lekarz Joanna Majchrzak

jestem bardzo zadowolona prowadziła moją ciążę bardzo dobrze.

jestem bardzo zadowolona prowadziła moją ciążę bardzo dobrze.

Bardzo miła Pani doktor. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Zdecydowanie polecam!!

Pani doktor prowadzila moja cala ciaze a byla to ciaza blizniacza z kazdym problemem moglam do niej zadzwonic na komorke i udzielala rad telefonicznych a gdy przyszedl czas porodu zalatwila caly caly zespol na szybko z ordynatorem na czele a po porodzie byla zobaczyc jak sie czujemy ja i dzieci tak samo bylo gdy w czasie ciazy musialam sie polozyc w szpitalu pani doktor przychodzila w trakcie dyzuru zapytac jak sie czuje i czy czegos nie potrzebuje. Polecam wszystkim tego lekarza jest naprawde bardzo dobry

Niezwykle przyjemna, uprzejma i wzbudzająca zaufanie Pani dr... .pełen profesjonalizm zarówno pod względem kompetencji jak i wyposażenia gabinetu..indywidualne podejście do każdego pacjenta...polecam każdemu, a szczególnie młodym dziewczynom, które mają obawy przed "pierwszą wizytą" u lekarza tej specjalizacji.

Niezwykle przyjemna, uprzejma i wzbudzająca zaufanie Pani dr...

po ostatniej wizycie lekarz zamiast opisać moją chorobę, zaczął wypowiadać sie na temat mojego zdrowia (nie związanego z drogami rodnymi) i na temat wychowania przez rodziców.

Bardzo miła Pani doktor. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Pełen profesjonalizm.

wszystko jak najbardziej w porzadku, profesjonalne podejscie i opieka

wszystko jak najbardziej w porzadku, profesjonalne podejscie i opieka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lambda" w Piekarach Śląskich - kontrakt z NFZ