Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Teresa Libera

Łęgowa 37
43-300 Bielsko-Biała

Gorąco polecam Panią Doktor Teresę Liberę!! Duży szacunek za cierpliwość i ilość poświęconego czasu, a także za wnikliwą diagnozę. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Doktor i połączeniu leczenia farmakologicznego z akupunkturą moje dolegliwości minęły, choroba ustąpiła. A skutek uboczny - polubiłam zdrowe odżywianie i za namową Pani Doktor nauczyłam się pływać:)
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Artur Sandelewski

SAN-MED HAIR TRANSPLANT
Międzyrzecka 26
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, piersi wyglądają cudnie, naturalnie :) Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił , jest niesamowicie ciepłym i opanowanym człowiekiem ,pełnym pozytywnej energii. Jego klinika w Bielsku Białej to miejsce, do którego chce się wracać :)) Cała załoga Pana doktora to także wspaniali ludzie- Pani w recepcji, Panie pielegniarki 10/10. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kliniki polecam z całego serca Dr Sandelewskiego i San Medical.
Opinia dodana przez: Sabina Kasprowska
Najlepsza neurolog z wielkim sercem. W mojej rzadkiej chorobie autoimmunologicznej ona jedyna mi pomogła. Przez ostatnie lata dzięki Niej funkcjonowałam całkiem normalnie. I czuję się bezpiecznie wiedząc, że jest Wiedza, kompetencje i empatia. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko. Perełka wśród lekarzy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz KAMIL GIBALEWICZ

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Pod skrzydłami Pana Kamila czułem się zaopiekowany i fachowo leczony.Przywraca wiarę w ludzi i lekarzy. Dziękuję 👍
Opinia dodana przez: Gorgo

lekarz Tomasz Jędraszewski

gabinet reumatologiczny.Buczkowice ul.Kaniowa 1056 tel 509451443
Katowicka 3
43-426 Bielsko-Biała

Muszę się zgodzić z opinią poniżej. Przy mojej wizycie zachowanie lekarza również pozostawiało dużo do życzenia. Opryskliwość, przemądrzałość to dobre przymiotniki okreslające doktora. I tak, zachowywał się tak jak by pacjentowi łaskę robił. Nie polecam wizyt u tego doktora.
Wysoka kultura i świetne podejście do pacjenta. Dobra i celna diagnoza, potrafi słuchać i przede wszystkim tłumaczy, co jest bardzo korzystne i potrzebne. Dobór lekarstw idealny, cały czas w kontakcie z pacjentem. Po wielu wizytach w różnych ośrodkach, ten zdecydowanie jest mega profesjonalny.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Joanna Badowska

NZOZ"I-D Med" S.C.
Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

Moim zdaniem lekarz z powołania żeby się dostać do pani doktor trzeba nie źle się naczekać więc to coś świadczy.

Izabela Kruczek

Ortodonta

EDENT
Gorkiego 36
Bielsko-Biała

Wybitnie nieprofesjonale podejście do tematu leczenia. Leczenie miało zakończyć się po roku. zakończyło sie po ponad dwóch latach z 30% efektem. Najmniejszą usterką p.Kruczek był fakt, że w trakcie zaglądania do buzi uwielbiała rozmawiać z wszystkimi dookoła nie zakładając żadnej maski na twarz. podczas pierwszej rozmowy na temat kosztów zapomniano wspomnieć o cenie za zdjęcie aparatu oraz że poza 50 zł za wizytę będzie doliczane za każdą sprężynkę, gumkę itp. ...

Zyta Kaźmierczak-Zagórska

Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny Zyta Kaźmierczak-Zagórska
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor kompetentna, godna polecenia, wytłumaczyła mi wszystko, zaleciła odpowiednie leczenie. Polecam.

lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Internista, Reumatolog

Medicina Bona
Daszyńskiego 126, 43-300
Bielsko-Biała

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

dr n. med. Tomasz Sękowski

klinika pod bukami
Bielsko-Biała

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Pierwszy i ostatni raz byłam u takiego specjalisty. Zero podejścia do pacjenta, arogancki. Nie polecam !!!!
Opinia dodana przez: ONA

lekarz Magdalena Jaźwiecka

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Magdalenę , świetne podejście do pacjenta , podczas badania mówi co robić żeby było jak najmniej bolesne , wszystko tłumaczy co widzi na ekranie , robi dokładny wywiad z pacjentem =) cieszę się trafiłam do niej i polecam !
Opinia dodana przez: Alicja

dr Michał Baliś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "BIMED"
ulica Krasińskiego 24/7b
43-300 Bielsko-Biała

NIE POLECAM!!! Nie polecam dr Balisia. Mialam torbiele endometrialne na jajnikach, poszlam do niego na konsultacje z polecenia (bylam umowiona z nim przez kogoś i miałam tylko dać mu znać,że już jestem). Usg mialam mieć robione w szpitalu na Wyspiańskiego, przedemną w kolejce były 2 pacjentki z oddzialu więc poszły jako pierwsze, gdy dr. Baliś je zbadał zapomniał, że ja też na niego czekam mimo, że byłam wcześniej u niego ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Sieroń

Lekarz rodzinny

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

Najbardziej miły lekarz jakiego mi było dane spotkać. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Artur

mgr Marek Knap-Zagóra

Psycholog, Psychoterapeuta

Bielsko-Biała

Pan Marek jest bardzo wielkim Talenten w Psychologie i Neuropsychologi. Jego niesamowita wiedza w tym temacie,doswiadczenie,intuicja jak i zaangarzowanie w ratowaniu mojego syna z wiezlow niemieckiego Jugendamtu izolujacego dzieci od rodzicow,uratowala mojego syna z rak tego urzedu dzieciecego. Mnostwo specjalistow i lekarzy poddalo sie w drodze ratowania mojego syna. Pan Marek udowodnil odwaga ,wiedza,serce i wytrwalosc wygrywa. Polecam Pana Marka wszystkim Klienten jako najlepszego specjaliste na terenie Polski oraz dla ...
Opinia dodana przez: Dorota Zieminska
Doskonały lekarz. Olbrzymia wiedza. Kompleksowe podejście do pacjenta. Uratował mnie z wielu bardzo poważnych problemów zdrowotnych, gdy byłam na granicy życia i śmierci. Przeprowadził mnie przez wiele lat dializ i przygotował do przeszczepu nerki. Lekarza , z tak dużą wiedzą z zakresu medycyny ogólnej i nefrologii, ze świecą szukać w Bielsku. Cóż z tego że oschły, czy mało przystępny, jeśli dobrze leczy i ratuje ludziom życie! Chciałabym zawsze trafiać na ...
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
43-316 Bielsko-Biała

Nie polecam, szczególnie w temacie OZSS, czyli badań sądowych. Pani nastawiona na stronnicze zachowania, mająca problem z opiniami względem kobiet. Mężczyzna może być alkoholikiem, narkomanem i tak otrzyma dobrą opinię. Sytuacje skrajne, które powinny być opisane w ramach badania i tak zostaną pominięty, aby wyszło na korzyść dla faceta. Jeżeli możecie, zmieniajcie ośrodek badań.

lekarz Stanisław Tokarz

Altanowa 12a
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz godny polecenia w 100% wiem to z doświadczenia bo moja 7 letnia córka tylko leczy się u pana Tokarza i jeszcze nigdy nie zawiódł!
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Jadwiga Kogut

Centrum Medyczne Corvita
Jana Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Miałam przyjemność z Panią Doktor w czerwcu 2021r. Przyszłam z oparzeniem drugiego stopnia prawej dłoni, ogromny bąbel, 12h po wypadku i pierwszym co usłyszałam było: Ale ja się nie znam na poparzeniach. Dalej było już tylko gorzej i Pani Doktor chciała wszytsko przebijać. Nie wiem gdzie jej tego nauczyli. Jedyny plus tej wizyty to bardzo profesjonalny Pan Pielęgniarz oraz fakt, że przepisała mi wszytkie leki jakie chciałam bez szemrania. Aczkolwiek ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Monika Bierońska

Wzgórze 22 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Koszt wizyty zarówno prywatnej jak publicznej u tej Pani doktor jest zbliżony (drogo). Co do leczenia nie mam zastrzerzeń. Do Pani doktor mam źal o pewną sytuacje: poszłam i poprosiłam o usunięcie kamienia, które raz do roku przysługuje mi darmowe. Po wstępnych oględzinach stwierdziła,że trzeba będzie zrobić piaskowanie(no ok przecież obojętnie jak ważne żeby było bez kamiena pomyślałam). Dopiero po zabiegu Pani stomatolog raczyła mnie poinformować,że mam zapłacić 110zł, gdy ...