Lekarze

Psychoterapeuta

Poradnia Małżeńska
Pl. Słowiański 1
59-220 Legnica

super babka, długo się czeka na wizyty ale uważam, że warto. Polecam Basia

dr Marek Moll

Kościerzyna

Gorąco polecam tego lekarza,przed wizytą u niego byłam u wielu innych,którzy nawet nie zareagowali na moje wyniki.Dr Moll natomiast zareagował od razu,naprawdę polecam!!!!

lekarz Eleonora Kozieł

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Bohaterów II AWP 12
59-900 Zgorzelec

Bardzo konkretna Pani doktor,wszystko wytłumaczy i nie wchodzi innym lekarzom w kompetencje, ewentualnie podpowie który lekarz może pomoc w danej sprawie, poda nawet namiary, naprawdę polecam.

lekarz Elżbieta Chrostowska

Ośrodek Lecznictwa Pozaszpitalnego
Powstańców Wielkopolskich 2
06-400 Ciechanów

dokładna, perfekcyjna, kompetentna,nowoczesna,miła godna polecenia .AC

dr hab. n. med. Anna Tochman-Gawda

Diabetolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jestem pacjentką Pani doktor od osiemnastu lat, nigdy się nie zawiodłam, zawsze otrzymuję pomoc, radę i wskazówki a przede wszystkim właściwą diagnostykę i leczenie. Do tej pory nie trafiłam na tak dobrego lekarza z powołania. Polecam

lek. dent. Magdalena Kara

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Gliwice

To mój ulubiony lekarz dentysta - po wizytach u Pani dr. Kary przestałam się bać fotela dentystycznego.

lek. dent. Maria Hoinkis

Gabinet Stomatologiczny
Piłsudskiego 9/3
42-620 Tarnowskie Góry

Najkrócej mówiąc, profesjonalizm. Profesjonalizm przez duże P, Pani Maria jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie ale również doskonałym menedżerem. Wiedza, praktyka jak i indywidualne podejście do pacjenta są na NAJWYŻSZYM poziomie. Wybór sposobu leczenia konsultowany z pacjentem. Fantastyczny zespół ludzi wokół. Zdecydowanie polecam.😊
Opinia dodana przez: Robert

Elwira Soplińska

Przybosia 3
06-400 Ciechanów

Super lekarz.Nie przepisuje od razu antybiotyku. Wytłumaczy.Prowadzi historie choroby, przy kolejnej wizycie otwiera zeszyt i wie co i jak.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dorota Wręczycka-Głuchowska

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet
ul. J.Słowackiego 236
Radom

Na wizytę do lekarz Wręczyckiej -Głuchowskiej szkoda pieniędzy, bo i tak trzeba iść do innego lekarza. Pani doktor nie potrafi nawet dobrać szkieł do okularów, a to chyba podstawowa wiedza.

mgr Marta Żurowska

ŁUKADENT
Melomanów 10 lok. 3
Warszawa

Mi wizyta w gabinecie adAlta niezwykle pomogła, dala mi mozliwosc 'wygadania sie' przed bezstronna osoba, ktora spojrzala na wszystko z boku, obiektywniej niz ja. Bylo mi duzo lepiej po tej wizycie, czulam, ze powiedzialam, to co chcialam, to co czułam.Kontakt z terapeuta byl bardzo dobry, jestem bardzo zadowolona. Ogółem wszystko w porzadku, miła atmosfera, czułam sie wysluchana, było mi duzo lepiej po tej wizycie. Kasia

lekarz Piotr Wojtacha

Internista, Kardiolog

Kielce

Pan doktor bardzo miły. Z pełnym zaufaniem przyjęłam informacje nt. wszczepienia rozrusznika serca. Zabieg przebiegł bezproblemowo z super opieką. Anioł. Dziękuję Panie Doktorze❤️
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Andrzej Zakrzewski

Internista, Lekarz rodzinny

ZOZ MSWiA
76-200 Słupsk

Polecam -dobry lekarz zawsze uprzejmy i głęboko analizujący potrzeby chorego.

lekarz Piotr Knap

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .
Opinia dodana przez: Maria Seregiet

lekarz Rafał Mańka

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Bardzo zaangażowany i kompetentny lekarz. Zaskakująca kompleksowość podejścia do problemu a przy tym sympatyczny i kontaktowy, co nie często mi się zdarza przy kontaktach z medycyną w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Majczyński

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Bardzo miły lekarz. Świetny chirurg. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna za doskonale wykonany zabieg oraz za empatię wykazaną podczas każdej wizyty. Miałam szczęście, że będąc w poradni trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Pozostała wdzięczność, chociaż ostatnia wizyta w szpitalu była kilkanaście lat temu.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Emilia Jurewicz

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz
ul. Robotnicza 49/16
82-300 Elbląg

Pani Emilia wspierała mnie w sytuacji kryzysowej. Jest osobą bardzo empatyczną, nie dawała gotowych rozwiązań a potrafiła wczuć się w moją sytuację i razem szukałyśmy najlepszego rozwiązania dla mnie. Jest osobą bardzo ciepłą, od pierwszego spotkania czułam się bardzo komfortowo. Pani Emilia skutecznie pomogła mi pozbyć się stanów lęków. Polecam bardzo Panią Emilię, jest psychologiem z powołania i poświęca 100% uwagi pacjentowi. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Natalia

prof. zw. dr hab. Bogdan Marek

Endokrynolog

Szpital Wojewódzki nr 5
Rybnik

U profesora leczę się od 4 lat. Kompetencje i kompleksowość podejścia do choroby pacjenta są godne polecenia innym chorym. Nie oszczędza na badaniach diagnostycznych. Uprzejmość i sposób tłumaczenia choroby i jej leczenia są bardzo dobre zarówno podczas wizyty prywatnej jak i podczas leczenia na oddziale szpitalnym.
Opinia dodana przez: kazimiera

lekarz Ewa Piątkowska

Endokrynolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

Kompleksowa i fachowa porada udzielona na podstawie szczegółowego wywiadu, badania, analizy wyników i dodatkowego usg zleconego przez p. doktor. Mój syn został zdiagnozowany na pierwszej wizycie. Bez pośpiechu i wyczerpująco. Bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Alicja Kunicka

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...