lekarz Joanna Majchrzak

3,4
3,3
3,6
3,2

Ponieważ korzystam z przychodni publicznej, czas jaki może mi poświęcić p. Majchrzak jest dość ograniczony, jednak wiadomo z czyjej winy. Dlatego uważam, że p. Majchrzak jako lekarz spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest niezwykle kompetentną i oddana pacjentom osobą.

Bardzo miła Pani doktor..budzi ogromne zaufanie, zawsze uśmiechnięta:) prowadzi moją ciąże i nie mogę tej Pani nic zarzucić, zawsze wszystkie badania robione profesjonalnie, odpowiada na telefony o każdej porze. Polecam Panią doktor!

Miła Pani podczas wizyty prywatnej,podczas wizyty w przychodni czy szpitalu już nie.Miałam kontakt z panią doktor w przychodni,na wizycie prywatnej i niestety ostatnio w szpitalu,no cóż-nie polecam.Zgłosiłam się do pani doktor rok temu z bólem w pachwinie i piersi,wyszłam bez diagnozy i bez zaleceń,pobolewało dalej,potem zaszłam w ciążę,którą ostatecznie poroniłam.Trafiłam do innego lekarza i stwierdził przy pierwszym badaniu piersi cienie mastopatyczne spowodowane zaburzeniami hormonalnymi,które miały wpływ na moje poronienie.Szkoda,że pani doktor nie stwierdziła tego kiedy zgłosiłam się z bólem,mogłabym zacząć leczenie i może uniknąć poronienia.

Zdecydowanie odradzam! To pierwszy ginekolog, z jakim miałam styczność w moim życiu. Pomimo, że o tym wiedziała, nie zbadała mnie ani razu w ciągu ok 1,5 roku, za to bez problemów wystawiała recepty, które można była "zamówić" telefonicznie. Moja siostra przez kilka lat była jej pacjentką. Pani doktor zdiagnozowała u niej maleńką nadżerkę, podobno nawet nie wartą leczenia. Całe szczęście, że któregoś dnia musiała iść do innego lekarza. Zaniedbywana "nadżerka" okazała się nowotworem. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nie za sprawą dr Majchrzak.

WItam Czy wie ktoś w jakim szpitalu pracuje Pani Majchrzak i czy pracuje gdzieś indziej niż Piekary? Jakoś ten szpital mnie wyglądem odstrasza:(:(:(

Byłam pacjętką p. Majchrzak przez kilka lat. Pojawiałam się w prywatnym gabinecie regularnie jednak jak musiałam skorzystać z wizyty publicznej(NFZ) gdyż gabinet był w tym dniu nieczynny Pani Majchrzak miała amnezje wogóle mnie nie poznała (w prywatnym gabinecie widziała mnie 4 dni wcześniej)Nie polecam.Po tym incydencie zmieniłam lekarza.

Niezwykle przyjemna, uprzejma i wzbudzająca zaufanie Pani dr... .pełen profesjonalizm zarówno pod względem kompetencji jak i wyposażenia gabinetu..indywidualne podejście do każdego pacjenta...polecam każdemu, a szczególnie młodym dziewczynom, które mają obawy przed "pierwszą wizytą" u lekarza tej specjalizacji.

Niezwykle przyjemna, uprzejma i wzbudzająca zaufanie Pani dr...

REWELACJA - zarówno Pani Doktor jak i gabinet!

REWELACJA - zarówno Pani Doktor jak i gabinet!

Miła, wzbudzająca zaufanie. Potrafi rozładować napięcie związane z wizytą w tak intymnej sytuacji jaką jestbadanie ginekoloiczne. Bardzo polecam

Polecam Pania ginekolog naprawde dobry lekarz.

Polecam Pania ginekolog naprawde dobry lekarz.