dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Lekarz z wiedzą i z powołaniem. Mimo, że czasem zwróci ostro uwagę pacjentowi, to robi to dla jego dobra. Poza tym - miły, sympatyczny, punktualny. Bardzo dobry specjalista. Organizuje kompleksową opiekę kardiologiczną, nie unika udzielenia pomocy również z zakresu całej interny. Zawsze polecam. Andrzej

Świetny kardiolog, wspaniały człowiek. Bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i jego rodziną. Szeroki zakres badań na pierwszej wizycie. Józef

Świetny lekarz, punktualny, posiada pełną wiedzę w swojej dziedzinie. Pełna diagnostyka kardiologiczna na miejscu. Kompleksowe podejście do pacjenta. Agata

Agata

Lekarz, który od pierwszego kontaktu wzbudził moje zaufanie. Problemy pacjenta traktuje bardzo kompleksowo. Trzeba być przygotowanym na wizytę - znać swoje leki i potrafić opowiedzieć swoją historię. Pan Doktor unika nadmiaru skierowań na badania dodatkowe i do innych specjalistów, większość badań kardiologicznych wykonuje na miejscu. BADA PACJENTA, przyjmuje punktualnie w gabinecie szanując cudzy czas, nie lubi spóźnień. Efekty leczenia bardzo dobre - często wystarczy już sama rozmowa, żeby poczuć się lepiej. Bardzo polecam. Katarzyna, Chorzów

Katarzyna, Chorzów

Wspaniały człowiek, profesjonalna a zarazem rodzina atmosfera.Po wizycie od razu czułam się lepiej, jeszcze przed zażyciem leków. Moje obawy o stan zdrowia były nieuzasadnione. Pan dr. Radwan zmienił mi leki, zalecił kontrolne badania i jasno wytłumaczył o co chodzi. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Teresa

Prawdziwy specjalista, kompleksowe podejście do chorób pacjenta, brak zbędnych badań - niezbędne wykonywane są zwykle na miejscu, brak odsyłania do kolejnych specjalistów. Najważniejsze - nareszcie poprawa mojego zdrowia. Oby więcej takich lekarzy. Polecam każdemu z chorobą serca. Katarzyna

Bardzo dobry specjalista.Mąż leczy się od wielu lat u Pana Doktora .Po wędrówkach po gabinetach lekarskich od razu świetnie dobrane leki i dobre samopoczucie. Ja jestem pacjentką doktora od roku.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Polecam .Beata.

Bardzo dobry specjalista. Dobry i życzliwy człowiek. Niezmiernie cieszę się , że trafiłam do niego z ojcem. Tylko dzięki niemu nadal żyje. Bardzo, bardzo polecam. Anna

Wspanaiały, dory lekarz i człowiek. Dla serca i z sercem. Po wizycie od razu poczułam się lepiej, okazało się, że nie jestem tak beznadziejnym przypadkiem. Pan Dr Radwan wytłumaczył mi etiologię i mechanizm moich dolegliwości, poświęcił na to dużo czasu. Nie otrzymałam wielu leków. Dzisiaj czuję się badzo dobrze. Z przyjemnością oczekuję kolejnej rozmowy i badania. Agnieszka

Najwyższa ocena!! Odpowiednie podejście do pacjenta a przede wszystkim ogromna wiedza i doswiadczenie sprawiają, że czujemy się bezpiecznie leczac się u Pana Doktora☺