Neurolog Dziecięcy Gorzów Wielkopolski

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
Gorzów Wielkopolski

Miły, sympatyczny, wyrozumiały i fachowy. Skrupulatnie bada pacjenta. Wykazuje dużą cierpliwość. Jest bardzo opanowany.

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
Gorzów Wielkopolski

Przemiła osoba,kompleksowo zbadała moje dziecko i wytłumaczyła w języku zrozumiałym dla rodziców. Zleciła dodatkowe badania.Cieszę się bardzo,że trafiłam do pani doktor(dwie poprzednie opinie przeczytałam) i polecam innym rodzicom.
Na razie byłam na jednej wizycie ale to nie jest ostatnia. U innego lekarza nie dowiedziałam się tyle przez rok co u pani doktor Jamrozik po jednej wizycie.

Gorzów Wielkopolski

Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Ma doskonałą pamięć do pacjentów i ich terapii. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!