ginekolog łódź

dr Małgorzata Gradzik-Nowaczyńska

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
Łódź

Ja jestem zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Zanim do niej trafiłam, byłam u wielu innych ginekologów. Nikt nie umiał mi pomóc. Doktor Gradzik też długo walczyła z moją przypadłością, ale nigdy nie dała za wygraną(jak wszyscy inni). Próbowała wciąż innych leków, sposobów, terapii. W końcu się udało. Wyleczyła mnie całkowicie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Uważam, że jest dobrym fachowcem.

Opinia dodana przez: Aga

lek. med. Kamila Sobczuk

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86
Łódź

Po kilku latach chodzenia do różnych lekarzy z przewlekłymi stanami zapalnymi trafilam przypadkiem do Pani doktor. Pierwsza wizyta, pierwsza recepta i problem minął jak ręką odjął. Szkoda, że przez kilka lat się męczyłam i wydawałam ogromną ilość pieniędzy na leki ktore na mnie nie działały.

Opinia dodana przez: Kamila
Wolny termin: 25 Paź o 18:00. Sprawdź inny. # 4
Ginekolog Łódź prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Polecam lekarza. Pan doktor wytłumaczył mi wszystko po kolei jak przysłowiowe "Kawa na ławę".

lekarz Stanisław Sokołowski

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w łodzi

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w łodzi

lekarz Sławomir Barylski

Łódź

Szczerze polecam tego lekarza jest bardzo miły polecam:-)

Szczerze polecam tego lekarza jest bardzo miły polecam:-)

dr hab. n. med. Grzegorz Krasomski

Płocka 24
Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Barbara Jankowska

Szpital im. L. Rydygiera

Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Michał Pietrzak

PikaMed
Zgierska 2/8
Łódź

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła mi właśnie Pana Michała. I to było właśnie jak przysłowiowa wygrana w totka. Super podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wyjaśnione, diagnostyka bez zastrzeżeń (nie na zasadzie, a może to, a może tamto, a może konsultacja, tylko konkrety). Uważam, że jest to tzw. jeden z nielicznych lekarzy obecnie z tzw. powołania

Opinia dodana przez: Danuta

dr Marta Mączka

None
ulica Gładka 37/11
Łódź

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia