- 48128

lekarz Ryszarda Janucik-Gągalska

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 3

"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle

Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor, pierwszy raz poczułam się przez lekarza w pełni wysłuchana i zrozumiana. Pani doktor ma ogromną wiedzę i darzy pacjenta dużą empatią, przy czym szybko potrafi postawić diagnozę, jestem bardzo zadowolona ☺️
Opinia dodana przez: Anonim

Alicja Radzewicz

Stomatolog

liczba opinii: 3

Radzewicz Alicja. Gabinet stomatologiczny
16-400 Suwałki

Profesjonalne podejście do pacjenta leczę się u niej ja oraz moja 5cio letnia córka moja żona i teściowa. Szczerze polecam a jeżeli ktoś miał jakieś przykre doświadczenia u innych lekarzy to na pewno wszelkie obawy znikną po pierwszej wizycie u tej pani
Opinia dodana przez: Jarek

lek. med. Anna Pawłowicz

Okulista dziecięcy

liczba opinii: 3

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Pani doktor bardzo miła, profesjonalne podejście do dziecka dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Danuta Hasiak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,JOLOKO"
ulica Lwowska 61e
22-400 Zamość

Niestety ale przez Panią Doktor strąciłam jajnik. Byłam u Pani Doktor we wtorek I powiedziała mi że macica jest czysta więc wszystko samo się oczyṣ̌ci, po poronieniu. W piątek dostałam takich bóli i nudnoṣ̌ci. Trafiam na sor i od razu na salę operacyjną. Okazało się że to była ciąża pozamaciczna, 6 tydzień, krwawiłam do brzucha, jajnik pękł nie dało się go uratować. A mogło być inaczej:((((
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Kosno

liczba opinii: 3

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Dzięki Pani doktor, mogę w końcu normalnie funkcjonować. Pomogła mi w chorobie z którą zmagałem się przez 30 lat. Jestem bardzo wdzięczny za tę pomoc. Pani doktor dociekliwie szukała przyczyny, nie zbagatelizowała mojego problemu jak inni lekarze. Dzisiaj mogę normalnie żyć.
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Anna Mazur - Michaś

Stomatolog

liczba opinii: 3

Pracownia Diagnostyczna
Wrocławska 25A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Cudowny lekarz! Z powołania! Bardzo miła, uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy i co najważniejsze, poświęca dla pacjenta dość dużo czasu! Wyleczyła i uratowała moje zęby :) Polecam serdecznie, bardzo kompetentna osoba!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Aleksandra Buczek-Stachowska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 3

Obrońców Pokoju 13/53
67-200 Głogów

Zdecydowanie najlepszy lekarz na podzamczu. Pani doktor zawsze wysłucha, wypisze leki. Biegałam od lekarza do lekarza bez diagnozy, pani doktor natychmiast trafiła z diagnozą, dała skierowanie na potrzebne badania, które to potwierdziły. Wyzdrowiałam w dwa tygodnie, podczas gdy dwoje innych lekarzy straszyło nowotworem i innymi problemami. Ciężko się do niej dostać niestety i z reguły trzeba dosyć długo czekać, ale dlatego, że pani doktor nigdy nie wyrzuca z gabinetu tylko …
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Sebastian Matwiejczyk

Dermatolog

liczba opinii: 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10
58-100 Świdnica

Bardzo dziękuję za pomoc mojej mamie. Po trzech miesiącach leczenia w innych przychodniach trafiliśmy z polecenia znajomych. Mama odzyskała pogodę życia i nic już nie ma na skórze. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Elżbieta Hajer

Internista

liczba opinii: 3

ul. Romualda Traugutta 31a
82-300 Elbląg

Polecam wizytę u Pani doktor. Pani doktor bardzo dociekliwa, widać ogromne doświadczenie i wiedzę. Wizyta na czas
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Monika Łaska-Bruno

liczba opinii: 3

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor jest uprzejma, uważnie słucha i wszystko wyjaśnia. Podchodzi do pacjenta holistycznie - zwraca uwagę na całokształt funkcjonowania i odnosi to to zgłaszanych dolegliwości, co pozwala na właściwe ich zinterpretowanie oraz działanie
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Andrzej Kamiński

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia u Źródła Marii"
Gabrieli Zapolskiej 1 A
81-596 Gdynia

Bardzo polecam pana doktora , bardzo miły i uprzejmy człowiek , wszystko starał się dokładnie wytłumaczyć. Doktor widział ,ze się denerwuje wizytą , dlatego był bardzo delikatny i wszystko po kolei tłumaczył :)) jednym słowem byłam zadowolona z wizyty i polecam pana Doktora! :))
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Teresa Barańska

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 3

Reymonta 6
42-512 Psary

Pani Doktor jest przewspaniałą osobą. Jest to lekarz z bardzo dobrą wiedzą. Leczy moją mamę od 3 miesięcy i ani razu nie odmówiła jej pomocy. Na początku leczyłyśmy się w szpitalu górniczym w Sosnowcu, później (obecnie) w przychodni na Syberce w Będzinie. Co najważniejsze terminy oczekiwania na wizytę u dobrego reumatologa są okrutnie długie natomiast Pani Doktor jako ortopeda podeszła do choroby mojej mamy kompleksowo. Nadal walczymy bo schorzenie niestety …
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Partyka

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "MINI-LAB"
Grodkowska 9
48-300 Nysa

Kompetentny lekarz. Prawidłowa diagnoza i szybkie rozwiązanie problemu. Wizyta i leczenie w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jędrzej Grad

liczba opinii: 3

Krapkowickie Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica XXX-lecia 21
47-300 Krapkowice

Panie Doktorze Dziękuję za bardzo skuteczną pomoc i niemal uratowanie życia Leczy Pan moją rzadko spotykaną chorobę krwi To dzięki Panu,mimo moich 85 lat,jestem pełnym optymizmu pacjentem i chcę dalej czerpać z życia ile się jeszcze da. Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marcin Inglot

liczba opinii: 3

ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Odradzam USG u dr Inglota. Pacjenta sprowadza do parteru. Miałam już drugie badanie - i dochodzę do wniosku, że nigdy więcej.. Bardzo nieprzyjemny, odpowiada na pytania z ogromną dozą ironii, drwiąc z badań innych lekarzy, w moim przekonaniu specjalistów. Wydaje się, że lekarz powinien podchodzić z szacunkiem do pacjenta, niestety nie tutaj.. Miałam dwie wizyty o doktora. Obie wynikały z bólu w szyi, który odczuwam już od miesiąca. Towarzyszy temu …
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Marlena Piątek-Książczyk

Stomatolog

liczba opinii: 3

Cieplicka 250
58-570 Jelenia Góra

Godna polecenia, pełen profesjonalizm. Gdy inni lekarze chcieli usunąć mi zęba doktor wyleczyła i mam go już kilka lat. Ceny dostępne,. Zawsze uśmiechnięta i uprzejmą. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolka

lekarz Paulina Wilusz

liczba opinii: 3

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Po wielu tygodniach zmagań z bólem gardła i głosem, który przypominał wiatr hulający po pustym strychu, trafiłem w końcu pod opiekę Pani Lekarz Pauliny W. laryngologa z prawdziwego powołania. Już przy pierwszym spotkaniu ujęła mnie empatia, spokój i profesjonalizm. Diagnoza była trafna, leczenie skuteczne, a podejście – pełne ludzkiego ciepła. Każde pytanie spotykało się z cierpliwą odpowiedzią, a każde zmartwienie – z uważnością, której dziś tak często brakuje. Po zakończeniu …
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Bartosz Mosler

Stomatolog

liczba opinii: 3

ul. Franciszka Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Z całego serca polecam Pana Moslera! Jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Zawsze bałam się chodzić do stomatologa, jednak u tego Pana już nie korzystam w ogóle ze znieczulenia. Leczenie zębów to prawie przyjemność :) nie wspomnę również o świetnej atmosferze w trakcie całej wizyty. Tak jak w poprzednim komentarzu również Pani Anetka jest przesympatyczną osobą i umila czas spędzony w gabinecie. Polecam na 1000000%. A to że Pan doktor nie …
Opinia dodana przez: Kinga
Fachowość , wieloletnie. doświadczenie , trafności. diagnozy . to połączenie kompencji i rozwagi Pani doktor w diagnozie. i leczeniu różych pzypadków. czyn z niej. b. dobrego. fachowca. Pozdrawiam. Alicja K .
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Amelia Witek-Łopaciuk

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

ulica Długa 41
23-400 Biłgoraj

Pani dr jest bardzo profesjonalna. Podeszła do mojej ciaży z duża odpowiedzialnoscia. Mialam u niej wsparcie i czułam, że jestem w dobrych rękach. Ciaźe miałam z małowidziem. Spedziłam miesiąc w szpitalu. Wszystko zakonczyło się dobrze :) Porod naturalny, ciąża donoszona do 39 tygodnia. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Angelika


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się