dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.

Bardzo polecam. Pan Doktor dokładnie wytłumaczył mi na czym polega mój problem-wszystko wyja śnione, wątpliwości rozwioane. . Gabinet czysty, przychodnia medix elegancka. Wizyta punktualna.

Z cała pewnością lekarz godny polecenia. Do Pana doktora Tokarczuka trafiłam z bólem szyi, zbadał mnie, wyjaśnił mi wszystko, zlecił rezonans a po badaniu następnie rehabilitację, mam się stosować do zaleceń i powinno być wszystko ok.

Doktora Tokarczuka poleciła mi koleżanka. To jedyny lekarz który wyjaśnił mi co się dzieje z moim kolanem. Teraz wiem co robić i jakiego leczenia mogę się spodziewać . Polecam tego lekarza...tłumaczy wszystko dokładnie.

Bardzo dobry lekarz, który bardzo troszczy się o pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego cierpliwości, wiedzy i życzliwości. Gorąco go polecam. Very good doctor that care very much about patient. I am very impressed with his patience, knowledge and kindness. I do highly recommend him.

Polecam Pana doktora byliśmy z naszym synkiem na kontroli .....rzetelny lekarz dobrze wszystko tłumaczy.................Bardzo sympatyczny dla dzieci i rodziców. Polecam

Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Wyjaśnienie wątpliwości i sugestia dalszego postępowania i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

Ten ortopeda, jest przykładem doktora, dla którego ważny jest człowiek, jego pasja i to czy chce wrócić do zdrowia. Potraktował mnie bardzo indywidualnie- nie jak masówkę i pacjenta, który zawraca głowę. Dzięki zaproponowanemu leczeniu mogłem przez cały czas poruszać się samodzielnie, chodzić do szkoły, ćwiczyć i nie musiałem ze sobą nosić gipsu :) Dzięki temu też uważam, że leczenie było skuteczne, komfortowe i umożliwiało normalne funkcjonowanie. Dało również komfort psychiczny, że szybko odbuduję moja kondycję sportową. Jestem mu za to wdzięczny - Tomek

Operacji bałam się, jak większość chorych. Na moje pytanie, czy można uniknąć operacji i czy mogę chodzić z pękniętą łąkotką odpowiedział spokojnie - można, tylko po co? Nie lepiej pozbyć się schorzenia i żyć sprawniej? Polecam każdemu, kto ma kłopoty z kolanami. Kolejny wspaniały specjalista w przychodni MEDIX !!!

ja chodzę do tego ortopedy z córka i uważam że trafiłem super, bardzo mi się spodobało podejście do młodych pacjentów. widać ma dryg do dzieci bo córka się nie stresowała!