dr n. med. Leszek Roś

Psychiatra

Napiszę tylko jedno. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ. Pacjentka

Napiszę tylko jedno. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ. Pacjentka

Rewelacyjny na kryzysy. Szybko wyciąga z dołka. Poza tym porządny fachowiec i miły człowiek. Wszystko na 5. Polecam.

Jest wielu dobrych lekarzy, ale czy każdy z nich jest dobrym człowiekiem? Pan doktor Leszek Roś z pewnością tak!

Gorąco polecam doktora Rosia - ma wyjątkowe podejście do pacjenta - nie dość że poświęca bardzo dużo czasu, to wizyty przebiegają w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. W moim przypadku diagnoza i leczenie były trafione w 100%. Uważam że bardzo dobrze trafiłem kierując się do doktora.

Dr. Roś jest bardzo pozytywną postacią. Znam go od lat, będąc zarówno jego pacjentką jak i osobą bliską innego jego pacjenta. Bardzo, bardzo mi pomógł. Jeśli o nim myślę, to zawsze z wielką sympatią i wdzięcznością. Oprócz tego, ze jest bardzo profesjonalnym lekarzem, specjalistą w swojej dziedzinie, jest także bardzo dobrym człowiekiem, otwartym na innych ludzi. Żeby jednak laurka nie wyglądała na przesłodzoną, napiszę ze bardzo często godziny wizyt się przesuwają i trzeba czasem długo czekać w poczekalni. Wynika to jednak z tego niezwykłego podejścia Dr. Rosia do każdego pacjenta, polegającego na tym, ze Dr. zawsze chce każdego wysłuchać do końca.

Powiem jedno WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ.Pan Leszek jako pierwszy lekarz naprawdę był zainteresowany moją chorobą tzn. poświęcił mi odpowiednio dużo czasu,ustawił mi bardzo skuteczne leczenie.Naprawde polecam lekarz kochający swoją prace.

Świetny lekarz. Człowiek ma wrażenie, iż to prawdziwy przyjaciel, który Cię wysłucha i poradzi. Bardzo delikatny w rozmowie; poświęca pacjentowi maksimum czasu, bez względu na godzinę przyjęć. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Zdecydowanie tak na wszystkie pytania.To nie jest lekarz ,,odwalający,, swoja robotę.On przde wszystkim bardzo lubi to co robi,angażuje się.Wizyta trwa zazwyczaj ponad godzinę.Zanim trafiłem do jego gabinetu bylem u kilku ,,ekspress-psychiatrow,,ktorzy mieli gotową receptę i termin kolejnej wizyty w 5 minut- zanim zdążyłem powiedzieć co mnie męczy.Doktor Roś jest zdecydowanie inny,zdecydowanie lepszy pod każdym względem.

leczyłem sie u dr Rosia na depresje niemal 10 lat, jest śiwtnym specjalistą w swojej dziedzinie i każdemu stara sie pomóc najlepiej jak potrafi. Niestety moja deprecha okazywała sie ( patrząc z perspektywy czasu ) oporna w leczeniu i nawracajaca..ale to już nie wina lekarza. Ja sam ZDECYDOWANIE POLECAM dr Rosia !

Profesjonalista On wie co to znaczy depresja. Wylożyl swoje serce na tacy aby w moim życiu zaświecily promienie slońca. Od cyklu wizyt u Pana doktora zmieniło się moje życie. Uwierzyłam w to, że ja też mam prawo być szczęśliwa. On nauczył mnie miłości do siebie samej! Kocham go za to:)

Profesjonalista
On wie co to znaczy depresja.