dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry specjalista, konkretny, punktualny, załatwi nie tylko sprawy kardiologiczne, ale zadba również o inne problemy zdrowotne. Kopleksowo. Niespotykane już dzisiaj. Polecam. Katarzyna.

Katarzyna.

Świetny specjalista, kardiolog. Ma całościowej podejście do pacjenta, nie odsyła do innych specjalistów. Dokładnie wyjaśnia istotne sprawy zdrowotne. Już po pierwszej wizycie - nawet przed zażyciem leków poczułam się zdrowsza. Bardzo polecam. Ania

Świetny specjalista, bardzo dobry kontakt, szybka i trafna diagnoza, punktualność. Polecam bez zastrzeżeń. Andrzej

Świetny lekarz, kardiolog, wspaniały człowiek. Leczę się u Pana doktora od wielu lat, nigdy mnie nie zawiódł. Dzieki niemu ja i cała moja rodzina czujemy się dobrze i zawsze bezpiecznie. Zawsze punktualny, konkretny. Polecam gorąco. Anna

Anna

Wspaniały lekarz, świetny specjalista, bardzo dobry człowiek. Dotychczas nigdy mnie nie zawiódł. Polecam wszystkim. Ada

Wspaniały lekarz, świetny specjalista, bardzo dobry człowiek. Dotychczas
nigdy mnie nie zawiódł. Polecam wszystkim. Ada

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego leczenia. Zawsze punktualnie, krótko i konkretnie. Fachowiec pod kaźdym względem. Anna

Świetny kardiolog, dobry człowiek, super fachowiec, punktualny, szanuje pacjentów. Polecam wszystkim. Elżbieta

Świetny lekarz, kardiolog i człowiek. Już po pierwszej wizycie wylądowałem w szpitalu - ale dzięki Doktorowi żyję do dziś. Niemal w ostatniej chwili dostałem stent do tętnicy wieńcowej, uniknąłem zawału. Czuję się obecnie świetnie. A chodziłem do różnych lekarzy od kilku tygodni... Dziękuję. Adam.

Pan Doktor od kilkunastu lat leczy całą moją Rodzinę. Babcia ma już 95 lat i nadal jeździ na wizyty do gabinetu Doktora. Przy okazji kontroli załatwia nie tylko sprawy kardiologiczne, ale również inne problemy ze zdrowiem. Nie ma potrzeby ciągle biegać po coś do lekarza rodzinnego. Oby tak było jak najdłużej. Bardzo gorąco wszystkim polecam.

Wyrozumiały, cierpliwy i kompetentny. Wiele miesięcy zmagałam się z dolegliwościami i lekarzami, dopiero teraz trafiłam do Pana Doktora. Już po pierwszej wizycie czułam się lepiej. A po zażyciu leków zapomniałam o wszystkich wcześniejszych problemach. Polecam bardzo. Zofia

Zofia