lekarz Joanna Majchrzak

3,4
3,3
3,6
3,2

Beznadziejna lekarka, zarozumiała potwornie. Z jej stosunkiem do pacjentek, sposobem rozmowy powinna mieć zakaz wykonywania tego zawodu...

Bardzo miła Pani Doktor, jest moim pierwszym lekarzem i jestem bardzo zadowolona. Nawet gdy pojawię się u niej w Przychodni Lambda jest bardzo miła osobą. Zawszę mogę o wszystko spytać i z grzecznością odpowiada. Polecam!

Polecam!

Bardzo bałam się pierwszej wizyty u ginekologa,ale Pani doktor okazała się wspaniałym człowiekiem. Na pewno będę do niej chodzić;)

najlepszy ginekolog jakiego znam !!! prowadzila moje dwie ciaze , druga zagrozona;) dzieki niej dotrwalam 9 mc i dziecko jest zdrowe i ja jestem zadowolona!! bardzo polecam ja jako lekarza i jako normalna kobiete ktora rozumie druga osobe. to njalepszy lekarz jakiego znam !!!!!!!!! p. doktor dziekuje ;*

Bardzo polecam panią doktor! Gabinet bardzo dobrze wyposażony, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Dzięki niej przestałam się bać wizyt u ginekologa. Polecam!!!

nie polecam ,szkoda czasu i nerwów najgorszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam w zyciu tak beszczelnej nie miłej osoby jak ta pani ginekolog nie spotkałam ,byłam raz i więcej nie pójdę ,odradzam!!!!

bardzo polecam wspaniala pani doktor jest bardzo mila i wszystko dokladnie tlumaczy co dolego i jak leczyc polecam naprawde

Polecam.Prowadziła moją ciąże. Wszystko w jak najlepszym porządku. Odpowiadała na wszystkie wątpliwości. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. W szpitalu po porodzie też sympatyczna i pomocna :)

Polecam prywatnie. Zaczęłam uczęszczać do tej Pani jako 15 latka w ciąży, potraktowała mnie wyjątkowo, obyło się bez głupich uwag, całą ciąże bardzo o mnie dbała.

Polecam prywatnie.

Byłam u Niej dwa razy, bardzo miła, uprzejma, wykonała wszystkie z możliwych badań. Zapłaciłam za pierwszą wizytę, za drugą nie przyjęła pieniędzy.Jak dla mnie rewelacja, polecam.