lekarz Joanna Majchrzak

3,4
3,3
3,6
3,2

Nie polecam. Jest to mój pierwszy ginekolog, co prawda cytologia zrobiona, ale recepty wydawane "od ręki", bez badań hormonalnych, a wywiad? raczej jedno pytanie o współżycie. Wywiadu rodzinnnego właściwie nie było (o choroby genetyczne, obciążenia itp.) Szukam nowego lekarza.

Bardzo miła Pani doktor. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Zdecydowanie polecam!!

jest kompletnie do niczego niema podejscia do pacjentki jest antypatyczna żle mnike leczyła

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lambda" w Piekarach Śląskich - kontrakt z NFZ

Witam, nie polecam tej ginekolog! recepty wydawane od reki bez badan na oko tabletki przeciwgrzybicze nawet jak nie ma grzybicy wszystko od reki na oko bez badan!!!! odradzam wlasnie zmienilam lekarza na bardziej kompetentnego ktory robi badanie konkretnie zanim cos przepisze!!!

Także zauważyłam, że miła Pani podczas wizyty prywatnej, podczas wizyty w przychodni już nie !!!

po ostatniej wizycie lekarz zamiast opisać moją chorobę, zaczął wypowiadać sie na temat mojego zdrowia (nie związanego z drogami rodnymi) i na temat wychowania przez rodziców.

Miałam wątpliwą przyjemność poznać tą Panią doktor ostatnio!! Dobrze wszystkim radzę, omijajcie ją szerokim łukiem!!!