, mam wrażenie że siedzi tam za karę. Samo badanie wspominam bardzo źle, czułam się skrępowana, badała bardzo niedelikatnie, przez co byłam bardzo zestresowana. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego, o czym tutaj piszecie. Pani Doktor zawsze robi mi pełne badania, chodzę do niej co pół roku. Leczę się tam już 3,5 roku i naprawdę nie mam na co narzekać. Na początku stosowania tabletek antykoncepcyjnych zleciła mi dodatkowe badania krwi. Gdy niedawno skarżyłam się na spadek libido, Pani Doktor bardzo trafnie dobrała mi nowe tabletki, po których czuję się znakomicie. do tego jest bardzo uprzejma i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. odpowiada na każde zadane pytanie, doradza. ze swojej strony bardzo polecam.

Witam Drogie panie ja radzę omijać z daleka. Jak na tyle lat praktyki pani doktor bardzo mało doświadczona i wychodzi brak kompetencji. Jeśli któraś z was będzie miała od 7 miesiąca straszne bóle brzucha którym towarzyszą problemy z oddychaniem to błagam nie dajcie się zwieść że to skurcze przepowiadające bo możecie wykorkować. Czym prędzej idźcie na wizytę do neurologa bo może się okazać że w skutek ciąży wasz kręgosłup nie da rady z takim ciężarem i ulegnie skrzywieniu a wy będziecie strasznie cierpiały. Ja byłam młoda i głupia Pierwszy ginekolog Dałam się zwieść a dwa tygodnie po porodzie dostałam takiego ataku od kręgosłupa, że mało brakowało a nie byłoby mnie na tym świecie (w skutek ucisku na nerwy ). Teraz minęło 5 lat , zdecydowałam się na drugą ciąże ale z wielkim strachem. Wiem jedno w ręce tej pani doktor nigdy więcej się nie oddam