2,9
2,6
2,6

Bardzo nieuprzejmy,traktuje pacjentów z wyższością,opinie innych lekarzy ma w głębokim poważaniu. Zero empatii,zarozumiały i bezczelny. Nie polecam

Lekarz powinien posiadać wiedzę a on ma ogromną, a że uzależnieni to oporne bestie to jest jak jest. Odrobina pokory i wiedza o własnej ograniczoności i z każdym można porozmawiać.

Zdecydowanie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Korzystałam z jego "pomocy" w 2009r., a do dziś jak pomyślę o jego postawie względem mnie się wzdrygam. Człowiek który naprawdę potrzebuje pomocy nie powinien nigdy do niego trafić! Sprawia, że człowiek czuje się jeszcze gorzej, jeszcze bardziej nikim, jakby musiał przepraszać za to, że z czym sobie nie radzi. Ja po wizytach u niego czułam się jak zero-Wizyty były na NFZ może dlatego. To nie jest dobry lekarz!

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem, negatywne opinie zapewne wynikają z faktu ze zajmuje się najtrudniejszymi przypadkami czyli osobami uzależnionymi , które jak wiadomo maja problemy z emocjami i zamiast słuchać i poddać się leczeniu wola oczerniać świetnego fachowca. Polecam każdemu wizytę u Doktora Medrka

Nie mam pojecia jak odbywaja sie wizyty u tego Pana bo ciezko nazwac go lekarzem. Jest arogancki bezczelny a ludzi ktorzy lecza sie na NFZ traktuje jak smieci. Zaslania sie regulaminami ktore nie maja oparcia prawnego, a tak naprawde sam ich nie przestrzega sprawiajac ludzia krzywde

Pan J. Mędrek to niezwykle kompetentny, uprzejmy i pomocny lekarz. Jest bardzo profesjonalny, posiada szeroką wiedzę i z dużą empatia podchodzi do pacjenta. Na wizytach zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba, doradza, informuje o wszystkim i zwraca uwagę na szczegóły. Jestem bardzo zadowolony z wizyt i polecam każdemu Pana Jakuba.

Pan Jakub to świetny specjalista, pomógł mi poradzić sobie z nałogiem i w sposób uczciwy i profesjonalny przedstawił cały plan. Nikt do tej pory nie był w stanie mi pomóc a dzięki Panu Doktorowi wszystko wróciło na właściwe tory. Polecam i proszę nie czytać tych nierzetelnych opinii, bo jeśli ktoś uważa że po jednej wizycie zadzieja się cuda to później wypisuje nieprawdę.

Idźcie do JAKIEGOKOLWIEK innego lekarza, tylko nie do niego. BLAGAM. Chyba, że chcecie sobie zrobić krzywdę.

Unikać jak ognia. Nieuprzejmy, arogancki, nie odpowiada rzeczowo na zadane pytania. Szukajcie pomocy gdzie indziej. Koszmar.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Jakub jest sympatyczną, spokojną osoba. Potrafi wysłuchać pacjenta. Zawsze doradzi, doda otuchy. Leki dobrane idealnie, bardzo mi pomagają. Serdecznie polecam.