Psycholog Warszawa

Pracownia Psychologiczna Małgorzata Klamann

To bardzo dobry psycholog. Pani Małgosia to profesjonalistka, wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Podczas pierwszej rozmowy wzbudziła moje zaufanie, dała wiele wskazówek i zmusiła do refleksji. Jest miłą, ciepłą osobą. Nie jest moim pierwszym psychologiem, natomiast dopiero u tej Pani znalazłam rozwiązanie swoich problemów. Polecam.

Gdybym od razu trafiła, prawdopodobnie moja depresja obyłaby się bez leczenia farmakologicznego, więc z ręką na dłoni - polecam!

Opinia dodana przez: M

Inzpiro

Od paru miesięcy chodzę do Pani Agnieszki. Zaczynam powoli odzyskiwać dawną radość z życia. Polecam serdecznie. R

Opinia dodana przez: R

Katarzyna Szafranko

Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii
Filtrowa 83 lok. 16

Wspaniała psychoterapeutka. Miła sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna. Bardzo mi pomogła. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Beata
Psycholog Warszawa mgr Katarzyna Scheibe

mgr Katarzyna Scheibe

PrimoPsyche
ul. Nabielaka 15 lok. 1a

Pani Kasia jest cudownym człowiekiem, ciepłym pełnym empatii specjalistą. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu córka odzyskała wiarę w siebie, uporała się z demonami przeszłości i nareszcie widziałam jak po spotkaniach z panią Kasią wraca do domu odmieniona, radosna i pełna sił.
Spotkania prowadzone były w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia przynosiły szybkie efekty. Pani Kasia była zawsze ukierunkowana dokładnie na osobę z którą rozmawia. Silne uczucie zrozumienia i empatii jakie z Niej emanowały sprawiały że obie z córką wiedziałyśmy, że trafiłyśmy do odpowiedniej osoby.
Przy okazji kilku wspólnych spotkań dotyczących postępów córki, Pani Kasia wyczuła, że ja też potrzebuje wsparcia, poklepania po plecach i kilku ciepłych słów, niby nic… a jednak… Tak przy okazji luźnej rozmowy ja również otrzymałam wsparcie i zastrzyk pozytywnej energii. Dziękuję Pani Kasiu! Jest Pani Specjalistą przez duże „S”, specjalistą z najwyższej półki profesjonalizmu, życzę dalszych sukcesów

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Bardzo dobry specjalista. Z dużą wiedzą i umiejętnością jej wykorzystania. Ogromnie zaangażowany w pracę z pacjentem. Godny polecenia. Odnosi sukcesy w pracy z osobami z zaburzeniami.

Opinia dodana przez: Hanna

INZPiRO

Jakiś czas temu z powodzeniem zakończyłem terapię u Pani Natalii. Cieszę się, że najgorsze już za mną, Bardzo mi pomogła. Polecam

Opinia dodana przez: Paolo
Psycholog Warszawa mgr Anna Bus

Gabinet Psychoterapii
Cynamonowa 19/337

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań coachingowych z p. Anną. Potrafi fachowo sprawić, że dochodzi się do wniosków, które nie były wcześniej wyraźne czy nawet dostępne. Polecam każdemu, kto chce lepiej wykorzystać i uporządkować posiadane zasoby.

Opinia dodana przez: Rafał
Psycholog Warszawa mgr Julia Otto

mgr Julia Otto

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.75
Śródmieście, Warszawa

Polecam Panią Julię Otto jako naprawdę bardzo dobrego psychologa i terapeutę. To niezwykle uważna i słuchająca terapeutka, która nigdy nie podaje nic gotowego na tacy. W trakcie naszych sesji to ja sam dzięki jej pomocy dochodziłem do ważnych dla mnie wniosków. Dziękuję Pani Julio raz jeszcze.

Opinia dodana przez: Dariusz