lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Polecam, warto posłuchać co lekarz ma do powiedzenia, podaje dużo ważnych informacji nt. dolegliwości dziecka , z jakimi się zgłosiliśmy. Bardzo pomocna jeżeli chodzi o znalezienie źródła problemu.

Lekarka bardzo konkretna z profesjonalnym podejściem. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Dr wytłumaczyła mi dokładnie problem i odpowiedziała na wszystkie moje pytania :)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentna, profesjonalna, wnikliwa, dokładna, cierpliwa, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Zawsze uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do dzieci, moje dwie córki leczą się u pani dr Mowszet i ją uwielbiają.

:-) naprawdę polecam wszystkim którzy tak jak ja panicznie się boją gastrologów pozdrawiam serdecznie panią gastrolog dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość Iza

Bardzo dobra Pani gastrolog,doskonale zna swój fach, jest sumienna zawsze uśmiechnięta. pozdrawiam panią

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

dr

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
Lubin