Lekarze Lekarz medycyny transportu Bydgoszcz

Ewa Rafalska

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ Osowa
85-435 Bydgoszcz

Pani Rafalska zajmuje się moim synkiem od momentu narodzin. Zawsze udziela kompleksowych porad, nie ograniczając się tylko do przyczyny wizyty. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i ma świetną pamięć: pamięta historię pacjenta bez patrzenia w kartę. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Marek Grajewski

Lekarz medycyny pracy

Żmudzka 19/76
85-028 Bydgoszcz

BARDZO CENIĘ I SZANUJĘ LEKARZA. POMAGA, GDY TEGO POTRZEBUJĘ. WIEM, ŻE JEST ZAPRACOWANY, CENIĘ JEGO WIEDZĘ I KOMPLEKSOWOŚĆ PODEJŚCIA DO PACJENTA, PONADTO JEST BARDZO UPRZEJMY. KRÓTKO MÓWIĄC - BARDZO POLECAM KORZYSTANIE Z USŁUG TEGO LEKARZA.
Opinia dodana przez: IZABELLA

lekarz Anita Karska - Jezierska

Walecznych 5/63
85-828 Bydgoszcz

Polecam bardzo dobry lekarz !!! Profesjonalne podejście do pacjenta,duże zaangażowanie w ustaleniu przyczyny dolegliwości. Prawidłowy dobór leków.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Barbara Sokołowska

Lekarz medycyny pracy

Curie-Skłodowskiej 64 lok. 28
85-733 Bydgoszcz

Super nigdy nie byłem u lepszego lekarz!!!!!!POLECAM

lekarz Adam Wcisła

Galla Anonima 5/18
85-790 Bydgoszcz

Obecnie Zagrożenie wirusem , szczególnie ciężki okres dla lekarzy , dlatego moje podziękowanie dla wszystkich pracowników służby zdrowia , a szczególnie doktorowi Adamowi , widzę jak starannie przygotowuje się do pracy i jak bada pacjentów .Duże uznanie i podziw.Dla wszystkich zdrowia i cierpliwości , a przetrwamy .

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Lekarz medycyny pracy, Traumatolog

Dworcowa
100
Bydgoszcz

Pan Doktor pomógł mi bardzo skutecznie jako lekarz ortopeda wyleczyć moje zwyrodnienia stawów skokowych.Obecnie jestem w trakcie leczenia złamania kości dłoni.udało mi się dzięki mojemu uporowi chyba cudem załatwić wizytę kontrolną u Pana doktora. jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, że jestem pod opieką najlepszego chyba lekarza ortopedy w województwie. Wspaniałego człowieka pełnego życzliwości i empatii. Mimo,że cierpię z powodu złamania ręki dzięki Panu Doktorowi myślę pozytywnie i wierzę w ...
Opinia dodana przez: Bozena Rydel- Strzelecka

lekarz Alina Strąg-Lemanowicz

Internista, Onkolog

Kolibrowa 55
85-431 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadziła nas przez koszmar choroby, jaką jest nowotwór złośliwy, czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie. Bardzo rozważnie dobierała terapię, badania, ze zrozumieniem i wielką ciepliwością wyjaśniała wszystko.

lekarz Krzysztof Dobosz

Ogrody
Bydgoszcz

Najlepszy lekarz rodzinny, jakiego w życiu spotkałem! Przyszedłem z problemem bolesnych hemoroidów i otrzymałem właściwą pomoc: bardzo dobrze działające czopki (jako tymczasowe rozwiązanie problemu), a także skierowanie do właściwej poradni wraz ze wskazaniem lekarzy, którzy się specjalizują w temacie hemoroidów. I faktycznie, problem został rozwiązany kompleksowo! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Wojciech
Super podejście do dzieci. Swietnie i cierpliwie tłumaczy wszystko, wyjścia opisuje radzi . Poleca co robić c gdzie się udac wrazie potrzeby dalszego leczenia .
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Alicja Stasiłowicz

"SALUS" Dorota Borowska
ulica Mrotecka 9
85-435 Bydgoszcz

Pani dr Stasiłowicz jest lekarzem kompetentnym i empatycznym. Nigdy nie odmówiła mi oraz moim znajomym skierowania na badania lub do specjalisty. Zawsze poświęca czas na dokładne wyjaśnienie wyników badań i ze stoickim spokojem słucha często "marudzenia" namolnych pacjentów z uwagi na swoją uprzejmość, co nieraz opóźnia planowane przyjęcie w gabinecie. Pani dr jest lekarzem godnym polecenia.🌹
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Anita Karska

Bydgoszcz

oby więcej takich lekarzy. to jest lekarz z powołania, za każdym razem 100% trafia z diagnozą i doborem leczenia. szkoda że pani doktor jest nie przyjmuje w Bydgoszczy. poza tym z takim podejściem do pacjenta nadawałaby się świetnie do leczenia dzieci. polecam bardzo, pacjentka.

dr n. med. Marek Mackiewicz

Chirurg dziecięcy, Lekarz sportowy

ul.Jagiellonska 30
Podhalańska 7
85-097 Bydgoszcz

Lekarz z dużą kulturą osobistą. Dzisiaj przyjmował mnie na SOR Szpital Jurasza i mimo małej rany stopy potraktował mnie profesjonalnie.Polecam bardzo P. Doktora.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Dominika Pietrzak

ul. Juliusza Kossaka 54/29
85-307 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dzieckiem. Pani doktor konkretna, rzetelna i z dobrym podejściem do dziecka. Polecam każdemu serdecznie
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Banach-Kurdziel

ulica Kołobrzeska 21/6
85-74 Bydgoszcz

Podejście do pacjenta pozostaje wiele do życzenia. Wszystko zależy od humoru tej Pani. Praca jak za karę, zaangażowanie rownie

lekarz Maria Ślósarek-Brzyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Garczyńskiego 17
85-790 Bydgoszcz

Wydaje mi się że nawet nie zdążyłem usiąść, zanim Pani nie zaczęła mnie zarzucać oskarżeniami o udawanie choroby. Od wejścia, prawie do momentu wyjścia byłem zaszczuty i oskarżany, a na końcu, gdy okazało się, że jednak nie zmyśliłem i mam jakąś historię leczenia, to i tak Pani doktor obróciła kota ogonem, że no to nie jej wina tylko moja i że muszę lepiej przygotowywać się na wizytę, jeśli ma mi ...
Opinia dodana przez: Leo

lekarz Kinga Mrotek

Zdrowie dla ciebie
Kr.Jadwigii 16
Bydgoszcz

Chyba przeliczanie na kalkulatorze Pani doktor wzięła sobie do serca, bo przy nas właśnie tak robiła :). Aczkolwiek i tak dawka obliczona przez nią nie zgadza się z tą podaną w ulotce. Pani doktor bardzo niekomunikatywna, zero podejścia do dziecka i rodzica, nie wykazała żadnej chęci nawiązania kontaktu z pacjentem. Sprawdzanie leku w Farmindeksie i przeliczanie przy pacjencie dawki w telefonie komórkowym też nie robi dobrego wrażenia. Ogólnie nie polecam.

lekarz Kamil Onasz

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Przodowników Pracy 16/5
85-843 Bydgoszcz

Serdecznie dziekuje Panu Doktorowi za poswiecony czas ,zainteresowanie i opieke w czasie mojego pobytu na SOR 23 grudnia 2021.Duza kultura osobista,cierpliwosc i tlumaczenie choroby sprawily,ze pobyt na SOR,chociaz czulem sie bardzo zle,byl czasem,w ktorym lekarz rzeczywiscie chcial mi pomoc i byl zaangazowany.Zycze waszystkim pacjentom spotkania takiego lekarza jak Pan Kamil'.Gabriel D.
Opinia dodana przez: Gabriel

lekarz Justyna Wietrzyńska

Lekarz med. paliatywnej, Onkolog

Karpacka 43A/20
85-164 Bydgoszcz

Klasyczny przyklad lekarza, ktory minal sie z powolaniem. Calkowicie nie zainteresowana zdrowiem pacjenta. Osoba z mojej rodziny, ktora "leczy" sie u "doktor" Wietrzynskiej zostala zostawiona sama sobie pomimo swojej heroicznej walki z rakiem i sukcesow w powrocie do zdrowia. Szkoda, ze nie mozna dac zero gwiazdek...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Markowski

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

nie polecam chce leczyc tylko woda swiecona co oznacza ze chce wyslac ciebie na tamten swiat nie kompetentny nie przyjemny , jego wyplata to wyrzucone pieniądze w bloto
Lekarz pracujący za karę! Dawno emerytowana. Niech ustąpi miejsca młodym! Na niczym się nie zna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kamil