dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

bardzo dobry lekarz, zachwyca jego kompetencja, jeśli ktoś jest zdecydowany na wszystko i skutecznie leczyć się kardiologicznie zdecydowanie polecam

Bardzo kompleksowe podejście do pacjenta, zajmuje się nie tylko kardiologią, ale przy okazji pomaga również w innych problemach internistycznych. Punktualny, cerpliwy. Szczególnie polecam.

wybitny specjalista, bardzo rzeczowo podchodzi do problemu. wysoka troska o pacjenta.

Serdeczny,konkretny fachowiec w swojej dziedzinie, zdecydowanie polecam

Serdeczny,konkretny fachowiec w swojej dziedzinie, zdecydowanie polecam

Naprawdę dobry lekarz.Dokładnie wytłumaczył mi z czego się biorą moje dolegliwości i dopasował mi leki po których czuję się bardzo dobrze.Gorąco polecam.

Bardzo solidne podejście, szybko, konkretnie i skutecznie. Bez zbędnego przedłużania czasu wizyty. Efekty w pełni zadowalające. Szczególnie polecam!!

Nie spotkalam się jeszcze z takim podjeściem do pacjenta i choroby - kompleksowo, miło, uprzejmie. Lekarz na całe życie!

Lekarz ze spaniałym podejsciem do Człowieka.Trafna diagnoza na pierwszej wizycie!!!Zastosowane praez niego leczenie poprawiło mój stan.Nie odczuwm dolegliwosci!Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo fachowe i kompleksowe podejście do problemu i do pacjenta.

Bardzo fachowe i kompleksowe podejście do problemu i do pacjenta.

Bardzo uprzejmy,punktualny, dokladny. Działa uspokajająco. Dokładnie wyjaśnia chorobę. Za każdym razem - juz zaraz po wyjściu z gabinetu czuje sie lepiej. Bardzo polecam.