lekarz Krystyna Kobierska-Pszonak

2,2
1,7
1,8

Krzyczy żeby się rozluźnić, a jednocześnie brutalnie wykonuje badanie po którym mam plamienia. Przypisała leki, nie mówiąc nic ze osłabiają one tabletki antykoncepcyjne, że maja tyle skutków ubocznych. Wszystko musiałam sie dowiedzieć z internetu. Teraz boje się je przyjmować. Mimo, że przychodziłam w godzinach pracy Pani Kobierskiej nie raczyła przyjąć mnie i innych pacjentek. Jest niemiła, chamska, wrzeszczy, odnosi się do drugiego człowieka jak do nic nie wartego śmiecia, tłumaczy tak że cieżko nadążyć, wręcz wygania z gabinetu. Mam nadzieje, że wyzdrowieję i dzień kontroli będzie ostatnim w którym tą ...

Mam nadzieje, że wyzdrowieję i dzień kontroli będzie ostatnim w którym tą Panią bedę widzieć.

Na pierwszej wizycie u tej kobiety miałam usg dopochwowe. W ogóle wyczucia nie ma ani żadnej empatii. 'Na chama' wsadziła mi usg i jeszcze marudziła żebym się rozluźniła nie wspominając że w trakcie badania wchodziły sobie pielęgniarki. Na wymrażaniu nadżerki żadnych informacji nie podała... Nie polecam nikomu tej kobiety jak to przedmówczynie stwierdziły terminator z niej;/

Ta kobieta powinna pracować jako klawisz a nie ginekolog. Zostałam przez nią tragicznie potraktowana. Niedelikatna, chamska i przerażająca. Dwie kobiety przede mną wyszły równie niezadowolone. NIE POLECAM i sama już nigdy się do niej nie udam.

Dzięki Pani doktor w porę zostałam operowana.jestem jej bardzo wdzięczna.

Dzięki Pani doktor w porę zostałam operowana.jestem jej bardzo wdzięczna.

Ta pani powinna siedzieć kryminale a nie w gabinecie lekarskim. Powiedziała nam, że źle wykonaliśmy test ciążowy, bo ona na usg nic nie widzi. I do widzenia. Chora kobieta. Na szczęście zrobiliśmy testy krwi, które potwierdziły ciążę. Wspomnę tylko, że mało brakowało abyśmy tych testów nie zrobili i dalej prowadzili tryb życia, jak gdyby ciąży w ogóle nie było...

ODRADZAM ! ODRADZAM WSZYSTKIM PANIOM WIZYT U TEGO TERMINATORA ! NIE MILA WULGARNA OPRYSKLIWA POKAZUJE SWOJĄ WYŻSZOŚĆ NAD PACJENTEM. Kiedy zaczeło mnie coś nie pokojić poszłam do niej na wizyte powiedzialam o co chodzi po czym uslyszalam " NO I CO Z TEGO ! - okazalo sie ze moje plamienia podczas brania tabletek byly efektem zle dobranych tabletek ! ta kobieta to koszmar i potwór !

Kochane, jeśli chcecie mieć traumę po wizytach u lekarza, to właśnie do niej powinnyście się udać! Poszłam do niej bo zależało mi na czasie, już wiem czemu nie ma do niej kolejek. Jest BARDZO NIEUPRZEJMA, siedzi w gabinecie ZA KARĘ, widać jest bardzo NIESZCZĘŚLIWA.. Do tego przeprowadziła proste badanie cytoglogiczne tak BRUTALNIE i BOLEŚNIE, że dwa dni męczyłam się z plamieniem które spowodowała :/ MYŚLĘ O TYM, ŻEBY GDZIEŚ TO ZGŁOSIĆ.. OKROPNA KOBIETA A WYRAZ TWARZY MA JAKBY WSZYSCY WKOŁO BYLI WINNI JEJ NIESZCZĘŚCIU. NIE POLECAM !!!!!!!!!!! WRĘCZ ODRADZAM KOMUKOLWIEK ...

Do tego przeprowadziła proste badanie cytoglogiczne tak BRUTALNIE i BOLEŚNIE, że dwa dni męczyłam się z plamieniem które spowodowała :/ MYŚLĘ O TYM, ŻEBY GDZIEŚ TO ZGŁOSIĆ.. OKROPNA KOBIETA A WYRAZ TWARZY MA JAKBY WSZYSCY WKOŁO BYLI WINNI JEJ NIESZCZĘŚCIU. NIE POLECAM !!!!!!!!!!! WRĘCZ ODRADZAM KOMUKOLWIEK KONTAKTU Z NIĄ.

Ze względu na brak zapisów i długich oczekiwań na wizytę chodziłam do Pani Kobierskiej. Miałam bardzo duże problemy z cyklami miesiączkowymi co zawsze było przez lekarke podejrzeniem ciąży co za kazdym razem wykluczała po badaniu. Badania te były jednak nie dokładne poniewaz co się póżniej okazało miałam TORBIEL czego nie zauważyła ta Pani ginekolog. Wulgarna , opryskliwa, bardzo niemiła tragedia jednym słowem . Ta kobieta powinna krowy paść a nie ludzi leczyć !!!!!!!!!

nie wiem kto dopuscil te kobiete do pracy w sluzbie zdrowia, zero kompetecji! zle diagnozy ! wulgarnosc i ublizanie! to tak w skrocie tymi slowami mozna opisac wizyte u tej pani. powinna sie nazywac terminator

Byłam tam dwa razy. O dwa razy za dużo. Bez dwóch zdań pani doktor pokazuje pacjentom swoją wyższość nie potrafiac tym samym pochamowac osobistych komentarzy skierowanych do pacjenta.