dr Jolanta Zuchowicz-Jabłońska

Jak czytam poprzednie komentarze na temat tej Pani doktor to się zastanawiam czy u tego samego lekarza byłyśmy. Na większość zadawanych pytań słyszałam odpowiedź: niektóre dzieci tak mają. Miałam problemy z wypróżnianiem się córki i pani doktor sugerowała zmianę mleka oraz probiotyku. Na pytanie,które mam zmienić odpowiedź była: to trzeba sobie doczytać. Na prośbę o doradzenie w mieszance poszła szukać ulotki i 10 min jej nie było, wróciła bez(nie mogła znaleźć) i zaczęła wymieniać podobne nazwy i żebym sobie w internecie doczytała,która będzie lepsza. Oczywiście nie zauważyła problemów neurologicznych u dziecka. Aaa i pójscie do lekarza "prywatnie" to samo zło-pani doktor nie wierzy w ich diagnozy i uparcie wciska skierowanie do lekarzy w ramach nfz,na których to czeka sie po kilka miesięcy.
Miła i sympatyczna ale zapomina co przed chwilą mówiła.Strasznie flegmatyczna ale wysłuchuje wszystkich pytań z cierpliwością.

Od 15 lat leczy moje dzieci. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie. Dostrzega inne problemy dot. np. rozwoju dziecka, a nie skupia się jedynie na leczeniu infekcji. Nie nalezy do lekarzy, którzy każdą przypadłość leczą antybiotykiem. Wiele razy moje dzieci leczone były bez antybiotyku. Bardzo polecam tego lekarza!!!

Dobra, sympatyczna lekarka. Zaangażowana w swoją pracę.

Dobra, sympatyczna lekarka. Zaangażowana w swoją pracę.

Bardzo dobra lekarka. Wszystko tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Interesuje się dzieckiem. Wszystkim bardzo polecam