psycholog warszawa

Psycholog   (+2 więcej)

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
Wola, Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście, aktualnie z mężem kończę terapię. Uzyskaliśmy pomoc i wyjaśniliśmy kilka problemów. Oboje pozytywnie oceniany terapię.

Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Iwona Biernat

Psycholog dziecięcy

Sp 154
Lesna Polanka

polecam pania Iwone Biernat z uwagi na jej szczegolnie wysokie kompetencje psychologiczne. warto poczekac na konsultacje, bo kolejka jest dosc dluga.

mgr Małgorzata Klamann

Pracownia Psychologiczna Małgorzata Klamann

To bardzo dobry psycholog. Pani Małgosia to profesjonalistka, wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Podczas pierwszej rozmowy wzbudziła moje zaufanie, dała wiele wskazówek i zmusiła do refleksji. Jest miłą, ciepłą osobą. Nie jest moim pierwszym psychologiem, natomiast dopiero u tej Pani znalazłam rozwiązanie swoich problemów. Polecam.

mgr Eliza Giędosz

Psycholog

Gdybym od razu trafiła, prawdopodobnie moja depresja obyłaby się bez leczenia farmakologicznego, więc z ręką na dłoni - polecam!

Opinia dodana przez: M

Agnieszka Rumińska

Inzpiro

Od paru miesięcy chodzę do Pani Agnieszki. Zaczynam powoli odzyskiwać dawną radość z życia. Polecam serdecznie. R

Opinia dodana przez: R

Katarzyna Szafranko

Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii
Filtrowa 83 lok. 16

Wspaniała psychoterapeutka. Miła sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna. Bardzo mi pomogła. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Beata
Psycholog Warszawa mgr Katarzyna Scheibe

mgr Katarzyna Scheibe

PrimoPsyche
ul. Nabielaka 15 lok. 1a

Pani Kasia jest cudownym człowiekiem, ciepłym pełnym empatii specjalistą. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu córka odzyskała wiarę w siebie, uporała się z demonami przeszłości i nareszcie widziałam jak po spotkaniach z panią Kasią wraca do domu odmieniona, radosna i pełna sił.
Spotkania prowadzone były w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia przynosiły szybkie efekty. Pani Kasia była zawsze ukierunkowana dokładnie na osobę z którą rozmawia. Silne uczucie zrozumienia i empatii jakie z Niej emanowały sprawiały że obie z córką wiedziałyśmy, że trafiłyśmy do odpowiedniej osoby.
Przy okazji kilku wspólnych spotkań dotyczących postępów córki, Pani Kasia wyczuła, że ja też potrzebuje wsparcia, poklepania po plecach i kilku ciepłych słów, niby nic… a jednak… Tak przy okazji luźnej rozmowy ja również otrzymałam wsparcie i zastrzyk pozytywnej energii. Dziękuję Pani Kasiu! Jest Pani Specjalistą przez duże „S”, specjalistą z najwyższej półki profesjonalizmu, życzę dalszych sukcesów

Opinia dodana przez: Anna

mgr Karolina Wincewicz

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Bardzo dobry specjalista. Z dużą wiedzą i umiejętnością jej wykorzystania. Ogromnie zaangażowany w pracę z pacjentem. Godny polecenia. Odnosi sukcesy w pracy z osobami z zaburzeniami.

Opinia dodana przez: Hanna
Psycholog Warszawa mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Sebastian

Natalia Milczarek

INZPiRO

Jakiś czas temu z powodzeniem zakończyłem terapię u Pani Natalii. Cieszę się, że najgorsze już za mną, Bardzo mi pomogła. Polecam

Opinia dodana przez: Paolo