Lekarze Ortopeda dziecięcy Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. med. Marcin Janeczek

31-623 Kraków

Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Tomasz Pardała

31-536 Kraków

Bardzo dobry ortopeda ,empatyczny ,pelen profesjonalizm w tym co robi .DOskonale przeprowadzona operacja endoproterzy stawu biodrowego z dostepu przedniego ..Polecam wszystkim pacjentom takiego wspanialego ortopede.
Opinia dodana przez: WIESLAW
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
                                       lekarz Piotr Łata

lekarz Piotr Łata

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Po kilku latach chodzenia od ortopedy do ortopedy wreszcie trafiłem na dr Łatę. Tam gdzie inni na zerwane więzadło reagowali traumonem, tekstami ",że w piłkę już sobie nie pogram," , "przecież Pan chodzi". Tam pan doktor uważnie obejrzał płytkę z rezonansem i sam zaproponował operację (której poprzednicy odmawiali czytając opis rezonansu z kartki). Operacja udała się, później sensowna rehabilitacja. Dzięki doktorowi bez problemu chodziłem 3 lata na treningi zapasów a ...
Opinia dodana przez: Tomasz Kołakowski

lekarz Paweł Osielczak

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Józefa Mehoffera 10
31-322 Kraków

Bardzo sympatyczny pan doktor, dokładnie zajął się uszkodzeniem ręki, zbadał i skierował na potrzebne badania. Konkretny i miły.

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

lekarz Maciej Szydłowski

31-536 Kraków

Gorąco polecam Pana Doktora Macieja. Wspaniałe podejście do dzieci, konkretny, rzeczowy, serdeczny w kontakcie z naszą córką Anią, cierpliwy, bardzo dokładny. Rozwiał nasze wątpliwości, dał cenne wskazówki.
Opinia dodana przez: Monika
                                       dr n. med. Paweł Kamiński

dr n. med. Paweł Kamiński

31-271 Kraków

Idąc do Doktora miałam nadzieję, że szybko zostanę zdiagnozowana. I dokładnie tak się stało. Wykazując się życzliwością i empatią przedstawił mi kilka możliwości leczenia, ale nie ukrywał, że najbardziej poleca mi endoprotezę kolana i najszybciej wrócę do pełnej sprawności. Jest profesjonalistą i jednocześnie ekspertem, więc zaufałam mu od razu. Obecnie jestem już po operacji, a wszystko przebiegało zgodnie z planem, który mi przedstawił. Bardzo za to dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena Wszelaka
                                        Stanisław Szymanik

Stanisław Szymanik

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Byłem na wizycie prywatnie bo do jak jest na NFZ każdy wie. Lekarz popatrzył na rezonans i po 5 minutach wiedzialem wszystko o co zapytałem. Powiedział że niestety na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zrobić mi zabiegu na NFZ bo są kolejki. W ZWIAZKU ZE NIE BYŁ MI W STANIE WIECEJ POMÓC ZWROCIŁ PIENIADZE ZA WIZYTE !!! TO SIE NAZYWA UCZCIWOŚĆ I KLASA !!!
Opinia dodana przez: Marcin
                                       dr n. med. Zdzisław Kawecki

dr n. med. Zdzisław Kawecki

Ortopeda, Neurochirurg

31-271 Kraków

Dr. Kawecki to Anioł a nie człowiek. Jako jedyny spośród wielu specjalistów postawił trafną diagnozę szybko zareagował i zaopiekował się procesem leczenia mojego synka. Jest bardzo konkretny, dokładny i ma poczucie humoru. Polecam z całego serca wszystkim i dziękuję Panu lekarzowi za profesjonalizm, za okazane serce i za pomoc. Mama Kacperka
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jan Peszko

Ars-Medica
Warszawska 17
31-155 Kraków

Wizyta z synem. Na wstępie powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną kręgosłupa syna ale, że w związku z tym, że syn kilka dni wcześniej niefortunnie zeskoczył i bolała go stopa poprosiłam też o konsultację w sprawie tej stopy, Miałam ze sobą opis prześwietlenia stopy mówiący, że prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian. Chodziło mi o ewentualne zalecenia kiedy będzie mógł ćwiczyć na wf-ie. Pan doktor zbadał stopę, dał zalecenia a następnie ...
Opinia dodana przez: Anna
                                       lek. med. Karol Tomczyk

lek. med. Karol Tomczyk

31-623 Kraków

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jakub Cetnarski

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Świetny lekarz. Krótko i zwięźle potrafi wytłumaczyć to co się chce wiedzieć. Polecam każdemu kto szuka kompetentnego ortopedy.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Paweł Radło

lek. med. Paweł Radło

Traumatolog, Ortopeda

31-271 Kraków

Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda dziecięcy
                                       lekarz Zdzisław Pachacz

lekarz Zdzisław Pachacz

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Trafiłam tutaj szukając chirurga ortopedy dla mojej córki. Jestem w szoku czytając opinie na temat p.Pachacza (trudno tego pana nazwać lekarzem). Kilka lat temu byłam umówiona na wizytę do tego pana w przychodni na os.Na Skarpie. Tak się składa, że wizyta miała dotyczyć mojego 3-letniego wówczas syna, a zmuszona byłam zabrać ze sobą niespełna roczną córkę (nikt w tym czasie nie mógł się nią zaopiekować ani towarzyszyć nam w przychodni). ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Tomasz Bertman

31-536 Kraków

Doktor godny polecenia za jego rzetelność, fachowość, konkretność. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia i jego przebiegu.
Opinia dodana przez: Renula

dr n. med. Krzysztof Miklaszewski

31-623 Kraków

Brak komunikacji z rodzicem , szybka rotacja pacjentów. Leczył synka ze stopami konsko szpotawymi niestety nieudolnie

lekarz Robert Dimter

ulica Ułanów 64A/3A