Ginekolog Położnik Radom

lek. med. Ewa Gołasa

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.

Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Najlepszy ginekolog w Radomiu! a poza tym nie zdziera za prywatną wizytę jak każdy inny. jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości to robi wszystkie kompleksowe badania

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Bardzo polecam Pana Mateusza. Super lekarz zawsze znalazł czas nawet w nocy gdy poród się już zaczol odebrał telefon i był bardzo miły.

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

lekarz Wojciech Godek

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

wspaniały lekarz pod każdym względem!
był na nfz na orląt nie wierzyłam że lekarz może tak się zachowywac !
zrobił mi cytologie,usg,dał skierwanie na mammografie...na wizycie długo ,dokładnie wszystko tłumaczy
oceniam tego lekarza na 6+

wspaniały lekarz pod każdym względem!
był na nfz na orląt nie wierzyłam że lekarz może tak się zachowywac !
oceniam tego lekarza na 6+

Opinia dodana przez: małgorzata

Gabinet Ginekologiczny ul. SIENKIEWICZA
Mickiewicze
Radom

Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.

Opinia dodana przez: Ewa

dr Jacek Goliński

Focha 8/4
26-600 Radom

Precyzyjnie przeprowadził mi cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona o jego podejście co do mojej osoby

Opinia dodana przez: Izabela

Monika Sasal

Radom

Wspaniały lekarz!!!godny polecenia. Wyjątkowe podejscie do pacjentki, wyrozumiałość, delikatność i empatia❤w czasie ciaży zapewnione poczucie bezpieczeństwa,a każdej matce na tym zależy!!!polecam w 10000000%

Opinia dodana przez: IZA

Monika Bator-Gregorczyk

"ENDOMED"
ulica Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i tak polecam, bo warto.

Opinia dodana przez: Klaudia