dr n. med. Leszek Roś

Psychiatra

Własnie chcialem sie umowic do doktora,ale widze,ze juz nie przyjmuje. Czy ktos z Panstwa wie jak mozna odebrac swoja karte choroby?

Nie polecam. Lekarz przepisuje leki w bardzo skomplikowanych kombinacjach zawierające kolejne medykamenty na skutki uboczne. Nie diagnozuje, nie omawia. Czas oczekiwania w kolejce przeciąga się niekiedy do późnych godzin nocnych.

Doktor już nie będzie przyjmował pacjentów!Zakończył działalność na dobre!Szkoda był świetny lekarz i człowiek!

Proszę o informację, czy dr Roś wznowi praktykę? Minęły już dwa lata od jej zawieszenia. Jestem jego stałą pacjentką, obecnie przebywam pod opieką innego lekarza, ale zależy mi na kontynuowaniu leczenia u dr Rosia. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.

Witam Potrzebuję karty choroby w celu kontynuowania leczenia. W jaki sposób mógłbym odzyskać tą dokumentację. Jeśli ktoś z państwa wie uprzejmie priszę o informację. Mój mail michaelhand@gazeta.pl. Pozdrawiam

Witam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U
Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP
al. Jana Pawła II 80 lok. 129
Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej