Lekarze Lędziny

dr n. med. Monika Bojdys-Szyndlar

Indywidualne Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Hołdunowska 57
43-143 Lędziny

Najlepsza Ginekolog u jakiej byłam. Prowadzi moją ciąże i zaufanie mam w 100%. Doświadczenie, podejście do pacjentki No coś niesamowitego. Czuję się po prostu bezpiecznie. Polecam każdej kobiecie uczęszczanie do Pani Dr.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Daria Błaszkiewicz

Neurolog

41-140 Lędziny

Pani doktor godna polecenia profesjonalizm i podejście do pacjenta w 100%.Miła usmięchnięta .konkretna .Pani doktor jest wzorem lekarza Dziękujemy bardzo .G.P.Janik
Opinia dodana przez: grazyna

lekarz Krystyna Rapacz-Bołdys

Zawiszy Czarnego 42a
43-140 Lędziny

Tylko Pani doktor nie zbagatelizowała przedłużającej się żółtaczki u mojego synka. Zleciła badania, które wykazały kilkakrotnie przekroczony poziom bilirubiny.

lekarz Radosław Norman

Neurolog

41-140 Lędziny

Lekarz z powołania, kompetentny, z cierpliwością wysłucha pacjenta, stawia dobre diagnozy i umie wyleczyć chorobę. Jestem wdzięczna panu doktorowi za wyleczenie mnie z poważnej choroby. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dorota

Urszula Sroka

43-143 Lędziny

Wspaniała i zaangażowana położna. Miła i oddana pacjentce. Zawsze pod telefonem. Skrupulatnie wypełnia swoje obowiązki,maksymalnie poświęcając czas mamie i maluszkowi. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

mgr Aleksandra Bołdys

Lekarz rodzinny

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Fredry 17
43-143 Lędziny

Podczas wizyty spotkałem się z miłym, ludzkim nastawieniem do pacjenta, mojemu problemowi poświęcono dużo uwagi, a ja sam pomimo początkowych oporów otworzyłem się na pomoc Pani doktor. Młodość i chęć do działania - czyli to co jest rzadkością. Lekarz godny polecenia.

lekarz Jan Szczotka

ul. Czapli 4 A
43-144 Lędziny

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Maria Klima

43-143 Lędziny

Bardzo miła, kompetenta osoba, znajaca sie na rzeczy.
Opinia dodana przez: anusia83c
{'id': 6474, 'name': u'L\u0119dziny'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Adam Rus

lek. med. Adam Rus

Chirurg ogólny, Proktolog

Lędziny

Lekarz z powołania. Jest bardzo kontaktowy. Ma czas dla pacjenta. Rozległa wiedza.Potrafi bardzo przystępnie wyjaśnić przyczyny choroby oraz odpowiedzieć na pytania pacjenta. Jest bardzo delikatny w trakcie badań. Z przekonaniem bardzo polecam !!!

lekarz Piotr Titz

41-140 Lędziny

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w całym swoim życiu, które własnie Jemu zawdzięczam. Cudowny , cierpliwy, zgłębia każde podejrzenie, aż wszystko wyjaśni. To lekarz, jakich mało. Nie ważne czy ktoś biedny czy bogaty, każdemu śpieszy z pomocą. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Irena Włodarczyk

lekarz Janusz Kaliński

Internista, Lekarz rodzinny

41-140 Lędziny

Lekarz,który zawsze mnie wyleczył co najważniejsze niewielkim kosztem.Polecam go wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Janusz Janczarek

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Pokoju 17
43-140 Lędziny

Bardzo dobry lekarz medycyny rodzinnej. Wg opinii specjalisty diabetologa, do którego "dotarłem" po 2 latach prawidłowo dobrał leki na cukrzyce II.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Adama Asnyka 2
43-140 Lędziny

Na ten moment to najlepsza lekarka w dziedzinie onkologii, z którą miałam do czynienia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest spokojna i bardzo uprzejma. Zleca tylko te badania, które są konieczne i których wymaga terapia na danym etapie. Dziękuję Pani Doktor za empatię i zrozumienie, którego w tych czasach tak bardzo brakuje.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Barbara Musioł-Manecka

Jagiellońska 6
43-140 Lędziny

Najlepsza pani doktor na świecie. Najpierw ja jako dziecko byłam pod jej opieką teraz moja córka która ma już 10 lat. Nigdy,przenigdy nie odmówiła konsultacji telefonicznej, czy to były święta, czy nawet jak była na urlopie. Szkoda tylko że już niestety nie ma prywatnych wizyt. Dziękuję Bogu za taką wspaniałą osobę jaką jest pani doktor Barbara Musioł-Manecka
Opinia dodana przez: Katarzyna

Anna Wójcik-Ścierska

43-143 Lędziny

Spotkaliśmy się z Panią Anną u nas w mieszkaniu celem omówienia porodu domowego. Wszystko było omówione - sposób odżywiania, ćwiczenia rozciągające, kontakt i wiele innych. Niestety przed porodem dzwoniliśmy do Pani Ścierskiej i ... nic. Dzwoniliśmy dziesiątki razy. Skończyło się na porodzie w szpitalu gdzie mnie pocięli i skutki cięcia odczuwam codziennie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Bzowska

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Fredry 17
43-143 Lędziny

Polecam P. Doktor z całego serca. Trafiłam do niej przypadkowo i to był naprawdę łut szczęścia. Zaopiekowała się zdrowiem moim, potem mojej córki. Obydwie czujemy się zaopiekowane. P. Doktor jest bardzo empatyczna, zaangażowana w swoją pracę, bardzo profesjonalna, na bieżąco z nowościami w medycynie i w lekach. Nie umiem ubrać w słowa tego, co myślę, ale chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojego zawodu.
Opinia dodana przez: Tatiana

dr Krystyna Nowrocka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIX" Sp. z o. o.
ulica Lędzińska 1
43-143 Lędziny

Leczę się u Pani Nowrockiej już od kilku lat. Co do przepisywania skierowań na badania, czy diagnozowania i tłumaczenia choroby nie mam zarzutów, chociaż na początku traktowała mnie chyba jak symulantkę, bo młoda, to pewnie mi się wydaje, ale kiedy zobaczyła że naprawdę mam problem, jest w porządku. Czasami jak mówię, że przeczytałam w Internecie to i tamto, wzburza się, ale czasami się te informacje przydają, wtedy dyskutujemy. I dużo ...

Urszula Hajda-Paluch

Alergolog, Neonatolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Poradnia Fredry 17
43-143 Lędziny

Bardzo dobry lekarz , super podejście do dziecka , wszystko dokładnie wytłumaczy , rzeczowa i uprzejma.

dr Leszek Włodarczyk

przychodnia rejonowa 2
Asnyka2
43-140 Lędziny

Lekarz z ogromnym doświadczeniem , uprzejmy i kompetentny oraz profesjonalny w podejściu do pacjentki zawsze wszystko cierpliwie i konkretnie tłumaczy prowadził moja ciaze która była dość problemowa i obciazona...w szpitalu rowniez interesuje sie i dba o losy swoich pacjentek...daze go ogromnym zaufaniem , do tego usmiechniety i zyczliwy jako człowiek mogę z czystym sumieniem go polecić wszystkim paniom które mają jakiekolwiek wątpliwości by sie udac na wizyte i wybrać własnie ...
Opinia dodana przez: Mariola Nowak

dr Janusz Kołodziejczyk

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej w Lędzinach
ulica Pokoju 17
43-143 Lędziny

Dr pracuje w trzech punktach i wielki żal że jeszcze musi udzielić nformacji w drugim punkcie mówi że on już przyjął dwudziestu pacjentów jakieś nie porozumienie a tak ogólnie byłem już kilka razy u niego i na ból pięty najlepszy sposobym jest bicie blokad
Opinia dodana przez: Miroslaw