dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek! Proces leczenia przeprowadził znakomicie! Czułem sie komfortowo pod jego opieką. Dziękuję i pozdrawiam Pana Doktora! Były pacjent Centrum Diagnostyki Medycznej Medix :))

Extra kardiolog- potrafi rozmawiac z pacjentem w starszym wieku, naprawdę dobry specjalista. pod jego opieką jestem juz piąty rok. dzięki za leczenie

Bardzo rzeczowy profesjonalista, otwarty na ludzkie problemy i kłopoty ze zdrowiem, starający się pomóc jak najlepiej, bardzo komunikatywny. Dziękuję.

Znakomity specjalista, kardiolog, wspaniały człowiek. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną która otacza chorego.

Bałam się przed pierwszą wizytą ale szybko rozwiałam swoje obawy . Doktor ustalił tok leczenia i czuje sie naprawdę o niebo lepiej szczerze POLECAM !

Bardzo dziękuję Panie doktorze, za uratowanie mojego życia. Dzięki Panu żyję i chodzę . Powiem więcej -to dzięki Panu Ja skromna emerytka żyję i cieszę się z życia , a do podziękowań dołącza się moja wnusia i cieszy się razem ze mną. Dziekuję jeszcze raz

Polecam fachowość i zaangażowanie w prowadzenie mojego leczenia. Jestem zadowolony z terapii i efektów jakie ona przyniosła

Bardzo dobrze zajął się mną po zawale. Chodzę na wizyty do Medixu. Miły, rzeczowy, bardzo kontaktowy lekarz. Ma dobry kontakt z pacjentem. Polecam.

Pan doktor Początek jest bardzo kompetentną osobą, bardzo szczegółowo wypytał mnie o dolegliwości a później przystępnie wytłumaczyła zawiłości choroby. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora a dla osób które potrzebują kardiologa polecam właśnie tego lekarza. Znajdziecie Go w CDM MEDIX (www.medix.wroc.pl) !!!!

Wspaniały lekarz......chciałabym żeby wszycy lekarze tak traktowali swoich pacjetów jak to robi pani doktor Karol Początek. Jeszcze raz dziękuję