dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Świetny kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu. Zaskakująco szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu. Bardzo dobre efekty lecznicze. Super - polecam. Andrzej

Doskonały specjalista - kardiolog i internista, dobry człowiek z dobrym podejściem do chorego. Kompleksowa wizyta, najważniejsze badania wykonuje na miejscu, często już w cenie wizyty. Nie zaleca pakietu zbędnych badań dodatkowych. Przyjazna atmosfera w gabinecie. Rezultaty leczenia pozytywne i szybkie. Polecam!

Bardzo dobry lekarz i człowiek zachwyca jego kompetencja, zawsze uśmiechnięty i ma czas dla chorego. Jeśli ktoś jest zdecydowany na wszystko i chce skutecznie leczyć się kardiologicznie zdecydowanie polecam. Krystyna

Krystyna

Od 10-ciu lat jestem pacjentem dr K.Radwan. Tak wyobrażam sobie lekarza z powołania. Ogromna wiedza medyczna poparta doświadczeniem, trafne diagnozy przekazywane pacjentowi w sposób prosty i zrozumiały. Doktor Radwan potrafi słuchać a jednocześnie stanowczo egzekwuje zalecenia. Dzięki świetnie wyposażonemu gabinetowi większość badań wykonuje na miejscu. Przekonałem się ,że jest to lekarz lubiany przez pacjentów i ceniony przez środowisko. Będąc pod taką kontrolą czuję się bezpiecznie.

Wspaniały lekarz , rzeczowo podchodzi do problemu, kompetentny. Stawia trafną oraz szybką diagnozę, nie tylko z zakresu kardiologi. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Gorąco polecam

Byłem dzisiaj u Pana Doktora, przyjechałem specjalnie za namową kolegi z Londynu. Cały czas byłem leczony na dolegliwości serca , otrzymywałem pełno różnych leków, ale nikt nie wytłumaczył mi o co w tym wszystkimm chodz. Pan Doktor wykonał wszytskie niezbędne badania na miejscu w gabinecie, wytłumaczył mi istotę choroby i zalecenia. Już bez leczenia poczułem się lepiej. Spodziewam się dobrych efektów. Andrzej

Wspaniały fachowiec, duża wiedza i umiejętności. Doskonały kontakt z pacjentem . Nigdy nie odmawia pomocy. Szczerze polecam! Oby więcej takich lekarzy! Anna

Anna

Świetny specjalista - kardiolog, wspaniały człowiek. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i jego rodziną. Bardzo dobra atmosfera wizyty. Szeroki zakres badań na pierwszej wizycie. Katarzyna

Katarzyna

Bardzo dobry, wszechstronny fachowiec. Punktualny, życzliwy. Pomaga całej mojej rodzinie, nie tylko w zakresie kardiologii, ale również w problemach diabetologicznych, pulmonologicznych i innych. Ewa

Niespotykane obecnie wśród lekarzy kompleksowe podejście do pacjenta. Zajmuje się kardiologią, ale pamięta o okresowej profilaktyce innych schorzeń. Punktualność, bez kolejek, zgodnie z rejestracją. Zawsze dostępny w umówionym czasie. Efekty leczenia świetne już po pierwszej wizycie. Jerzy

Jerzy