lekarz Joanna Majchrzak

Zdecydowanie odradzam! To pierwszy ginekolog, z jakim miałam styczność w moim życiu. Pomimo, że o tym wiedziała, nie zbadała mnie ani razu w ciągu roku, za to bez problemów wystawiała recepty. Ile chciałam tyle dostałam hurtowo.

Witam, nie polecam tej ginekolog! recepty wydawane od reki bez badan na oko tabletki przeciwgrzybicze nawet jak nie ma grzybicy wszystko od reki na oko bez badan!!!! odradzam wlasnie zmienilam lekarza na bardziej kompetentnego ktory robi badanie konkretnie zanim cos przepisze!!!

Ponieważ korzystam z przychodni publicznej, czas jaki może mi poświęcić p. Majchrzak jest dość ograniczony, jednak wiadomo z czyjej winy. Dlatego uważam, że p. Majchrzak jako lekarz spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest niezwykle kompetentną i oddana pacjentom osobą.

Miła, wzbudzająca zaufanie. Potrafi rozładować napięcie związane z wizytą w tak intymnej sytuacji jaką jestbadanie ginekoloiczne. Bardzo polecam

Bardzo miła Pani doktor..budzi ogromne zaufanie, zawsze uśmiechnięta:) prowadzi moją ciąże i nie mogę tej Pani nic zarzucić, zawsze wszystkie badania robione profesjonalnie, odpowiada na telefony o każdej porze. Polecam Panią doktor!

Nie polecam. Jest to mój pierwszy ginekolog, co prawda cytologia zrobiona, ale recepty wydawane "od ręki", bez badań hormonalnych, a wywiad? raczej jedno pytanie o współżycie. Wywiadu rodzinnnego właściwie nie było (o choroby genetyczne, obciążenia itp.) Szukam nowego lekarza.

Zdecydowanie odradzam! To pierwszy ginekolog, z jakim miałam styczność w moim życiu. Pomimo, że o tym wiedziała, nie zbadała mnie ani razu w ciągu ok 1,5 roku, za to bez problemów wystawiała recepty, które można była "zamówić" telefonicznie. Moja siostra przez kilka lat była jej pacjentką. Pani doktor zdiagnozowała u niej maleńką nadżerkę, podobno nawet nie wartą leczenia. Całe szczęście, że któregoś dnia musiała iść do innego lekarza. Zaniedbywana "nadżerka" okazała się nowotworem. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nie za sprawą dr Majchrzak.

Miła Pani podczas wizyty prywatnej,podczas wizyty w przychodni czy szpitalu już nie.Miałam kontakt z panią doktor w przychodni,na wizycie prywatnej i niestety ostatnio w szpitalu,no cóż-nie polecam.Zgłosiłam się do pani doktor rok temu z bólem w pachwinie i piersi,wyszłam bez diagnozy i bez zaleceń,pobolewało dalej,potem zaszłam w ciążę,którą ostatecznie poroniłam.Trafiłam do innego lekarza i stwierdził przy pierwszym badaniu piersi cienie mastopatyczne spowodowane zaburzeniami hormonalnymi,które miały wpływ na moje poronienie.Szkoda,że pani doktor nie stwierdziła tego kiedy zgłosiłam się z bólem,mogłabym zacząć leczenie i może uniknąć poronienia.

bardzo dobra profesionalna obsługa gabinet w pełni wyposażony

bardzo dobra profesionalna obsługa gabinet w pełni wyposażony

Miałam wątpliwą przyjemność poznać tą Panią doktor ostatnio!! Dobrze wszystkim radzę, omijajcie ją szerokim łukiem!!!