Lekarze

Optometrysta

Medicover Optyk Poznań Nowy Rynek
Matyi 8
61-586 Poznań

Profesjonalne podejście, wszystko przeprowadzone w sympatycznej i spokojnej atmosferze. Dbałość o szczegóły i szczere zainteresowanie pacjentem.
Polecam Panią doktor !!!!Wspaniały lekarz z wielką empatią . Niesamowity fachowiec w swojej dziedzinie, uprzejma , konkretna. Z czystym sumieniem polecam!!!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Sara Żytyńska

mgr Sara Żytyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice
Jordana 11
50-056 Katowice

Świetny specjalista. Widać sporą wiedzę i fajne podejście nie tylko do dzieci, ale i rodziców. Ciepła atmosfera, dużo zrozumienia.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Dietetyk
                                       mgr Karolina Cudzich-Gunia

mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Dermaderm
Ul. Jesionowa 35/1
Wrocław

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Ilona Kostro

lekarz Ilona Kostro

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Mirowska

mgr Agnieszka Mirowska

Fizjoterapeuta

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Lekarka godna zaufania ,kompetentna ,uprzejma,zajmuje się pacjentem kompleksowo.,poświęca czas ,tlumaczy i diagnozuje na piątkę.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       mgr Magdalena Trzeciecka

mgr Magdalena Trzeciecka

Seksuolog

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Pani Magda to osoba bardzo ciepła, wyrozumiała oraz empatyczna. Potrafi wysłuchać danej osoby, a następnie sformułować odpowiednie uwagi. Osobiście, było mi bardzo łatwo się otworzyć, dzięki bezpiecznej atmosferze, którą stworzyła. Posiada bardzo otwarty umysł, dzięki czemu osoba może się poczuć naprawdę zrozumiana, a jej rady są naprawdę nieocenione i co najważniejsze, zapadają w pamięć. Oprócz tego pani Magda przesyła dodatkowe materiały, które pomagają w radzeniu sobie poza terapią. Bardzo polecam!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       mgr Patrycja Kulesza

mgr Patrycja Kulesza

Seksuolog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Szczerze polecam. Cudowne podejście do pacjenta ze strony Pani Patrycji. Dokładnie słucha i udziela cennych wskazówek. Jestem wdzięczna za profesjonalizm i zaangażowanie. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera i zrozumienie. Bardzo dziękuje!

lek. dent. Aneta Sejdak

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Byłem u Pani Doktor na ulicy Ludnej w Warszawie, z bolącą dolna siódemka. Jest to jeden z dwóch stomatologów których mogę polecić. Pani doktor jest doświadczona i zaangażowana. Jest nastawiona na pomoc i uśnieżenie bólu. Naprawdę z czystym sercem i w 1000 % mogę polecić.
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Wenerolog
                                       dr Agnieszka Chmielewska

dr Agnieszka Chmielewska

Wenerolog, Dermatolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Od dwóch lat mam różne problemy skórne. Byłam już u czterech dermatologów, stosowałam zgodnie z zaleceniami wiele leków dermatologicznych, jednak nie przyniosły one pożądanej poprawy. Pani doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała moje dolegliwości, a leki, które mi przepisała, już przyniosły mi ulgę. Spodziewam się, że po wykonaniu badań dostanę skuteczną terapię. Jestem zadowolona, że trafiłam do dr Chmielewskiej i pewna jestem, że poradzi ona sobie z moimi problemami. Bardzo ...
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Pediatra
                                       lekarz Barbara Rowińska

lekarz Barbara Rowińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Dermatolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1
01-355 Warszawa

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda
                                       mgr Magdalena Wojciechowska

mgr Magdalena Wojciechowska

Logopeda

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Reumatolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i ...
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 43970, 'name': u'Ca\u0142a Polska'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Sławomir Pietuszko

dr n. med. Sławomir Pietuszko

Medical Hair
Cała Polska

Bardzo dobry specjalista. Przeszczepione włosy rosną i wyglądają naturalnie. Doktor idealnie pokrył moją łysinę. Wyglądam przez to teraz młodziej. Polecam!
Opinia dodana przez: Wacław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Stomatolog
                                       lek. stom. Edyta Pulińska

lek. stom. Edyta Pulińska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Pani Doktor jest tak delikatna że nie wiedziałam kiedy odbudowała mi zęba. Wszystko bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 31995, 'name': u'B\u0119dzin'} Dietetyk
                                       mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
42-500 Będzin

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta