lekarz Joanna Majchrzak

Polecam prywatnie. Zaczęłam uczęszczać do tej Pani jako 15 latka w ciąży, potraktowała mnie wyjątkowo, obyło się bez głupich uwag, całą ciąże bardzo o mnie dbała.

Polecam prywatnie.

Byłam pacjętką p. Majchrzak przez kilka lat. Pojawiałam się w prywatnym gabinecie regularnie jednak jak musiałam skorzystać z wizyty publicznej(NFZ) gdyż gabinet był w tym dniu nieczynny Pani Majchrzak miała amnezje wogóle mnie nie poznała (w prywatnym gabinecie widziała mnie 4 dni wcześniej)Nie polecam.Po tym incydencie zmieniłam lekarza.

Polecam.Prowadziła moją ciąże. Wszystko w jak najlepszym porządku. Odpowiadała na wszystkie wątpliwości. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. W szpitalu po porodzie też sympatyczna i pomocna :)

bardzo polecam wspaniala pani doktor jest bardzo mila i wszystko dokladnie tlumaczy co dolego i jak leczyc polecam naprawde

Bardzo polecam panią doktor! Gabinet bardzo dobrze wyposażony, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Dzięki niej przestałam się bać wizyt u ginekologa. Polecam!!!

Bardzo miła Pani Doktor, jest moim pierwszym lekarzem i jestem bardzo zadowolona. Nawet gdy pojawię się u niej w Przychodni Lambda jest bardzo miła osobą. Zawszę mogę o wszystko spytać i z grzecznością odpowiada. Polecam!

Polecam!

Nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego, o czym tutaj piszecie. Pani Doktor zawsze robi mi pełne badania, chodzę do niej co pół roku. Leczę się tam już 3,5 roku i naprawdę nie mam na co narzekać. Na początku stosowania tabletek antykoncepcyjnych zleciła mi dodatkowe badania krwi. Gdy niedawno skarżyłam się na spadek libido, Pani Doktor bardzo trafnie dobrała mi nowe tabletki, po których czuję się znakomicie. do tego jest bardzo uprzejma i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. odpowiada na każde zadane pytanie, doradza. ze swojej strony bardzo polecam.

Byłam u Niej dwa razy, bardzo miła, uprzejma, wykonała wszystkie z możliwych badań. Zapłaciłam za pierwszą wizytę, za drugą nie przyjęła pieniędzy.Jak dla mnie rewelacja, polecam.

odradzam ta Pania w przychodni publicznej, jest niemila a za 80 zl to umie pacjentowi w tylek wejsc;/ moje dziecko prawie zmarlo przez ta kobiete!!! chodzilam do niej prywatnie cala ciaze, w szpitalu rodzilam 17 godz, po czym stwierdzono ze nie ma postepu i zrobili mi cesarke bo prawie bylam na tamtym swiecie;/ pani doktor w tym czasie miala dyzur oczywscie wogole sie mna nie interesowala, dziecko urodzilo sie z 2 punktami apgar, i przez 2 miesiace lezalo na oiomie w katwichach ligocie. dzieki Bogu wszyystko skonczylo sie dobrze, jest zdrowe, jednak mialam 2 mc wyciete z zyciorysu. pozniej sie okazalo ze jak bym zaplacila w szpitalu to by pani doktor sie mna zajela;/ szkoda gadac.
przez ta kobiete boje sie zajsc w ciaze, mam straszny uraz.
nie polecam!!!!!

Witam Drogie panie ja radzę omijać z daleka. Jak na tyle lat praktyki pani doktor bardzo mało doświadczona i wychodzi brak kompetencji. Jeśli któraś z was będzie miała od 7 miesiąca straszne bóle brzucha którym towarzyszą problemy z oddychaniem to błagam nie dajcie się zwieść że to skurcze przepowiadające bo możecie wykorkować. Czym prędzej idźcie na wizytę do neurologa bo może się okazać że w skutek ciąży wasz kręgosłup nie da rady z takim ciężarem i ulegnie skrzywieniu a wy będziecie strasznie cierpiały. Ja byłam młoda i głupia Pierwszy ginekolog Dałam się zwieść a dwa tygodnie po porodzie dostałam takiego ataku od kręgosłupa, że mało brakowało a nie byłoby mnie na tym świecie (w skutek ucisku na nerwy ). Teraz minęło 5 lat , zdecydowałam się na drugą ciąże ale z wielkim strachem. Wiem jedno w ręce tej pani doktor nigdy więcej się nie oddam