Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny

lekarz Elżbieta Stępień

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

To lekarz z powołania, jest konkretna , rzetelna i kompetentna . Leczę się u Pani doktor przez wiele lat i stwierdzam, że pacjent nie jest przypadkiem chorobowym , ale człowiekiem, który zasługuje na zainteresowanie i pomoc. Okazała niezwykłą sumienność w dążeniu do właściwego zdiagnozowania mojej choroby. Potrafi gruntownie zbadać pacjenta i postawić właściwą diagnozę, a gdy trzeba to nie waha się odesłać do specjalisty na dodatkowe badania. Dzięki opiece medycznej ...
Opinia dodana przez: akumulatorek5

lekarz Anna Nalepka

Lekarz rodzinny

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "SALUS" s.c.
406
32-444 Głogoczów

Jestem pod opieką Pani Doktor od wielu lat. Takiego lekarza w obecnych czasach bardzo rzadko się spotyka. Ogromna empatia, wiedza i kultura osobista a przy tym pasja i radość z wykonywanego zawodu. Świetny diagnosta. Znajomi zazdroszczą mi takiej lekarki i także przychodni bo tam wszyscy lekarze i personel pomocniczy są dla pacjenta. Pani Doktor to Lekarz przez duże "L". Oby wszyscy tak rozumieli przysięgę Hipokratesa, jak Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Dorota Rydzik-Bondaryk

ppłk. Nowaka 3
06-100 Pułtusk

polecam tego lekarza zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wiele razy Pani dr mnie pomogła i mojej rodzinie. Jak nie pomagali mi specjaliści to jechałam 60km do Pani dr z wiarą że ona mi pomoże i nie myliłam się. Kilka miesięcy męczyłam się z kaszlem, po wizycie u Pani dr Bondaryk na drugi dzień wróciłam do życia.Dobry człowiek, dobry lekarz... Polecam:)

lekarz Leszek Danecki

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

lekarz Paweł Hylewski

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Bardzo rzeczowy, profesjonalny lekarz. Prawdziwy fachowiec z powołaniem! Nie życzę nikomu choroby, ale jeśli już się trafi, polecam konsultację właśnie u tego lekarza!
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Joanna Gawlik

Lekarz rodzinny

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" sp. z o.o.
Sandomierska 4/3
41-216 Katowice

Wspaniały lekarz. Zawsze miła .Stawia trafne diagnozy i dobiera skuteczne leki. Szkoda że nie pracuje już w Przychodni Polimed na ul.Sandomierskiej. W rejestracji twierdzą że nie wiedzą gdzie teraz Pani doktor pracuje albo nie chcą powiedzieć. Może ktoś wie to proszę podać adres
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wiesław Piskadło

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...
świetny lekarz,polecam,wyleczył mi kręgosłup a ja 2 miesiące chodziłem po neurologach i zero efektu,a on dobrał zastrzyki,rehabilitacje,leki i skończyło się cierpienie,jest ok!zawsze miły dla pacjentów, ma zawsze kolejkę,ale warto poczekać,dobrze leczy
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Robert Myszkowski

Lubmed
59-300

Miły lekarz godny polecenia. Dobry diagnosta, ma podejście do pacjenta, cierpliwie wysłucha, poświęca wiele czasu dla chorego, na zadane pytania przystępnie wytłumaczy
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Kazimierz Karpowicz

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.
Opinia dodana przez: Anna

dr Jarosław Kacprzak

Internista, Lekarz rodzinny

FAR-MED

Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.

lekarz Urszula Wierzba

Białystok

Pani doktor, której zdecydowanie można zaufać. Pacjentowi poświęca tyle uwagi ile potrzeba, nie spieszy się. Wnikliwie wysłucha. Stawia trafne diagnozy. Bardzo kompetentna, troskliwa i przesympatyczna. Innego lekarza z takim podejściem do pacjenta nie znam.

lekarz Andrzej Konończuk

NAZOZ
12-200 Pisz

najlepszy pediatra w Piszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz JarosŁaw Pikus

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Chełmży
Szewska 23
87-140 Chełmża

Lekarz z powołania. Zawsze stara się tak dobrać leki, żeby nie trzeba było stosować antybiotyku, wysłucha, doradzi, a nawet pożartuje. Nie zmienię tego lekarza i polecam wszystkim.

dr Krzysztof Ziętek

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, miał ogromną widzę, rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas. Polecam każdemu, ponieważ Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Karina

Ewa Chrałowicz

FAM – MED
73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Maria Masternak-Piechula

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 54
67-200 Głogów

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie ...

lekarz Józef Arnold Fitowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Rzeszowie
Langiewicza 4
35-922 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie i cierpliwie tłumaczy proces leczenia,przede wszystkim dzięki doświadczeniu i wiedzy już na pierwszej wizycie trafnie stawia diagnozę,bez problemu kieruje na wszystkie potrzebne badania. Pan Doktor oprócz tego,że jest świetnym fachowcem jest bardzo sympatycznym,godnym zaufania człowiekiem.Często wizyty lekarskie dla pacjentów są stresujące,Pan Doktor zawsze potrafi rozładować napięcie, dzięki jego spokojowi i przyjaznemu podejściu do pacjenta wizyta nie jest aż tak straszna :) Lekarz godny polecenia,który zasługuje na 5 ...

lekarz Magdalena Stelmach

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Duża wiedza , zawsze trafne diagnozy i decyzje co do leczenia. Serdecznie polecam.

lekarz Irena Stańczak

Lekarz rodzinny

NZOZ Zespół Lekarza Rodzinnego "Rodzina"
Wolności 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor jest świetnym lekarzem - dokładnie, fachowo bada przy każdej wizycie, bez pośpiechu, nie pominie niczego, szuka przyczyny choroby, stawia trafne diagnozy. Gdy pacjent musi iść do szpitala, słyszy pochwały lekarzy (także profesorów), że był dobrze prowadzony przez lekarza rodzinnego. Pani dr jako człowiek - sympatyczna, kontaktowa, wyrozumiała, pamięta swoich pacjentów, zupełnie bezinteresowna.