dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.

Z cała pewnością lekarz godny polecenia. Do Pana doktora Tokarczuka trafiłam z bólem szyi, zbadał mnie, wyjaśnił mi wszystko, zlecił rezonans a po badaniu następnie rehabilitację, mam się stosować do zaleceń i powinno być wszystko ok.

Polecam Pana doktora byliśmy z naszym synkiem na kontroli .....rzetelny lekarz dobrze wszystko tłumaczy.................Bardzo sympatyczny dla dzieci i rodziców. Polecam

Bardzo dobry lekarz, który bardzo troszczy się o pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego cierpliwości, wiedzy i życzliwości. Gorąco go polecam. Very good doctor that care very much about patient. I am very impressed with his patience, knowledge and kindness. I do highly recommend him.

Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Wyjaśnienie wątpliwości i sugestia dalszego postępowania i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław
Gabinet Lekarski
50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań