"Medicogen" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szkolna 15
47-225
Kędzierzyn-Koźle
Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor, pierwszy raz poczułam się przez lekarza w pełni wysłuchana i zrozumiana. Pani doktor ma ogromną wiedzę i darzy pacjenta dużą empatią, przy czym szybko potrafi postawić diagnozę, jestem bardzo zadowolona ☺️
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,JOLOKO"
ulica Lwowska 61e
22-400
Zamość
Niestety ale przez Panią Doktor strąciłam jajnik. Byłam u Pani Doktor we wtorek I powiedziała mi że macica jest czysta więc wszystko samo się oczyṣ̌ci, po poronieniu. W piątek dostałam takich bóli i nudnoṣ̌ci. Trafiam na sor i od razu na salę operacyjną. Okazało się że to była ciąża pozamaciczna, 6 tydzień, krwawiłam do brzucha, jajnik pękł nie dało się go uratować. A mogło być inaczej:((((
Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100
Śrem
Dzięki Pani doktor, mogę w końcu normalnie funkcjonować. Pomogła mi w chorobie z którą zmagałem się przez 30 lat. Jestem bardzo wdzięczny za tę pomoc. Pani doktor dociekliwie szukała przyczyny, nie zbagatelizowała mojego problemu jak inni lekarze. Dzisiaj mogę normalnie żyć.
Pracownia Diagnostyczna
Wrocławska 25A
63-400
Ostrów Wielkopolski
Cudowny lekarz! Z powołania! Bardzo miła, uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy i co najważniejsze, poświęca dla pacjenta dość dużo czasu! Wyleczyła i uratowała moje zęby :) Polecam serdecznie, bardzo kompetentna osoba!
Obrońców Pokoju 13/53
67-200
Głogów
Zdecydowanie najlepszy lekarz na podzamczu. Pani doktor zawsze wysłucha, wypisze leki. Biegałam od lekarza do lekarza bez diagnozy, pani doktor natychmiast trafiła z diagnozą, dała skierowanie na potrzebne badania, które to potwierdziły. Wyzdrowiałam w dwa tygodnie, podczas gdy dwoje innych lekarzy straszyło nowotworem i innymi problemami. Ciężko się do niej dostać niestety i z reguły trzeba dosyć długo czekać, ale dlatego, że pani doktor nigdy nie wyrzuca z gabinetu tylko …
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10
58-100
Świdnica
Bardzo dziękuję za pomoc mojej mamie. Po trzech miesiącach leczenia w innych przychodniach trafiliśmy z polecenia znajomych. Mama odzyskała pogodę życia i nic już nie ma na skórze. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200
Starogard Gdański
Pani doktor jest uprzejma, uważnie słucha i wszystko wyjaśnia. Podchodzi do pacjenta holistycznie - zwraca uwagę na całokształt funkcjonowania i odnosi to to zgłaszanych dolegliwości, co pozwala na właściwe ich zinterpretowanie oraz działanie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia u Źródła Marii"
Gabrieli Zapolskiej 1 A
81-596
Gdynia
Bardzo polecam pana doktora , bardzo miły i uprzejmy człowiek , wszystko starał się dokładnie wytłumaczyć. Doktor widział ,ze się denerwuje wizytą , dlatego był bardzo delikatny i wszystko po kolei tłumaczył :)) jednym słowem byłam zadowolona z wizyty i polecam pana Doktora! :))
Pani Doktor jest przewspaniałą osobą. Jest to lekarz z bardzo dobrą wiedzą. Leczy moją mamę od 3 miesięcy i ani razu nie odmówiła jej pomocy. Na początku leczyłyśmy się w szpitalu górniczym w Sosnowcu, później (obecnie) w przychodni na Syberce w Będzinie. Co najważniejsze terminy oczekiwania na wizytę u dobrego reumatologa są okrutnie długie natomiast Pani Doktor jako ortopeda podeszła do choroby mojej mamy kompleksowo. Nadal walczymy bo schorzenie niestety …
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "MINI-LAB"
Grodkowska 9
48-300
Nysa
Kompetentny lekarz. Prawidłowa diagnoza i szybkie rozwiązanie problemu. Wizyta i leczenie w ramach NFZ.
Krapkowickie Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica XXX-lecia 21
47-300
Krapkowice
Panie Doktorze Dziękuję za bardzo skuteczną pomoc i niemal uratowanie życia Leczy Pan moją rzadko spotykaną chorobę krwi To dzięki Panu,mimo moich 85 lat,jestem pełnym optymizmu pacjentem i chcę dalej czerpać z życia ile się jeszcze da. Jeszcze raz dziękuję
Odradzam USG u dr Inglota. Pacjenta sprowadza do parteru. Miałam już drugie badanie - i dochodzę do wniosku, że nigdy więcej.. Bardzo nieprzyjemny, odpowiada na pytania z ogromną dozą ironii, drwiąc z badań innych lekarzy, w moim przekonaniu specjalistów. Wydaje się, że lekarz powinien podchodzić z szacunkiem do pacjenta, niestety nie tutaj.. Miałam dwie wizyty o doktora. Obie wynikały z bólu w szyi, który odczuwam już od miesiąca. Towarzyszy temu …
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500
Biała Podlaska
Po wielu tygodniach zmagań z bólem gardła i głosem, który przypominał wiatr hulający po pustym strychu, trafiłem w końcu pod opiekę Pani Lekarz Pauliny W. laryngologa z prawdziwego powołania. Już przy pierwszym spotkaniu ujęła mnie empatia, spokój i profesjonalizm. Diagnoza była trafna, leczenie skuteczne, a podejście – pełne ludzkiego ciepła. Każde pytanie spotykało się z cierpliwą odpowiedzią, a każde zmartwienie – z uważnością, której dziś tak często brakuje. Po zakończeniu …
Z całego serca polecam Pana Moslera! Jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Zawsze bałam się chodzić do stomatologa, jednak u tego Pana już nie korzystam w ogóle ze znieczulenia. Leczenie zębów to prawie przyjemność :) nie wspomnę również o świetnej atmosferze w trakcie całej wizyty. Tak jak w poprzednim komentarzu również Pani Anetka jest przesympatyczną osobą i umila czas spędzony w gabinecie. Polecam na 1000000%. A to że Pan doktor nie …
Pani dr jest bardzo profesjonalna. Podeszła do mojej ciaży z duża odpowiedzialnoscia. Mialam u niej wsparcie i czułam, że jestem w dobrych rękach. Ciaźe miałam z małowidziem. Spedziłam miesiąc w szpitalu. Wszystko zakonczyło się dobrze :) Porod naturalny, ciąża donoszona do 39 tygodnia. Bardzo polecam
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: