lekarz Joanna Majchrzak

Uciekać jak najdalej od tej Pani doktor, która głównie uważa się za pierwszy cud świata a potem za lekarza

Do Pani doktor pierwszy raz udałam się, po długotrwałej, żmudnej terapii przeciwtrądzikowej. Pani Majchrzak zleciła mi badania poziomu hormonów we krwi, z których (podobno) jednoznacznie wynikało, iż mój problem z trądzikiem, jest spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Przez 4 miesiące brałam tabletki hormonalne, po których stan mojej cery, jak również stan mojego zdrowia uległy znacznemu pogorszeniu. Po tych 4 miesiącach oparłam się w szpitalu - na wskutek obniżonej odporności lekami hormonalnymi, ciężko zachorowałam na płuca. Lekarz pulmonolog kategorycznie zabronił mi zażywania tychże leków. Miesiąc temu zachorowałam na zapalenie przydatków. Szanowna Pani doktor ...

Miesiąc temu zachorowałam na zapalenie przydatków. Szanowna Pani doktor przepisała mi leki, które w żaden sposób nie poprawiły mojego stanu zdrowia. Naskoczyła na mnie, kiedy przyznałam się jej, że nie biorę Ketonalu, który przepisał mi inny lekarz. Według niej jest to jednoznaczne z czerpaniem przyjemności z bólu. Inny lekarz przyznał mi rację mówiąc, że biorąc Ketonal niepotrzebnie niszczę sobie żołądek.
W każdym razie z usług doktor Majchrzak polecam korzystań TYLKO wtedy, kiedy jesteście pewne, że nic poważnego Wam nie dolega. W razie przewlekłych chorób radzę sobie poszukać innego ginekologa.

sama nie wiem co powinnam myslec o dr Majchrzak z jednej strony niby sympatyczna, mila, grzeczna (bo prywatnie!!) ale z drugiej znow taka troche niedostepna. Zanim wybralam sie do niej to poczytalam troche komentarzy na jej temat i juz sama wiedzialam ze jesli sie nie spytam co mi jest to ona mi nie powie - i wlasnie tak bylo. Zaczela mi wypisywac lekow na pol roku "zebym problemow z dostaniem tego nie miala" no i za pol roku do kontroli. Wizyta, mimo ze prywatna, trwala doslownie 7 minut!! no z ...

sama nie wiem co powinnam myslec o dr Majchrzak
Wizyta, mimo ze prywatna, trwala doslownie 7 minut!!
no z jednej strony fajnie bo szybcie badanie i po strachu ale... dobry ginekolog bada rowniez piersi, a ona zrobila mi ogolne badanie wziernikiem, zrobila usg pochwy i podziekowala mi, dala recepty i do widzenia....
takze poki co mam dosc mieszane uczucia w stosunku do niej ;p

WItam Czy wie ktoś w jakim szpitalu pracuje Pani Majchrzak i czy pracuje gdzieś indziej niż Piekary? Jakoś ten szpital mnie wyglądem odstrasza:(:(:(

REWELACJA - zarówno Pani Doktor jak i gabinet!

REWELACJA - zarówno Pani Doktor jak i gabinet!

Pani Majchrzak była moim ginekologiem prowadzącym, znałam ją bardzo dobrze i nawet była uprzejma. Ostatnio chorowałam na zapalenie oskrzeli i antybiotyk spowodował skutki uboczne w wyniku czego dostalam krwotoku z narządów rozrodczych, udałam się na dyżur do szpitala i ku mojemu zaskoczeniu trafiłam na P.Majchrzak, bardzo się rozczarowalam wtedy poniewaz ocenila moj stan pochopnie wysylajac mnie na chirurgie z podejrzeniem zapalenia wyrostka, szpital odeslal mnie z karta konsultacyjna do domu :) stwierdzono ze to nic powaznego. Okazalo sie ze to bylo bardzo groźne poniewaz mogl krwotok doprowadzic do niepłodnosci i podobno bardzo czesto sie tak dzieje:) Taki doswiadczony ginekolog powinien wiedziec ze czestym skutkiem brania antybiotyku przy zapaleniu oskrzeli jest krwotok z narzadow rozrodczych i powinna mi zlecic natychmiastowe badania i leczyć. Na cale szczescie nic powaznego sie nie stalo, nastepnego dnia udalam sie do innego ginekologa ktory zajol sie mna profesjonalnie. Pani Majchrzak się upiekło bo nie zostawiłabym tak tego gdyby pozbawiła mnie swoją nieodpowiedzialnością płodności. ODRADZAM!

Także zauważyłam, że miła Pani podczas wizyty prywatnej, podczas wizyty w przychodni już nie !!!

Polecam Pania ginekolog naprawde dobry lekarz.

Polecam Pania ginekolog naprawde dobry lekarz.

Zdecydowanie POLECAM!!Profesjonalizm na pierwszym miejscu :)

Zdecydowanie POLECAM!!Profesjonalizm na pierwszym miejscu :)

najlepszy ginekolog jakiego znam !!! prowadzila moje dwie ciaze , druga zagrozona;) dzieki niej dotrwalam 9 mc i dziecko jest zdrowe i ja jestem zadowolona!! bardzo polecam ja jako lekarza i jako normalna kobiete ktora rozumie druga osobe. to njalepszy lekarz jakiego znam !!!!!!!!! p. doktor dziekuje ;*