dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Byłam dzisiaj u pana doktora. Wspaniały lekarz, pełen wiedzy, spokoju oraz uprzejmości. Przychodzać do Pana dr można być pewnym ze zostanie mu poświęcone tyle czasu ile to wymaga sytuacja, zero pośpiechu, szacunek do drugiego człowieka

Byłam dzisiaj u pana doktora. Wspaniały lekarz, pełen wiedzy, spokoju oraz
uprzejmości. Przychodzać do Pana dr można być pewnym ze zostanie mu
poświęcone tyle czasu ile to wymaga sytuacja, zero pośpiechu, szacunek do
drugiego człowieka

Polecam bardzo Pana Doktora. Jest świetnym specjalistą, pacjenta traktuje jak członka rodziny i martwi się o jego zdrowie. Pomimo, że jest kardiologiem chętnie wysłucha o bólach stawów i brzucha, a ponieważ jest też internistą - chetnie pomoże. Nie muszę lecieć każdorazowo do lekarza rodzinnego. Leczę się o Doktora prawie 20 lat i nie wyobrażam sobie innej możliwości. Oby tylko jego zdrowie wytrzymało.

Doskonały lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo. Pomimo, że jest kardiologiem, zawsze zadba o profilaktykę zarówno chorób sutka jak i prostaty, potrafi leczyć cukrzycę i tarczycę, nie musimy biegać do sześciu specjalistów. Leczy całą moją rodzinę. Agnieszka.

Super podejście do pacjenta.Trafne diagnozy i leczenie. Punktualny. Kompleksowa analiza zdrowia - nie tylko z zakresu kardiologii. Bardzo polecam. Andrzej

Super podejście do pacjenta.Trafne diagnozy i leczenie.

Super lekarz, kompetentny, punktualny, w bardzo dobrym kontakcie. Efekty leczenia też bez zastrzeżeń.

Lekarz, jakiego jeszcze nie spotkałam - pogodny, uśmiechnięty. Nie straszy, nie namawia na niepotrzebne badania. Trafne i szybkie diagnozy, pełna informacja o chorobie, cierpliwość. Już po samej rozmowie poczułam się uzdrowiona. Bardzo polecam. Elżbieta

Fantastyczny lekarz - rozmową spowodował, że stres zniknął.Kompleksowo spojrzał na problem, zlecił tylko konieczne badania. Udzielił rzetelnej i wyczerpującej informacji o schorzeniu i sposobie leczenia. Wyznacza godzinę wizyty - nie trzeba czekać pół dnia. Na pewno będę leczyła się u pana doktora. Polecam wszystkim, Asia

Asia

Super! Oby więcej takich lekarzy! Bardzo szybka diagnostyka oraz decyzja o leczeniu. Efekty naprawdę dobre. Szkoda, że wcześniej starciłam tak dużo czasu i zdrowia.

Bardzo dobry fachowiec, punktualny, planuje kompleksową diagnostykę, stawia szybkie i trafne diagnozy, leczenie z oczekiwanym efektem - bardzo polecam.

Bardzo konkretne podejście, wizyta krótka, ale rzeczowa, bez przedłużania czasu wizyty - lubi pożartować. Efekty leczenia w pełni satysfakcjonujące. Całkowite zadowolenie, szczególnie polecam!