Ortopeda Dziecięcy Kraków

UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne
Gen. Fieldorfa Nila
Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Kraków

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

Artur Skolarczyk

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Francesco Nullo 8a lok. 15

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Opinia dodana przez: persuasion

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Kraków

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Opinia dodana przez: P

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Kraków

Wspaniały lekarz Polecam Wizyta w gabinecie Pana Doktora pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem

lekarz Tadeusz Lejman

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Królewska 71
Kraków

Dzięki Panu Doktorowi, mogę normalnie żyć i pracować. Po 20 latach od operacji, nie skarże się na żadne dolegliwości związane z urazem, który doznałam przed laty. Śmiem twierdzić, iż gdyby inny lekarz mną się wtedy zajmował (zresztą żaden inny lekarz nie podją się tego wyzwania), do dnia dzisiejszego pozostałabym osobą niepełnosprawną. Dla mnie i mojej rodziny, był on wybitnym specjalistą. Każdego dnia żyję z świadomością, że mogę wykonywać większość czynności, dzięki Panu Doktorowi. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Wielka szkoda, że już nie ma go z nami.

Opinia dodana przez: Barbara

Med-Skarpa
os.Na Skarpie
Kraków

To bardzo dobry, kompetentny lekarz, jest bardzo skuteczny. Widać, że zna się na tym co robi! Polecam

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Zdzisław Pachacz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Specjalistyczna "MED-SKARPA"
os. Na Skarpie 6
Kraków

Trafiliśmy z siedmiotygodniowym Synkiem na usg bioderek do tego lekarza poprzez akcję refundacyjną z NFZu, w Medicinie przy Grzegórzeckiej w Krakowie. Tylko jednym słowem mogę opisać tę wizytę - porażka. Żałuję, że nie poszłam prywatnie - zrobię to w najbliższych dniach, bo od tego pana nie dowiedzieliśmy się nic poza stwierdzeniem, że "coś jest nie tak, porozmawiać z pediatrą". Wizyta trwała może 30 sekund, brak mi słów - sama pochodzę z rodziny "lekarskiej" i nie do pomyślenia jest dla mnie takie zachowanie!! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

Opinia dodana przez: Natalia