Ginekolog Onkolog Gdańsk

Gdańsk

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Wspaniały fachowiec,wrażliwy, delikatny.

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Wspaniały fachowiec,wrażliwy, delikatny.
Przesympatyczny lekarz- kultura, wrazliwosc,profesjonalizm pod kazdym wzgledem!!!Ponadto ogromna wiedza przekazywana w zrozumiały sposób, co sprawia, że zawsze czuję się bezpiecznie.Słowem: najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Lekarz o dużej kuturze osobistej, ujmującym sposobie bycia. Zawsze taktowny, wyrozumiały a nade wszystko cierpliwy, potrafi w sposób zrozumiały i konkretny wyjaśnić nurtujące mnie problemy. Ten wybitny specjalista jest również wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem.
Panu Doktorowi chciałabym bardzo podziękować za opiekę i udaną operację!
POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!

Anna Raniszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

prowadzila moja ciaze.
kompetentna, zawsze poswiecala tyle czasu ile mi potrzeba bylo, wszystko wyjasnila, wytlumaczyla jezeli mialam watpliwosci.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.

prowadzila moja ciaze.
bardzo sympatyczna i ciepla osoba.
polecam.