dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Również mogę jak najbardziej polecić Panią Doktor. Byłam u niej pierwszy raz ze zdiagnozowanym PCOS. Wprawdzie koszt wizyty to 150 zł, ale na zdrowiu się nie oszczędza. Pani Alicja tłumaczy dokładnie wszystkie zawiłości, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo uprzejma i delikatna, nie spieszy się, nie pogania, jeśli czegoś nie rozumiesz- wytłumaczy. Sprzęt, na którym pracuje jest nowoczesny, nie ma słowa o tym, że czegoś nie widzi na USG, bo aparat jest już "dość stary" ( a z tym się niestety dotychczas spotykałam). Można skorzystać z jednorazowych spódniczek i kapci. Wyszłam stamtąd z bardzo pozytywnym wrażeniem, zwłaszcza, ze Pani Alicja uspokoiła mnie co do moich problemów zdrowotnych. Okazały się mniej straszne, niż mi się wydawało i w czym utwierdzali mnie inni lekarze. Szczerze polecam wizytę wszystkim tym, kobietom, które szukają u lekarza odpowiedzi na nurtujące je pytania i chcą się czuć komfortowo.

Pani Doktor Alicja przeprowadziła u mnie zabieg usunięcia polipa z szyjki macicy. Polecam Panią Doktor wszystkim Paniom, które chcą uzyskać od Lekarza poczucia, że wszystko co jest zrobione dla nas i dla naszego zdrowia jest na najwyższym poziomie. Pani Doktor Alicja jest niesamowitą Kobietą , pełną ciepła , Jej spokojny głos sprawia że czujemy się bezpiecznie i że nic złego przy Niej się nam nie stanie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad, omówienie wszystkich etapów leczenia, zlecenie wszystkich niezbędnych badań. To pierwszy taki Lekarz o niezwykłym zaangażowanym podejściu do Pacjenta, jakiego spotkałam na swojej drodze " dbania o zdrowie". Bardzo dziękuję Pani Doktor .

Jestem pacjentką Pani doktor i nie znam takiego drugiego lekarza jak Pani doktor. Wielkie serce, zrozumienie, taktowność, profesjonalizm, delikatność. Można wymieniać w nieskończoność. Dzięki Pani doktor zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym i jestem szczęśliwa. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i czuję się bezpieczna.

Lekarz godzien polecenia obecnie jestem pacjentką pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i macham łapką.

Lekarz godzien polecenia obecnie jestem pacjentką pani doktor i jestem
bardzo zadowolona. Pozdrawiam i macham łapką.

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5 tygodniowego synka.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

Radosław Blok

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław