Lekarze Kardiolog

lekarz Sebastian Słomka

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Pan Dr Sebastian Słomka to najlepszy lekarz na świecie.Leczę się u Pana Dr od wielu lat .Wielka wrażliwość i oczywiście profesjonalizm, najwyższej klasy. Miałam szczęście,że z moim chorym sercem trafiłam do Dr Sebastiana Słomki.Uratował mi życie,zawsze będę za to wdzięczna a co do oceny to nie ma takiej skali, najwyższa.!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Jarosław Goldman

Gabinet Jarosław Goldman
Saperska 6/12A
59-220 Legnica

Doktorzy Nauk Medycznych, Profesorowie i Lekarze to Skarb Naszego Narodu. WIELCY LUDZIE. Doktor Jarosław Goldman do takich Ludzi należy. Poświęcił mi dużo czasu, wnikliwie zapoznając się z moimi chorobami współistniejącymi, żeby dobrać dla mnie odpowiednie leki, po których czuję się o niebo lepiej. Cenię Doktora za Przeogromną Wiedzę Medyczną, za Rzeczowość, Skrupulatność, Profesjonalizm i Intuicję. Chylę czoła przed Takimi Ludźmi jak Doktor. CHWAŁA IM ZA TO, że SĄ. Mam to ...
Opinia dodana przez: Bolesława

dr hab. n. med. Maciej Wójcik

Kardiolog, USG

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20
20-091 Lublin

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu: 1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/ 2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń: Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83 www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii
Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik

dr Rafał Wojnar

Śląskie Centrum Chorób Serca
Szpitalna
Zabrze

Wspaniały ośrodek z dobrymi profesorami, którzy stworzyli wspaniały zespół lekarzy, a wśród tego zespołu jest lekarz, tóry swa przece traktóje jak misje i potrafi swym podejsciem stworzyć takom atmosferę że ucieka gdzies strach przed choroba.

lekarz Artur Fuglewicz

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Katarzyna Łojewska

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITALW W NOWEJ SOLI
NOWA SÓL
Nowa Sól

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca. Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm oraz ...
Opinia dodana przez: Wiesław
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Internista
                                       lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek
Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy
Leczę się u Pana Profesora już 8 rok .Trafiłam tam po rozległym zawale .Bardzo cenię Pana Profesora nie tylko za to ,ze jest profesjonalistą w dziedzinie medycyny ,ale tez super cierpliwym Człowiekiem i bardzo skromnym czasami zaniepokojona moją chorobą zadaję dużo pytań i nigdy nie spotkałam się nawet z maleńkim zniecierpliwieniem ze strony Pana Profesora odpowiada na wszystkie moje pytania nawet te " głupiutkie " Bardzo dziękuje ,ze Pan jest ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Andrzej Błaszkowski

Kardiolog, Diabetolog

3 Maja 12
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry i miły lekarz.Przeprowadza dokładny wywiad i badanie.Gabinet bardzo dobrze zaopatrzony. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam .
Opinia dodana przez: Bożena

Wojciech Wróbel

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojej Mamy :) Dziękuję za opiekę i fachowe podejście. Polecam z czystym sercem. Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

lekarz Anna Jarocka

Centrum Kardiologii Allenort
Szczecinek

Pani doktor Jarecka, to lekarz z powołania, znakomity kardiolog, kompetentna, troskliwa , pyta i słucha. Pani doktor wykonała u mnie zabieg koronarografii, zrobiła to w sposób perfekcyjny. Polecam wszystkim , którzy mają problemy kardiologiczne.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Piotr Sobański

wojewócki szpital bydgoszcz
Bydgoszcz

Taki chyba Wyjątkowy !!! Wszystkie odpowiedzi są prawdziwe.Obecnie przebywa prawdopodobnie za granicą.

Ewa Lichtor-Sarzyńska

Kardiolog dziecięcy

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

100 % zainteresowania naszym problemem.Pani doktor poradziła jak rozwiązać kłopot z jakim przyszliśmy . Zostałam poinformowana jakie badania dodatkowe należy synkowi wykonać . Wizytę oceniam pozytywnie. Lekarka jest dokładna i stara się doradzić w celu dalszej diagnostyki. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepła.
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna
Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara. Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220. Inaczej zejście pewne !!!
Opinia dodana przez: Witold Cygaro

lekarz Katarzyna Grudzień-Chmielewska

ul. gen. Sikorskiego 18/3
86-300 Grudziądz

Lekarz godny polecenia. Na pierwszej wizycie postawiła własciwą diagnozę i dzięki temu szybko trafiłam na zabieg do Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Łukasz Kulak

32-500 Chrzanów

P R O F E S J O N A L I Z M !!! S E R C E dla serca . Dziękuję za przeprowadzony zabieg oraz opiekę lekarską
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Grzegorz Muskała

Kardiolog, Internista

Kościuszki 12 lok. 2
57-300 Kłodzko

Nie spotkalem nigdy lekarza ktory poswiecil by mi tyle czasu, wszystko dokladnie wytlumaczyl, byl tak mily i kompetentny jak pan doktor Muskala. Naprawde polecam

lekarz Dariusz Rajch

ulica Makuszyńskiego 7
33-100 Tarnów

Polecam dr Rajcha jako bardzo dobrego kardiologa. Empatia i kompleksowość podejścia do pacjenta powoduje, że wizyta nie jest stresująca nawet dla pacjenta w podeszłym wieku. Przy tym właściwa diagnoza i trafność leków to potwierdzenie kompetencji dr. Rajcha.
Opinia dodana przez: Alina