lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Zdecydowanie polecam. Profesjonalne podejście do problemu, trafna diagnoza, omówienie dalszego procesu leczenia.

Miła ale konkretna rozmowa. Konkretne porady, kompleksowe podejście do pacjenta. Bardzo polecam Panią Krystynę Mowszet z poradni Medix

Profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Doktor Mowszet jest niezwykle sympatycznym lekarzem. Jak najbardziej polecam wizytę u tego gastrologa

Przepisane leki mi pomogły. Miła Pani Doktor, wszystko przebiegło sprawnie i punktualnie. Rzeczowa wizyta.

Szczególowy wywiad lekarski , badanie oraz diagnostyka. Pani dr Mowszet poswiecila mi dużo czasu. Pelen profesjonalizm. Uwielbiam ją

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Doktor przeprowadziła wywiad, skierowała na badanie usg. Wszystko szczegółowo wyjaśniła, wdrożyła leczenie i zlecił wykonanie dalszych koniecznych badań.Bardzo dobre podejście do pacjentów.

Wizyta przebiegła sprawnie, sympatyczny lekarz. Sprawia bardzo pozytywne wrażenie . Wierzę że będzie dobrze ;) Nie mam zastrzeżeń.

Pani Doktor K. Mowszet to bardzo dobry specjalista ze wspaniałym podejściem do dzieci; dokładnie przeprowadza wywiad a także wszystko szczegółowo nam tłumaczyła. Moim zdaniem to lekarz z powołania godny polecenia....

Super człowiek i profesjonalnie podejście do pacjenta,fachowa pomoc i efekt zadowalający leczenia. Polecam

Świetny i konkretny lekarz. szybka i trafna diagnoza, pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Polecam!! Bardzo dobry gastrolog!