dr n. med. Leszek Roś

Psychiatra

Panie Doktorze, należy nam się słowo wyjaśnienia .....

Panie Doktorze, należy nam się słowo wyjaśnienia .....

Lekarz super,polecam wszystkim ktorzy potrzebuja fachowej pomocy.Mnie bardzo duzo pomogl!!!!Jestem zalamana,dzisiaj mialam wizyte,pojechalam 100km.a tu gabinet nieczynny,co dalej lekow nie ma,gdzie szukac specjalisty?jak 11 lat zycia zostalo w gabinecie na Nieklanskiej,to Ros uratowal mi zycie!!!Za to bardzo dziekuje.Blagam jak kto co wie na temat lekarza,co sie stalo niech napisze.Zostawil nas bez slowa.SMUTAS

podejrzewam że niezły krętacz i hochsztapler

podejrzewam że niezły krętacz i hochsztapler

No to się zdenerwowałam.Wazyscy pacjenci Dr, Rosia wiedzą jakim był lekarzem i przy całej odpowiedzialności z jaką podchodził do nas i profesjonalizmem nie chce mi się czytac lakonicznych odpowiedzi pt.WIEM i moze będzie albo nie ale lepiej szukac bo jest tylu wspanoałayc.I pewnie jest ale to w gabinecie są moje karty moje zale pretensje do całego swiata i to dr Roś był miom słuchaczem i nie uwierze ,ze potrafi zostawic wszystkich na lodzie bez słowa.Jest Rodzina doktora . czy naprawde nie nalezy się kilka słow wyjasnienia ..a jak odebrac kartę ..która jest moja.przeciez to historia choroby...POzdrawiam wszystkich

Mam prośbę. Osoba która wpisała, że dr. Roś nie będzie już przyjmował, niech napisze skąd ma takie informacje i poda powód nieobecności lekarza w gabinecie. Czekamy z niecierpliwością. Wieloletnia pacjentka.

Witam, bliska mi osoba chodzi do tego lekarza, lecz od kilku tygodni nie moze sie umowic do niego na wizytę, nikt nie odbiera telefonu... Czy ktoś wie w jaki sposob mozna sie skontaktować z dr-em? Albo co sie z nim stało ? :(

Dr Roś nie będzie już przyjmować. Należy szukać już innego dobrego specjalisty

Dr Roś nie będzie już przyjmować. Należy szukać już innego dobrego specjalisty

Nie wiem dlaczego gabinet zamkniety. To świetny lakarz. Nie tylko leki, ale i psychoterapia. Nie wiem jak dam sobie radę, bo inni lekarze poswięcają pacjentowi tylko minimum czasu i chcą jak najszybciej go się pozbyć. Nie to co dr Roś.

Super.Leczę się u dr.Rosia.Tylko nie wiem co się stało. Wizyta , a tu gabinet zamknięty. Może ktoś wie co się stało doktorowi . Klęska Mateusz

Klęska Mateusz

ludzie przejrzycie na oczy on mowi to co chcecie usłyszec! zawsze przytakuje mnie wpedzil w uzaleznienie bo podobno potrafi szybko odstawic te leki gowno prawda od 15 lat jestem uzalezniona z opinii innych psychiatrow ktorzy go znaja jego leczenie jest raczej nieakceptowane przepisuje za duzo lekow mi nie pomogl a wrecz przeciwnie zaszkodzil!!!!!!!!!!