Lekarze Kardiolog

dr n. med. Karol Początek

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.
Opinia dodana przez: Marcin

dr Marta Obremska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Z ogromną przyjemnością polecam Panią Doktor, profesjonalizm na pierwszym miejscu. Bardzo dobry fachowiec

Przemysław Nowicki

Gabinet lekarski
53-034 Wrocław

Polecam. Rzeczowe podejście do pacjenta, jasno wszystko wyjaśnione zrozumiałym językiem w milej atmosferze. A najważniejszd że lepiej się czuję :)

Marzena Stoyra-Początek

Kardiolog

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Wspaniała lekarka i człowiek. Ma dar pomagania. Mnie postawiła na nogi. Dużo zdrowia Pani Doktor! Polecam wszystkim szukającym dobrego specjalisty. Muszę również dodać, że Pani dr pracuje w niezwykle przyjaznej dla pacjenta przychodni MEDIX, otoczyli mnie tam troskliwą opieką- wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: ania

dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Jedności Robotniczej 10
67-200 Głogów

dr Wojciech Tanecki to z prawdziwego zdarzenia lekarz kardiolog . zawsze znajdzie czas na wysłuchanie . szczególną troską otacza ludzi starszych. Dobrze i funkcjonalnie wyposażony gabinety daje gwarancję doskonałej opieki. serdecznie dziękuję Panie Doktorze za wiele lat w ktorych moglem korzystać z pana porad i opieki medycznej.

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski
53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Profesor dr hab. Paweł Derejko jest osobą wykazującą się niezwykłym zaangażowaniem w swojej pracy. Rzekłbym, że jest Hipokratesem naszych czasów, bowiem leczy duszę i ciało pacjenta. Nie szczędzi czasu dla chorego, jestem spoza Warszawy, więc nawet telefonicznie udzielał mi rad, czyniąc to osobiście wieczorem po pracy lub za pośrednictwem przemiłej Pani koordynator, a w szpitalu na oddziale , miedzy zabiegami, miał zawsze choćby chwilę na rozmowę ze mną. Szczególnie zasługuje ...
Opinia dodana przez: Joachim

lek. med. Renata Leniec

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Renata Leniec
ul. Wł. Łokietka 3/U2
Lubin

jestem pacjentem Pani Doktor od 2012 roku i mam zaufanie tylko do Niej , przemiła dokładna leki dopasowuje super .Dziękuje Pani za Wielką Pomoc dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Zygfryd Reszka

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Kaszubska 4
82-300 Elbląg

Wcześniej byłem na wizytach u różnych lekarzy, robili mi różne badania ( wcale nie tanie) a i tak nic z nich nie wynikało. Dopiero tutaj u doktora dowiedziałem się co mi naprawdę jest i dlaczego tak jest. Z początku nie dowierzałem, ale dostałem takie dobre leki, że dość szybko poczułem się dużo lepiej. Teraz chce mi się żyć i pracować, bo wcześniej już byłem prawie zrezygnowany. Bardzo dziękuję i szczerze ...
Opinia dodana przez: Igorzak

lekarz Marzena Stopyra-Początek

Kanarkowa 13
55-010 Żerniki Wrocławskie

Wizyta punktualnie, podczas badania wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w czym tkwi problem, cena porady przystępna, personel Medixu miły, miejsce położenia przychodni ok, jest gdzie zaparkować, polecam

dr n. med. Andrzej Ochała

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Dzień dobry.Zlote ręce,otwarty umysł,kultura osobista to mało powiedziane.Dziękuję Panie Profesorze.Łączę wyrazy szacunku.Andrzej Janus
Opinia dodana przez: Andrzej Janus
Pani Doktor jest zdecydowanie w ścisłej czołówce lekarzy na świecie. W moim przypadku w czasie jednej wizyty zdziałała więcej niż dziesiątki lekarzy w ciągu 10 lat. Przez lata miałem problemy ze stawami, i z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy reumatologów. Ze względu że, chorować zacząłem na początku szkoły średniej uznano że, moje problemy spowodowane są zbyt szybkim wzrostem, tzw. "bóle wzrostowe". Dolegliwości te miały przejść po kilku latach. Niestety mój ...