lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Lekarka bardzo konkretna z profesjonalnym podejściem. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Dr wytłumaczyła mi dokładnie problem i odpowiedziała na wszystkie moje pytania :)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentna, profesjonalna, wnikliwa, dokładna, cierpliwa, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Zawsze uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do dzieci, moje dwie córki leczą się u pani dr Mowszet i ją uwielbiają.

:-) naprawdę polecam wszystkim którzy tak jak ja panicznie się boją gastrologów pozdrawiam serdecznie panią gastrolog dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość Iza

Bardzo dobra Pani gastrolog,doskonale zna swój fach, jest sumienna zawsze uśmiechnięta. pozdrawiam panią

Nie taki diabeł straszny !!! Polecam z całego serca. Najlepszy gastrolog u jakiego byłam. Genialne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Dziękuj eza poradę

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

dr

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Wiosenna 15

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski ul. Szałwiowa 25 - nowe osiedle przy drodze wyjazdowej z Wrocławia do Obornik Śląskich (tel. 607 557866)
z ul. Pełczyńskiej 700 m za AOW, za stacją transformatorową skręcić w prawo w ul. Tymiankową. Przychodnia jest na osiedlu, obok apteki i wejścia do bramy nr 25
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
Lubin